דרוש מידע העמסת סוכר 100- מה זה הקללה הזאת?

מצב
הנושא נעול.
למיטב זכרוני, 50 אחוז ממקרים של ריבוי מים אין להם סיבה שאפשר להצביע עליה
כן ישללו קודם כל סכרת הריונית ואז בעיה בשתן, כליות, חסימה של מערכת העיכול העליונה ואי ספיקת לב שהם הבעיות הנפוצות יותר שגורמות לריבוי מים.
אבל כשזה עדיין בטווח התקין או חורג מעט מהטווח התקין לרוב אין משמעות רפואית לעבר או לאמא
אם שאלתם רב שמבין בתחום ועם כתפיים רחבות אני חושבת שאת יכולה להיות רגועה כמו כל אישה אחרת.

מסייגת, המידע שלי הוא לא מקור רפואי.
וצריך להתייעץ רפואית :)
תודה רבה על התשובה..
מכירה מיקרים כאלו מקרוב שזה הסתדר לבד בהמשך?

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה רבה על התשובה..
מכירה מיקרים כאלו מקרוב שזה הסתדר לבד בהמשך?
מכירה מקרה של ריבוי מים, לא הסתדר בהמשך אבל גם לא הצביע על בעיה.
כן עשו בנוסף לבדיקות בהריון בדיקות אחרי הלידה לוודא שלא פספסו בעיה שקל לטפל ומציל חיים.
אבל זה סיפור אחד. לא בדקתי מחקרית...
אני כן חושבת שמומלץ לכם לדבר עם רופא מומחה ורב עם כתפיים רחבות
אבל ספציפית על ריבוי מים בעיקר גבולי ונמוך, זה אחד התופעות שבזמנו הבנתי שפחות מלחיץ.

אגב, לא אמרו לכם לעשות מעקב יומי על כמות מי שפיר במשך שבוע לראות האם זה מתרבה או מתמעט?

מכירה מקרה של ריבוי מים, לא הסתדר בהמשך אבל גם לא הצביע על בעיה.
כן עשו בנוסף לבדיקות בהריון בדיקות אחרי הלידה לוודא שלא פספסו בעיה שקל לטפל ומציל חיים.
אבל זה סיפור אחד. לא בדקתי מחקרית...
אני כן חושבת שמומלץ לכם לדבר עם רופא מומחה ורב עם כתפיים רחבות
אבל ספציפית על ריבוי מים בעיקר גבולי ונמוך, זה אחד התופעות שבזמנו הבנתי שפחות מלחיץ.

אגב, לא אמרו לכם לעשות מעקב יומי על כמות מי שפיר במשך שבוע לראות האם זה מתרבה או מתמעט?
לא, זה מה שאני רוצה לדעת, האם לבקש עוד בדיקות שיוודאו שאולי הריבוי הסתדר, הכונה לבדיקות הפשוטות ולא אלו החוקרות מומים וכו'?
מה זה מעקב יומי?
כל יום אולטרסאונד?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יא

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד בַּיהוָה חָסִיתִי אֵיךְ תֹּאמְרוּ לְנַפְשִׁי (נודו) נוּדִי הַרְכֶם צִפּוֹר:ב כִּי הִנֵּה הָרְשָׁעִים יִדְרְכוּן קֶשֶׁת כּוֹנְנוּ חִצָּם עַל יֶתֶר לִירוֹת בְּמוֹ אֹפֶל לְיִשְׁרֵי לֵב:ג כִּי הַשָּׁתוֹת יֵהָרֵסוּן צַדִּיק מַה פָּעָל:ד יְהוָה בְּהֵיכַל קָדְשׁוֹ יְהוָה בַּשָּׁמַיִם כִּסְאוֹ עֵינָיו יֶחֱזוּ עַפְעַפָּיו יִבְחֲנוּ בְּנֵי אָדָם:ה יְהוָה צַדִּיק יִבְחָן וְרָשָׁע וְאֹהֵב חָמָס שָׂנְאָה נַפְשׁוֹ:ו יַמְטֵר עַל רְשָׁעִים פַּחִים אֵשׁ וְגָפְרִית וְרוּחַ זִלְעָפוֹת מְנָת כּוֹסָם:ז כִּי צַדִּיק יְהוָה צְדָקוֹת אָהֵב יָשָׁר יֶחֱזוּ פָנֵימוֹ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה