מופעי תרבות הקרנות חוה"מ פסח תשפד

מצב
הנושא נעול.

רחלי בנימין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יוהו משוגעת על הקטע הזה...!!!!
הבנתי שהיא מתחברת בשביל לפתוח את הדלת שלהם לא עלה בדעתי שברגע זה היא בעצם פותחת את כל הדלתות וזה מה שיוצר את הבלאגן!!!
אתן מכירות את ההרגשה הזאת שאת פתאום קולטת שבכלל לא הבנת עד כמה זה גאוני זה...😂
ואהבתי את הסחת הדעת.. ''היא הבטיחה שהיא תבוא והיא עדיין לא באה.. ''
בקיצורררר תהנווווו וכל הכבוד לבימאיות הגוניות והשחקניות המהממות והתותחיות!!

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
ותודו שהסוף היה גאוני אם כי מרגיז נורא ואני חייבת עכשיו המשך!
זה לא היה ברור שמטילדה מתעדת אותן? כל הזמן המחשב היה פתוח מאחורה אז היה הגיוני שהיא מקליטה את הסיטואציה. בכלל פעם מישהו לימד אותי כלל שאם הנבל חושף בפני הגיבור את התוכנית שלו, אז כנראה יש בסביבה שוטר או מכשיר הקלטה.

$bsd

משתמש פעיל
מה השם של השחקנית הראשית בסרט סלנטו (קסטרו) ?

הפקות ומשחק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הפקות ואירועים
זה לא היה ברור שמטילדה מתעדת אותן? כל הזמן המחשב היה פתוח מאחורה אז היה הגיוני שהיא מקליטה את הסיטואציה. בכלל פעם מישהו לימד אותי כלל שאם הנבל חושף בפני הגיבור את התוכנית שלו, אז כנראה יש בסביבה שוטר או מכשיר הקלטה.
לא חשבתי על זה מרוב המתח שהייתי בו..
אבל באמת גאוני!
אין אין על מטילדה, התחברתי אליה קשות! שחקנית תותחית!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה