דרוש מידע ועדת קבלה במעון

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
נסביר את השאלה:
בחוברת של משרד העבודה כתוב כי יש לצרף לשכיר תלוש אחד מבין החודשים דצמבר - מרץ [מצו"ב העתק מסך], או שהכוונה או דצמבר או מרץ,
בכל אופן בפועל כשאני מגיש את הבקשה הוא דורש או נובמבר או דצמבר [מצו"ב צילום מסך]

מה מהם נכון: = האם אני יכול להגיש את של ינואר 2024, ואם לא: אז איזה כן?
התמונות חסומות לי בנטפרי
תלוש אחד בין דצמבר למרץ
אשתך היתה בחלד?

שירושבח

משתמש פעיל
@המוכשר !!!
הייתי בחל"ד
אישרתי את הנתונים של ב.ל
של הדמי לידה
וצירפתי תלוש דצמבר שכולו מורכב מחופשת מחלה
בנוסף צירפתי אישור כולל + מלגה ו40 שעות
זה בסדר כן?

S234

משתמש פעיל
התמונות חסומות לי בנטפרי
תלוש אחד בין דצמבר למרץ
אשתך היתה בחלד?
בצ'אט כתב לי נציג שצריך דווקא דצמבר או מרץ ולהשלמה להוסיף את נובמבר, [ומיד נסגר הצ'אט ללא יכולת להגיב לו], אשמח לדעת מקור שהנציג לא צודק

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
בצ'אט כתב לי נציג שצריך דווקא דצמבר או מרץ ולהשלמה להוסיף את נובמבר, [ומיד נסגר הצ'אט ללא יכולת להגיב לו], אשמח לדעת מקור שהנציג לא צודק
יש לצרף לשכיר תלוש אחד מבין החודשים דצמבר - מרץ

בשמחות!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שלום אשמח אם תענו לי בדחיפות!
אני עצמאית עם בת אחת!
1) לאיזה חודשים צריך לדווח
2) מה הם הסכומים שאני לבד צריכה ומותר להגיע וכן הסכומים לי ולבעלי ביחד!
3) גם שכיר וגם בכולל צריך לדווח גם שהוא שכיר או עדיף רק שהא בכולל
4) וכן מה הסכום שהוא צריך להגיע אם אני צריכה לדווח שהוא שכיר ועד כמה מותר!
אשמח לתשובות תודה!
המוכשר
אולי אתה תוכל לעזור לי??????
דחווףף!
שלום אשמח אם תענו לי בדחיפות!
אני עצמאית עם בת אחת!
1) לאיזה חודשים צריך לדווח
2) מה הם הסכומים שאני לבד צריכה ומותר להגיע וכן הסכומים לי ולבעלי ביחד!
3) גם שכיר וגם בכולל צריך לדווח גם שהוא שכיר או עדיף רק שהא בכולל
4) וכן מה הסכום שהוא צריך להגיע אם אני צריכה לדווח שהוא שכיר ועד כמה מותר!
אשמח לתשובות תודה!

גאונית

משתמש צעיר
בארנונה הסכום של הדתות שנדרש לדווח היה 891
האם כך גם במעונות?

הגדול שבגדולים

משתמש רשום
המסמכים שנדרש/ת לצרף עצמאי/ת.1 הצהרת הורה עצמאי בהתאם לנספח מס' 1 לנוהל זה..2 נוסח דוח בלתי מבוקר על הכנסותיו של העוסק המורשה למילוי על ידי הלקוח בהתאם לנספח 6 לנוהל .אישור רואה חשבון )בהתאם לנספח מס' 7 לנוהל זה( או מיועץ מס )בהתאם לנספח 12(. על פירוט ההכנסותהחייבות במס. יש לדווח על הכנסות בתקופה של שלושה חודשים לפחות וחייבת לכלול גם את החודשים אוקטובר איפה יש את המסמכים האלה ?????????

ילילי

משתמש מקצוען
המסמכים שנדרש/ת לצרף עצמאי/ת.1 הצהרת הורה עצמאי בהתאם לנספח מס' 1 לנוהל זה..2 נוסח דוח בלתי מבוקר על הכנסותיו של העוסק המורשה למילוי על ידי הלקוח בהתאם לנספח 6 לנוהל .אישור רואה חשבון )בהתאם לנספח מס' 7 לנוהל זה( או מיועץ מס )בהתאם לנספח 12(. על פירוט ההכנסותהחייבות במס. יש לדווח על הכנסות בתקופה של שלושה חודשים לפחות וחייבת לכלול גם את החודשים אוקטובר איפה יש את המסמכים האלה ?????????
בסוף כל ההוראות לכל המצבים יש את כל הנספחים.
תגלול למטה.
מתחיל מעמוד 13

S234

משתמש פעיל
לידיעת הציבור:

1. במייל של אגף עידוד תעסוקת הורים כתבו לי שהכנסה מכולל אינה נחשבת כהכנסה, ויש למלאות בשורה הרביעית של הצהרת הורה לומד "אני לא מקבל/ת

2. הם כתבו לי שאין משמעות לשכיר כמה שעות עבודה יש לו, מה שכן משנה אצלו זה רמת ההכנסה

מצו"ב הלשון שלהם:
מילגת כולל אינה מחושבת כהכנסה.

יש לצרף הצהרת הורה לומד, השורה הזו מיועדת לעוסקים במחקר במסגרת מילגה ולא ללומדים בכולל.

תסמן לא מקבל.

אברך כולל לא ממלא שום סכומים, אנו לא מחשבים מילגות כולל להכנסה.

אישור נותנים מביטוח לאומי מראה נתונים של שכיר, לומד צריך לשלוח מסמכים.

שכיר אם מאשר נתונים מביטוח לאומי אין צורך בתלוש, אם לא מאשר יש לשלוח תלוש שכר אחד , או את תלוש 12/2023 או את תלוש 3/24.

הורה שכיר, אין משמעות לשעות עבודה.

הכנסה לנפש מחושבת לפי ממוצע הכנסות חודשי (במקרה שלכם רק הכנסה של האם) לחלק למספר נפשות במשפחה (הורים + ילדים מתחת לגיל 18).

בתודה מראש,
שבי
מרכז שרות - משרד העבודה
עידוד תעסוקת הורים

לאחמ"כ שאלתי שכן כתוב חילוק במספר שעות עובד/ת, וזה לשון התשובה:

ההתיחסות היא להורה לומד, לעומת הורה עובד

שהורה לומד צריך שעות לימוד והורה עובד שכר מינימלי.

בהצלחה!

ילילי

משתמש מקצוען
לידיעת הציבור:

1. במייל של אגף עידוד תעסוקת הורים כתבו לי שהכנסה מכולל אינה נחשבת כהכנסה, ויש למלאות בשורה הרביעית של הצהרת הורה לומד "אני לא מקבל/ת

2. הם כתבו לי שאין משמעות לשכיר כמה שעות עבודה יש לו, מה שכן משנה אצלו זה רמת ההכנסה

מצו"ב הלשון שלהם:
מילגת כולל אינה מחושבת כהכנסה.

יש לצרף הצהרת הורה לומד, השורה הזו מיועדת לעוסקים במחקר במסגרת מילגה ולא ללומדים בכולל.

תסמן לא מקבל.

אברך כולל לא ממלא שום סכומים, אנו לא מחשבים מילגות כולל להכנסה.

אישור נותנים מביטוח לאומי מראה נתונים של שכיר, לומד צריך לשלוח מסמכים.

שכיר אם מאשר נתונים מביטוח לאומי אין צורך בתלוש, אם לא מאשר יש לשלוח תלוש שכר אחד , או את תלוש 12/2023 או את תלוש 3/24.

הכנסה לנפש מחושבת לפי ממוצע הכנסות חודשי (במקרה שלכם רק הכנסה של האם) לחלק למספר נפשות במשפחה (הורים + ילדים מתחת לגיל 18).

בתודה מראש,
שבי
מרכז שרות - משרד העבודה
עידוד תעסוקת הורים

לאחמ"כ שאלתי שכן כתוב חילוק במספר שעות עובד/ת, וזה לשון התשובה:

ההתיחסות היא להורה לומד, לעומת הורה עובד

שהורה לומד צריך שעות לימוד והורה עובד שכר מינימלי.

בהצלחה!
תודה רבה ויישר כוח ששאלתם ואת מפרסמים.

מנוי חדש

משתמש פעיל
זה ממש מעניין, בנוהל ועדת קבלה מופיע מפורש שיש קדימות אם 2 ההורים עובדים / לומדים 36 ש''ש.
מצד שני, אין צורך לשלוח תלושים כך שאין להם אפשרות לדעת כמה שעות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה