צילום אמנותי ואוו כמה זמן שלא ביקרתי כאן

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שלום לכל החברים
אז בפרוג החליטו לעשות כתבה בנושא זכויות יוצרים https://www.prog.co.il/articles/581 וישר חשבתי על הפורום הפורה שהיווה בסיס בתחילת דרכי כצלם..

ולכל מי שלא עקב אחרי הסיפור..
בשבת פתחתי את אחד העיתונים ופתאום אני מגלה מודעה מיוחדת שבמרכזה מתנוססת תמונה שצילמתי..
לא משנה מי משרד הפרסום שביצע את זה אבל למען ההגינות הם ישר התקשרו והתנצלו ואמרו שהדבר נעשה בטעות גמורה.
בדרך כלל כשאני נתקל בגניבת זכויות יוצרים אני דיי עובר על כך לסדר היום ומעבר בקשה שלא להמשיך להשתמש ביצירה שלי אני לא עושה עם זה כלום.. הפעם החלטתי שלפחות חובת המחאה חייבת להתקיים ..

מוזמנים להכנס לכתבה ואשמח לשמוע את דעתכם בנושא ואיך אתם מתמודדים בנושא זכויות יוצרים...

שמוליק וינרייך

תפארת ה.

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ממש השראה, יישר כח.
רמה כל כך גבוהה של מקצועיות וכזה פרגון!
הלוואי על כולנו מידות טובות כאלו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה