התייעצות הפורום להגנת הצרכן החרדי

מצב
הנושא נעול.

ד. מ.

משתמש פעיל
לצערי האנונימיים המחרפים נפשם להגן עליו, מרבים לזייף את האמת.
הגיוני מאד, אך האם אתה בטוח שכל האנונימיים המלכלכים עליו, הם כולם מדברים על אמת מוחלטת שיודעים בודאות, או שהם שמעו מחבר בכולל שמחותנים של אחיו הסתבכו משהו עם בסדנו וכדו'............

איצ'ה קו המידע

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הגיוני מאד, אך האם אתה בטוח שכל האנונימיים המלכלכים עליו, הם כולם מדברים על אמת מוחלטת שיודעים בודאות, או שהם שמעו מחבר בכולל שמחותנים של אחיו הסתבכו משהו עם בסדנו וכדו'............
אתה יכול להיות רגוע שאם אני מעלה כאן מידע מטעה, הם יתבעו אותי, ע"כ אדייק:

אני איצ'ה דז'אלובסקי, קיבלתי פניות מלפחות 10 משקיעים ב'בסדנו' שלא קיבלו את כספם, כולל לא את הקרן.
חלקם "מלווים" בסדרי גודל של 700,000 ש"ח, 300,000 ש"ח, 250,000 וכו'.
הם לא ישנים בלילה, כי מדובר בכסף הבסיסי שלהם שתכננו לחתן בהם את הילדים, ולא במותרות!

(סטטיסטית, כנגד כל פנייה יש רבים מאוד שלא פונים)

אני מנוע מלמסור פרטי הפונים, אך החוק מאפשר ל''בסדנו' לתבוע אותי כדי לשלול את דבריי.
ע"כ אני לא מסתתר, וגם המשקיעים יסכימו לשתף פעולה בכל צורך לגלות את האמת. בינתיים אין להם עניין להיחשף לעין כל.
לסיום, אחזור על בקשתי: תשאלו דיינים! בראשם הגה"ר אשר וייס (שאצלו רוב הדיונים בעניינם) הם מכירים את טענות המפסידים ואת ההתגוננות של בסדנו. תחזרו כאן עם התשובות בשמם, ואולי אפי' עם המלצות אם להשקיע אצלו...

נערך לאחרונה ב:

ישא ברכה

משתמש פעיל

אני איצ'ה דז'אלובסקי, קיבלתי פניות מלפחות 10 משקיעים ב'בסדנו' שלא קיבלו את כספם, כולל לא את הקרן.
הם לא ישנים בלילה, כי מדובר בכסף הבסיסי שלהם שתכננו לחתן בהם את הילידם, ולא במותרות!

אני מנוע מלמסור פרטי הפונים, אך החוק מאפשר ל''בסדנו' לתבוע אותי כדי לשלול את דבריי.
ע"כ אני לא מסתתר, וגם המשקיעים יסכימו לשתף פעולה בכל צורך לגלות את האמת. בינתיים אין להם עניין להיחשף לעין כל.
לסיום, אחזור על בקשתי: תשאלו דיינים! בראשם הגה"ר אשר וייס (שאצלו רוב הדיונים בעניינם) הם מכירים את טענות המפסידים ואת ההתגוננות של בסדנו. תחזרו כאן עם התשובות בשמם, ואולי אפי' עם המלצות אם להשקיע אצלו...
וואו! כמו תמיד אני בהלם מהאומץ, מהכנות והיושר! יישר כח !!!!

בוסו

משתמש מקצוען
אני מביו שלא יתנו פה הצעה שכל מי שהשקיע בבסדנו והפסיד שיעלה לאשכול
כי זה ההפך ממטרת האשכול
וגם תתענו שהמעלים הם שקרנים בעלי עניין בחברה
ולמה שאני שלא מכיר את בסדנו לא יגיד כך על המשמיצים?

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
כי זה ההפך ממטרת האשכול
אתה יכול לומר
מטרת האשכול היא להעלות מודעות והטלת ספקות לפני שמשקיעים
כמי שנפל בעבר בהשקעה (3000 בהיותי בחור ועוד 7000 של חברים אחרים) יכול לומר שאילו היה לפני חצי מהמידע שקראתי בימים האחרונים לא הייתי שם שקל אחד
לימים אמר לי מור אבי שהוא לא ניסה להניא אותי מלהשקיע כי חשב שללמוד שיעור איך לברוח מנוכלויות תמורת 3000 ש"ח זה לא רע בכלל...

שולי איטח

משתמש מקצוען

הם לא ישנים בלילה, כי מדובר בכסף הבסיסי שלהם שתכננו לחתן בהם את הילדים, ולא במותרות!

אני כבר כתבתי בעבר שהשקעתי אז תוכלו לבדוק שזה אמין
אבל אני וגם מי שמכירה השקענו בהשקעות מסוימות לא בהלוואות
ולכן אין אפשרות להגיד שלא קבלנו קרן ורווח
אין שום התחייבות בהשקעה מסוג זה שנוכל למשך מתי שרוצים
ולכן לכאורה אי אפשר לומר על משקיעים כאילו שלא קבלו את הקרן
מקוים מאוד שעדין יש סיכוי שאמנם יש השקעות שירויחו או לפחות חלקית

ולכן כנראה יש כאילו שלא פנים כי אם זה כך מה אפשר לעשות חוקית בשביל כן לקבל

איש בן פרצי

משתמש צעיר
כי זה ההפך ממטרת האשכול
שב ואל תעשה עדיף

חורף מטריה בענן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
ההונאה כאן היא המחיר
המוצר [אולי] איכותי ועובד.
אבל אינו שווה יותר מ20% ממחירו.
לכן כל כך קשה למכור אותו.
כי הוא נמכר במחיר הרבה יותר יקר משוויו.
המוצרים כלל לא קשים למכירה. הם מוצרים ידועים שרבים מחפשים ורוצים לקנות אפילו בתמורה למחיר גבוה.
הבעיה שאם בצד השני יש משווקת שמגמגמת בטלפון כי שכנעו אותה שהמוצר מוכר את עצמו ולא צריך בטחון עצמי,
אין שום סיבה שהלקוחות ירצו לקנות.
אז המחיר הוא 20% שווי ו80% פירמידה.
לכן הוא לא נמכר בצורה נורמלית בחנויות.
ולכן למכור את המוצר זה רמאות.
לא הבנתי למה זו רמאות. מוכרים לך מוצר שעובד, והמחיר?? לא רוצה, אל תקנה. לא מבטיחים תוצאות. זכותו של כל אדם לקחת על מוצריו כמה שהוא רוצה. זו לא גניבה ולא עוקץ. העוקץ הוא אחר כמו שכבר פירטתי

איש בן פרצי

משתמש צעיר
המוצרים כלל לא קשים למכירה. הם מוצרים ידועים שרבים מחפשים ורוצים לקנות אפילו בתמורה למחיר גבוה.
הבעיה שאם בצד השני יש משווקת שמגמגמת בטלפון כי שכנעו אותה שהמוצר מוכר את עצמו ולא צריך בטחון עצמי,
אין שום סיבה שהלקוחות ירצו לקנות.

לא הבנתי למה זו רמאות. מוכרים לך מוצר שעובד, והמחיר?? לא רוצה, אל תקנה. לא מבטיחים תוצאות. זכותו של כל אדם לקחת על מוצריו כמה שהוא רוצה. זו לא גניבה ולא עוקץ. העוקץ הוא אחר כמו שכבר פירטתי
מה לעשות והחוק אוסר את זה

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
החוק אוסר למכור מוצר ביותר יקר ממה שאחר היה מוכר?
אני לא רואה שום עוקץ בעניין, כן חושב שמי שמתפתה למכור מוצרים בלי לדעת אם יש לו את הזמן והכלים לזה, לא עשה משהו חכם.

ה. שלמה

משתמש מקצוען
ההשקעה נגמרה? היו רווחים והחברה בלעה? המיזם קרס? יש הרבה סיבות למה לא לקבל את הקרן שהם לא נכלוליות.

דוד ענק

משתמש רשום
אני לא רואה שום עוקץ בעניין, כן חושב שמי שמתפתה למכור מוצרים בלי לדעת אם יש לו את הזמן והכלים לזה, לא עשה משהו חכם.
למה אם אני ימכור חבילת טישו ב-1000 שח זה לא חוקי ? מי שמשוגע שיקנה

דוד ענק

משתמש רשום
ההשקעה נגמרה? היו רווחים והחברה בלעה? המיזם קרס? יש הרבה סיבות למה לא לקבל את הקרן שהם לא נכלוליות.
נראה לך שהוא לא בירר את זה
אין לי ספק שאם הוא כבר הגיע לשלב שהוא מפרסם את זה [חשוף לתביעה] הוא בירר את זה טוב לפני
ועל תשכח שהוא לא חדש בתחום ההשקעות [כמוני שאני לא מבין בזה בכלל] והוא יודע מה לשאול
ואם מגיע לשולחנו טענות הוא יברר טוב לפני שהוא מפרסם את זה

3040*

מוניות "נסיעה טובה" היימישע דרייבר'ס בפריסה ארצית
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
אני לא רואה שום עוקץ בעניין, כן חושב שמי שמתפתה למכור מוצרים בלי לדעת אם יש לו את הזמן והכלים לזה, לא עשה משהו חכם
ע"פ הלכה הונאה עד שישית מקח

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
ניקח דוגמא שהמשווק מוכר [למי שתחתיו] מוצר ב300 ש"ח ושווי המוצר הוא מקסימום 100 ש"ח.

בעצם המשווק מוכר [למשווק שתחתיו] שני מוצרים יחד והמחיר מורכב משני 'המוצרים' האלו
א. את המוצר עצמו 100 ש"ח.
ב. את ה'שיווק הרשתי' 200 ש"ח.

את המוצר עצמו זה בסדר למכור באיזה מחיר שהוא רוצה.
אבל החלק השני שהוא מוכר וזה שיווק רשתי, זה פירמידה ואסור על פי חוק.

יש כאן מצג שווא, כאילו המוצר נמכר ב300
אבל לעולם לא היו מצליחים למכור אותו ב300 , כי הוא שווה מקסימום 100 ש"ח.
לכן מצרפים יחד את המוצר ואת הפירמידה.

ה. שלמה

משתמש מקצוען
נראה לך שהוא לא בירר את זה
אני לא יודע.
אין לי ספק שאם הוא כבר הגיע לשלב שהוא מפרסם את זה [חשוף לתביעה] הוא בירר את זה טוב לפני
אני מאוד מעריך אותו על האומץ, אבל מטיל ספק בחלק מדעותיו כאן באשכול, למסקנא אני מתחבר לא להשקיע השקעה כזאת ודומותיה, גם אם הם ישרים כסרגל.
ועל תשכח שהוא לא חדש בתחום ההשקעות [כמוני שאני לא מבין בזה בכלל] והוא יודע מה לשאול
יש פה הרבה ניקים חכמים וותיקים בנושא השקעות שטוענים אחרת ממנו.
ואם מגיע לשולחנו טענות הוא יברר טוב לפני שהוא מפרסם את זה
ואם מגיע לשולחני טענות אני גם מנסה לברר לפני שאחרוץ דין.
אה. ואל תשכח שגם לגרוס מבסדנו יש רזומה עשיר בנושא השקעות.

3040*

מוניות "נסיעה טובה" היימישע דרייבר'ס בפריסה ארצית
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
כל מי שטוען שלא נפל רבב במעשיו של אליעזר גרוס
מבקש שתענו לי לאיזו חברה יש 6 דומיינים שמקודמים במקביל בגוגל
אין לזה שום תקדים!
@איצ'ה קו המידע
יש משהו שנקרא סף דומיין שבחיפוש גוגל מופיעים כל מיני עמודים באותו אתר תחת אותו דומיין
אבל כזאת עוד לא היה
מיועד כמובן כדי שהחקירות והרינונים נגדם יופיעו בתחתית החיפושים בגוגל
צילום מסך 2024-05-14 140646.jpg

קורנט

משתמש פעיל
או בגלל סיבות אחרות..
איזה סיבות יכולות להיות
שכל ישראל מדברים שהחברה עוקצת
ולא רוצה לענות תשובות
כנראה הוא מאוד עסוק בלעקוץ אנשים
יש גבול של הוי דן את כל האדם לכף זכות

מצב
הנושא נעול.
החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה