מחיר למשתכן זוכי הגרלה מס' 2052 בבית שמש!

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען

פשלמה

משתמש רשום
האם זכיתי ?? או שזה מעודכן אחרי ההתר החדש מיקומי בתור זה93
24/07/2022
new-lottery.png
205203/07/202217/07/2022492חסרי דיורבית שמשלאלא794לא זכה93
כנראה התקדמת הרבה אבל כנראה אין כ"כ סיכוי לזכיה שים לב @בית שמשניק הוא זכה במקום 794 מי שזכה היום היה 580 ומעלה
לדעתי יש לך סכוי לזכות לפי מה שכתבו שיש 20 אחוז שמבטלים אבל תשאל את
בית שמשניק[

פשלמה

משתמש רשום
אין סיכוי ריאלי מה ש20% מבטלים היה נכון לפעם גם לא מדובר בהגרלה חדשה חלק כבר ירדו
לכל הממתינים בתור ברשימת המתנה ביום שלישי ורביעי היה בחירת דירות בפרויקט בלוד של רייסדור וההגרלה הייתה לפני כשנה ותחלס ביום בחירת הדירות מתוך119 דירות 23 נשאר כך כתוב באתר שלכם אני חושב זה אומר שגם היום יש כ20 אחוז שלא לוקחים את הדירות אפילו שנשאר שם כל סוגי הדירות ויש רווח של לפחות מיליון

https://mi.reisdor.co.il/nir-zvi קישור​

אני סומך על הנתון הזה ופה מספיק 16 אחוז ביטול והוא יזכה החילוק ששמא זה 13500 למטר ופה זה 11500 למטר לכן יש זכוי

פשלמה

משתמש רשום
ועוד חילוק (לא פחות קטן): שם זה לוד, ופה זה בית שמש...
אני חושב שאצל חילוני לוד זה כמו בית שמש לחרדי כך זה לא חילוק אין כיום בגוש דן לחילוני מקום לקנות בפחות מ25 למטר לכן אני עדיין נתן לו קצת סיכוי למספר 93 לזכות ולא הייתי קונה כרגע בשווק החופשי

ישראל @

משתמש חדש
קבוצת כתר הרמה
חברים יקרים שלום לזוכים, יש עוד שרוצים להצטרף, אבל אני ממתין שישלחו את טופס הזכייה.
אין לי עניין למלא את הקבוצה, המטרה היא לדאוג לאינטרסים שלנו.
אם יש הטבות, הלוואות או חדשות לעדכן כאן.
הפעולות השקטות הם הכי מצליחות.
מכירים זוכים איכותיים? צרפו אותם.

תוכל לצרף אותי לווצאפ כי זה חסום לי הקישור הזה

אסתלוליה

משתמש חדש
במידה ויש מידע חשוב ומעניין תוכלו לעדכן גם כאן (בפרוג) על מנת שבעלי הטלפונים הכשרים (ללא ווצאפ) יוכלו גם להיות בעניינים (יש להניח שגם כאן יש כמה זוכים איכותיים...)
תודה

l0556724858

משתמש חדש
קבוצת כתר הרמה
חברים יקרים שלום לזוכים, יש עוד שרוצים להצטרף, אבל אני ממתין שישלחו את טופס הזכייה.
אין לי עניין למלא את הקבוצה, המטרה היא לדאוג לאינטרסים שלנו.
אם יש הטבות, הלוואות או חדשות לעדכן כאן.
הפעולות השקטות הם הכי מצליחות.
מכירים זוכים איכותיים? צרפו אותם.

אני גם זכיתי, אשמח להצטרף לוואצפ של הזוכים

אולי מעניין אותך גם...