מחיר למשתכן זוכי הגרלה מס' 2052 בבית שמש!

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
הייתי בתור מספר 63 ופתאום קפץ ל55
מישהו יודע מה קרה?
זה אומר ש8 זכאים שהיו לפניך בתור יצאו. זה יכול לקרות עקב אחת מהסיבות הבאות:
א. זכאים שהיו ברשימת המתנה זכו במקומות אחרים ונפלטו מההגרלה בבית שמש.
ב. זכאים (בין זוכים בהגרלה ובין ממתינים) לא נרשמו מחדש לאחר שפג תוקף זכאותם.
ג. זכאים שהיו ברשימת ההמתנה ביטלו את רישומם, כי העדיפו להשתתף בהגרלות אחרות.
ד. זכאים שזכו בהגרלה ביטלו את זכייתם מסיבה כלשהי (פחות סביר).

מתייעץ צעיר

משתמש פעיל
רובם כנראה זכו במקומות אחרים, וכנראה עוד כמה טיפשים חסרי סבלנות קנו בשוק החופשי.

זה אומר ש8 זכאים שהיו לפניך בתור יצאו. זה יכול לקרות עקב אחת מהסיבות הבאות:
א. זכאים שהיו ברשימת המתנה זכו במקומות אחרים ונפלטו מההגרלה בבית שמש.
ב. זכאים (בין זוכים בהגרלה ובין ממתינים) לא נרשמו מחדש לאחר שפג תוקף זכאותם.
ג. זכאים שהיו ברשימת ההמתנה ביטלו את רישומם, כי העדיפו להשתתף בהגרלות אחרות.
ד. זכאים שזכו בהגרלה ביטלו את זכייתם מסיבה כלשהי (פחות סביר).
לא הבנתם אותי
כשזכיתי הייתי מספר 72 בהמתנה
אח'כ לאט לאט ירד ל63
אבל עשיו פתאום קפץ בבום ל55
אולי באמת זה כאלה שלא חידשו את הזכאות ועכשיו הורידו את כולם במרוכז
תכלס' נראה לכם יש סיכוי??

ישראל @

משתמש חדש
אני דיברתי אם הבעלים של חברת בראזני ששותף לפרויקט לנתיב והוא אמר לי שמי שזכה בזה
זה לוטו ושווה לכחות אפילו כמה שנים
גם דיברתי אם מתווך בבבית שמש ועשינו חשבון שגם אם נחכה 7 שנים או יותר זה יותר משתלם בפער של מאות אלפי שקלים הרווח שנקבל אפילו שצריך לשלם שכירות וכד"ו אני חושב שמי שמבטל פשוט טיפש סליחה על הביטוי
וכל מי שמבטל אז זה עוזר לנו אז תודה לכמעט 10 אנשים שביטלו זה פשוט מקדם אותנו ליעד

מתייעץ צעיר

משתמש פעיל
אני דיברתי אם הבעלים של חברת בראזני ששותף לפרויקט לנתיב והוא אמר לי שמי שזכה בזה
זה לוטו ושווה לכחות אפילו כמה שנים
גם דיברתי אם מתווך בבבית שמש ועשינו חשבון שגם אם נחכה 7 שנים או יותר זה יותר משתלם בפער של מאות אלפי שקלים הרווח שנקבל אפילו שצריך לשלם שכירות וכד"ו אני חושב שמי שמבטל פשוט טיפש סליחה על הביטוי
וכל מי שמבטל אז זה עוזר לנו אז תודה לכמעט 10 אנשים שביטלו זה פשוט מקדם אותנו ליעד
לא הבנתי
אתה זכית כבר לא?
האנשים שביטלו הם מהרשימת המתנה

md

משתמש חדש
איך אתם בודקים את מיקומכם בתור? באתר של משרד השיכון באיזור אישי?
כי המס' שלנו לא התקדם כלל מאז הזכיה?

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
לתשומת לב הזוכים
מבדיקתי באתר ההנדסה של עיריית ב"ש
נכון להיום כל הבניינים של ד5 עברו כבר בועדה
מה שאומר שתיאורטית הם יכולים להזמין לחוזים כבר עכשיו
השאלה היא מה הם ירצו כי לפי תנאי המכרז הם יכולים להצמיד למדד
רק עד חתימת החוזה ויתכן שישתלם להם לדחות את החוזים ככל האפשר
כמו"כ
שמענו שאחרי פסח הם יוצאים לפריסייל בשוק חופשי(לא מספיק מוסמך)
דיברתי היום עם נציג מחברת נתיב. כרגע הם החלו בפריסייל בשוק חופשי בפרוייקט שלהם בנוה שמיר. לשאלתי מתי הם יחלו בשיווק ד5 הוא ענה לי שבעוד מספר חודשים.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
דיברתי היום עם נציג מחברת נתיב. כרגע הם החלו בפריסייל בשוק חופשי בפרוייקט שלהם בנוה שמיר. לשאלתי מתי הם יחלו בשיווק ד5 הוא ענה לי שבעוד מספר חודשים.
אגב, לדבריו המחירים בשכונה החדשה יחלו ב1.9 מיליון לדירות 3 חד' סטנדרטיות, כך שמי שחושב לבטל את הזכייה שלו בפחות ב11.7K למטר, שיחשוב שוב...

ישראל @

משתמש חדש

בעז"ה אני פותח קבוצה לזוכי הגרלה 2052 מקווה ורוצה שיהיה כמה שיותר מידע על התקדמות הפרויקט מי שרוצה שיעתיק תכתובת מפה וישלח הודעה שהוא רוצה ליצתרף ושיהיה לכולם בהצלחה !!! ולא לשכוח לעדכן על כל מידע​

<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

קבצים מצורפים

• ‏‏צילום מסך (131).png
    ‏‏צילום מסך (131).png
    KB 36.4 · צפיות: 79

ניק 0126

משתמש חדש
שלום חברים...
עוד שנייה עובר שנה מאז הזכייה ...
כנגד כול התחזיות שנכתבו כאן(בעוד מספר חודשים... אחרי פסח....)
אנחנו עוד שנייה בתשעה באב ועדיין אין חדש בנושא ואין אפילו תחזית לגבי הזמנת הזוכים.
יש למשהו מידע מעודכן בנושא??

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
זה העדכון האחרון שיש לי מלפני כחודשיים. (זה לגבי השוק החופשי. לגבי המחיר למשתכן זה כנראה יהיה מאוחר יותר).

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
עדכון נוסף:
פגשתי אתמול את נציג המכירות של נתיב בבית שמש ושאלתי אותו מה מתקדם בקשר לד-5. הוא ענה לי שבקרוב אמורים לצאת לשיווק, אבל מתחילים עם השוק החופשי ורק בהמשך עוברים למחיר למשתכן (הוא לא נקב בזמנים ברורים מתי בדיוק יחל השיווק של הדירות בהגרלה).
שאלתי אותו מה קורה מבחינת היתרים, והוא אמר לי שזה תלוי במתחמים השונים, יש כאילו שעומדים לפני היתר, אבל יש מתמחים אחרים שביקשו עליהם שינוי תב"ע וזה יקח יותר זמן.
בכל מקרה, הוא הדגיש לי שצריך להיאזר בסבלנות (כנראה שהרבה זוכים משגעים אותו), כי כל העסק הזה עוד יקח זמן, אבל מכיון שמדובר בהנחה משמעותית ביותר ממחיר השוק (החל מ1.8 מיליון ל3 חד') שווה להמתין בשביל זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה