דרוש מידע זכוכית חלון ויטרינה מנופצת ללא קבלת שום מכה.

אין כמו אבא

משתמש רשום
הבוקר קמנו ונדהמנו לגלות את חלון הויטרינה בסלון מנופץ.
לא קבל שום מכה, סדק או ניסיון פריצה מבחוץ...
התריס היה סגור ושלם כך שבברור לא קרה ממשהו חיצוני מבחוץ, מדובר בזכוכית כפולה כך שהצד הפנימי מתוך הבית התנפץ אך הצד החיצוני שלם.
מי שנתקל בתופעה כזאת, ממה יכול לקרות? והאם יש דרך לבקש מהחברה לסדר זאת..(דירה חדשה כשנתיים)
יעזור לי מאד.
תודה רבה!

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai

12HAVA

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
התריס היה סגור ושלם כך שבברור לא קרה ממשהו חיצוני מבחוץ, מדובר בזכוכית כפולה כך שהצד הפנימי מתוך הבית התנפץ אך הצד החיצוני שלם.
מי שנתקל בתופעה כזאת, ממה יכול לקרות? והאם יש דרך לבקש מהחברה לסדר זאת..(דירה חדשה כשנתיים)
יעזור לי מאד.
תודה רבה!
תבדקי כאן יכול להיות שזה כשל בהתקנה, או משהו ויש אחריות

נערך לאחרונה ב:

לייץ

משתמש חדש
המשתמש נחסם
הפרשי חום וקור, והתקנה לקויה, איז עובי הזכוכית?
יעזור לי מאד.
תודה רבה!

אין כמו אבא

משתמש רשום
הפרשי חום וקור, והתקנה לקויה, איז עובי הזכוכית?
חשבתי אולי מחום וקור אבל נשמע לי מופקע כי לא היה איזה קור חריג בחוץ ולא חום בית, גם רק זכוכית אחת התנפצה מתוך שלוש....התקנה לקויה יותר נשמע הגיוני, עובי -לא יודעת להגיד בדיוק אבל נירא כמו 3 ס"מ

לייץ

משתמש חדש
המשתמש נחסם
חשבתי אולי מחום וקור אבל נשמע לי מופקע כי לא היה איזה קור חריג בחוץ ולא חום בית, גם רק זכוכית אחת התנפצה מתוך שלוש....התקנה לקויה יותר נשמע הגיוני, עובי -לא יודעת להגיד בדיוק אבל נירא כמו 3 ס"מ
עובי לא כולל הרווח בין החלונות של כל זכוכית בפני עצמה, כי בעובי נמוך זה יתכן, את יודעת איזה סוג פרופיל זה ? 7000 9000 או בלגי?

אין כמו אבא

משתמש רשום
עובי לא כולל הרווח בין החלונות של כל זכוכית בפני עצמה, כי בעובי נמוך זה יתכן, את יודעת איזה סוג פרופיל זה ? 7000 9000 או בלגי?
מדדתי כולל הרווחים לפי העין... כנראה זה הרבה פחות. אני לא יודעת איזה פרופיל אבל איזה משמעות יש לזה?

לייץ

משתמש חדש
המשתמש נחסם
מדדתי כולל הרווחים לפי העין... כנראה זה הרבה פחות. אני לא יודעת איזה פרופיל אבל איזה משמעות יש לזה?
פרופיל דק מידי מחייב עובי זכוכית דק ואולי יהיה כדאי לוותא על הכפול, כי לא תועלתי בעובי כזה עם רווח מזערי וגם מועד לשיברות

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יעזור לי מאד.
תודה רבה!
זה בטוח היה היום?
אם זה קרה לפני כמה ימים אולי זה בתוצאה מרעידת אדמה חלשה שהיתה (לפנות בוקר של 21/12)

גבריאל ישראל

משתמש רשום
עיצוב גרפי
בכ"א אם לא לוקחים כפול עם רווח צריך לקחת זכוכית עבה באופן משמעותי שאז מאד מומלץ זכוכית כפולה-מחוסמת
כלומר שתי שכבות של זכוכית דבוקות זו לזו אפי' 4-4

לייץ

משתמש חדש
המשתמש נחסם
זה בטוח היה היום?
אם זה קרה לפני כמה ימים אולי זה בתוצאה מרעידת אדמה חלשה שהיתה (לפנות בוקר של 21/12)
באמת חשיבה מחוץ לקופסא, אבל למה רק צד אחד נשבר, זה חייב לבוא מלחץ פנימי וזויות לא מדויקת בפרופיל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה