דרוש מידע ווינדוס בחינם לעובדי משרד החינוך

רחל כהן 052

משתמש פעיל
יודעת שאפשר לקבל רישיון לווינדוס דרך משרד החינוך. את כל האופיס כבר אני יודעת איך לעשות זאת, לא מצאתי מידע על ווינדוס.
יכולים לעזור לי כיצד לעשות זאת?
תודה

ישא ברכה

משתמש פעיל
יודעת שאפשר לקבל רישיון לווינדוס דרך משרד החינוך. את כל האופיס כבר אני יודעת איך לעשות זאת, לא מצאתי מידע על ווינדוס.
יכולים לעזור לי כיצד לעשות זאת?
תודה
דווקא כבר זמן רב שלא ניתן לקבל רק אופיס אבל יש בזה מעלה כי זה טוב ל 5 מחשבים וגם כי אפשר ע''ש תלמידה בבית יעקב (המערכת מזהה לפי ת.ז.)

ישא ברכה

משתמש פעיל
ואם התקנתי בעבר אני פשוט נכנסת לאותו חשבון אופיס ומתקינה שוב? אבל אני צריכה קודם מערכת הפעלה...
אין מה לעשות (זה שינוי תפיסתי של מיקרוסופט העולמית ולא שינוי קטן)
צריך לבדוק במתמחים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה