חיסכון לכל ילד זהו נגמר התירוצים! עוברים היום! חדש! אינפיניטי קיבלה הכשר. חיסכון לכל ילד. וקופת גמל. האשכול החדש.

חניוק

משתמש פעיל
בדקתי עכשיו ברבעון הראשון השקיעו 79.4% בMSCI
ברבעון השני ירדו ל 67.92%
וברבעון השלישי ירדו ל40% בסה"כ והתחילו להשקיע גם בנאסדק ובS&P 500 צפה בקובץ המצורף 1538423צפה בקובץ המצורף 1538426צפה בקובץ המצורף 1538432
@מקצועי בלבד @השקעות R הון
מה אתם אומרים על זה?
זה בעצם נהיה כמו כל החברות האחרות שמשקיעות במסלול ההלכה רק 50% במניות?

976חני

משתמש מקצוען
קראתי את המאמר הזה ואת המאמרים של @מקצועי בלבד , ואני מנסה להבין- האם נכון להעביר את החסכון לאינפיניטי עבור ילד בן 9+ שהצבירה שלו בקופ"ג בהראל עומדת על 11K?
אשמח לחוות דעת המומחים

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
@מקצועי בלבד @השקעות R הון
מה אתם אומרים על זה?
זה בעצם נהיה כמו כל החברות האחרות שמשקיעות במסלול ההלכה רק 50% במניות?
ממש לא.
זה פשוט בגלל צורת העקיבה הסינטטית שלהם, אבל בתכלס הכסף מושקע ברובו המוחלט במניות.
קראתי את המאמר הזה ואת המאמרים של @מקצועי בלבד , ואני מנסה להבין- האם נכון להעביר את החסכון לאינפיניטי עבור ילד בן 9+ שהצבירה שלו בקופ"ג בהראל עומדת על 11K?
אשמח לחוות דעת המומחים
אין לזה תשובה כללית, אבל אם קראת את המאמרים שלי את אמורה לדעת אם זה מתאים לך בגיל שלו? או שלא?

976חני

משתמש מקצוען
אין לזה תשובה כללית, אבל אם קראת את המאמרים שלי את אמורה לדעת אם זה מתאים לך בגיל שלו? או שלא?
אם הייתי מבינה לא הייתי שואלת :( נותרתי בורה גם אחרי קריאה של לא מעט מאמרים....
בהנחה שמדובר בהשקעה לעוד 10 שנים
האם זה משתלם? (מבינה שעיקר היתרון של השקעות פסיביות הן כשמדובר בטוח הרחוק, השאלה אם 10 זה רחוק...)

חניוק

משתמש פעיל
זה פשוט בגלל צורת העקיבה הסינטטית שלהם, אבל בתכלס הכסף מושקע ברובו המוחלט במניות.
ראיתם את האקסלים?
במפורש רואים שנכון ל30.9.23 הם משקיעים רק 49.57% בקרנות סל וכל השאר באג"ח או במזומן
מצורף האקסל!

קבצים מצורפים

• 513621110_g11914_0323.xlsx
    KB 63.6 · צפיות: 35

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
אם הייתי מבינה לא הייתי שואלת :( נותרתי בורה גם אחרי קריאה של לא מעט מאמרים....
בהנחה שמדובר בהשקעה לעוד 10 שנים
האם זה משתלם? (מבינה שעיקר היתרון של השקעות פסיביות הן כשמדובר בטוח הרחוק, השאלה אם 10 זה רחוק...)
במאמרים שלי גם כתוב מס' שנים מדויק.
ראיתם את האקסלים?
במפורש רואים שנכון ל30.9.23 הם משקיעים רק 49.57% בקרנות סל וכל השאר באג"ח או במזומן
מצורף האקסל!
אין פה שום דבר חדש, ופחות או יותר תראו את זה גם בכל המסלולים הפאסיביים בחברות השונות.
תקראו שוב את מה שעניתי לכם, כי זה התשובה לשאלה.

ארבר

משתמש רשום
שלום
ההתלהבות לאורך האשכול מאינפיניטי היא דווקא לגבי חסכון לכל ילד
או שזה גם בבקופת גמל להשקעה?
תודה רבה על כל העיצות

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
שלום
ההתלהבות לאורך האשכול מאינפיניטי היא דווקא לגבי חסכון לכל ילד
או שזה גם בבקופת גמל להשקעה?
תודה רבה על כל העיצות
בקופת גמל להשקעה יש להם הרבה מתחרים עם מסלולים מצוינים וכשרים.
[לא לכולם קוראים "הלכה" אבל הם כשרים לא פחות]

מאן דאמר

משתמש פעיל
האם מדיניות ההשקעה שלהם תשתנה אחרי שהם קיבלו את ההכשר של גלאט הון?

יכול להיות שיהיה לזה השפעה על התשואות?

זכור לי שגלאט הון מחמירים יותר מההכשרים האחרים. לא סומכים על היתר עיסקא, או משהו כזה.

אחת--

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מה הסיבה שחברות אחרות כמו הראל ומיטב לדוגמא - לא עושות מסלול מחקה מדד בחסכון לכל ילד? (יש להם מסלולים כאלה בפנסיה, השתלמות וכו..)

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
האם מדיניות ההשקעה שלהם תשתנה אחרי שהם קיבלו את ההכשר של גלאט הון?

יכול להיות שיהיה לזה השפעה על התשואות?

זכור לי שגלאט הון מחמירים יותר מההכשרים האחרים. לא סומכים על היתר עיסקא, או משהו כזה.
בגדול לא השתנה כלום.
ההבדלים האלו הם בסוגי מסלולים אחרים.
מה הסיבה שחברות אחרות כמו הראל ומיטב לדוגמא - לא עושות מסלול מחקה מדד בחסכון לכל ילד? (יש להם מסלולים כאלה בפנסיה, השתלמות וכו..)
בחיסכון לכל ילד יש אפשרות לכל חברה לפתוח 5 מסלולי השקעה.
סיכון מוגבר
סיכון בינוני
סיכון מועט
הלכה
שריעה.

אינפיניטי בחרה לעשות ממסלול הלכה מסלול מנייתי פאסיבי, חברות אחרות בחרו לעשות אותו מסלול סולידי ולא רק מנייתי שלא מתאים לכולם.

תחצ

משתמש פעיל
זה קשור גם לחסכונות אחרים
הווה אומר פנסיה, קרן השתלמות וכו'
או רק חיסכון לכל ילד?
מה הכוונה זה קשור?
לגבי חסכונות אחרים יש לך מסלולי מניות שונים כגון S&P 500 שאין אותו בחיסכון לכל ילד.

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
בלת"ק,
יש אפשרות להעביר חסכון לכל ילד דרך הטלפון או דרך שליחת מכתב בדואר?

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  23  פעמים

לוח מודעות

למעלה