סקירת ספר הלם: הוצאה לאור הסכימה להדפיס ספר שכתבתי וציירתי בעצמי

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אז ככה!
אני בעקרון מקהילת המאיירים אבל לאחרונה הכנסתם אותי תחת כנפיכם היות שהוסכם על שני הצדדים שכתיבת תסריטים הינה כתיבה לכל דבר (באחד מענפיה) ומאז התנחלתי כאן כאילו אני הומלס בשדה תעופה. אני מאד נהנית מהסיפורים בהמשכים אגב.
בכל מקרה, הנושא הוא שכתבתי ואיירתי ספר קומיקס לנערות, ועד כאן הכול טוב ויפה כי זו מדינה חופשית וקפיטליסטית. אבל מה שמדהים זה, שאשכרה הוצאה לאור הסכימה להדפיס את זה! ולא רק הסכימה, אלא ########### (פה הרואת חשבון שלי צינזרה)

בכל מקרה, אני ממש מתרגשת ושמחה לחלוק אתכם קצת הצצות מהספר החדש, שנקרא 1:0 , או בעברית מדוברת: "אחת אפס" והוא קומיקס לבני נוער שלדעתי הוא ראשון מסוגו אבל מי אני שאעיד על עיסתי. הוא התפרסם קודם בעיתון ילדים של משפחה למי שעקב.
אפשר להשיג אותו בחנויות של דני ספרים מהיום, ובשאר החנויות משבוע הבא ואילך. כמו כן אפשר ללחוץ על הקישור הזה ולהזמין מהאתר, ראיתי שיש מבצע גם אז תדחפו למשלוחי מנות, שיהיה. אה, ואל תשכחו לכתוב מה דעתכם!

20220216_145731.jpg

20220216_145818.jpg
20220216_145929.jpg
20220216_145804.jpg

מ. י. פרצמן

סופרת ועורכת, מנהלת קהילת כתיבה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
@מרים יעל, אכן מלהים ביותר!
עקבתי במהלך השבוע האחרון אחרי מסעו אל החנויות. בהחלט סיבה למסיבה. ספר מרתק מאוד, מושקע מאוד, והעיקר - ראשון מסוגו כרומן גרפי לבנות הנעורים בציבור שלנו! שאפו ענק.

בקטנה, הגזמת בכותרת. ההלם היה לו לא היו מוכנים לקבל אותו.

chana salama

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
וואו נראה יפה ומושקע ברמותת

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי

ביזנסטורי - אילה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
הרבה הצלחה!
בטוחה שהספר יימכר במהירות עד אחרון עותקיו (כמה הדפסת?)

הצלחת "לשאוב" את הקוראים אל תוך הסיפור ולחבר אותם לעלילה.
בעיני, הוא קומיקס מושלם!

דחוף סיפור חדש ברמה הזאת.
ואם את כבר כאן בתור מתנחלת,
למה שלא תשתפי פה גם תוצרים שלך?
נשמח להעיר וגם לסתום ברוב הפעמים מרוב השתאות.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
המילה 'אלופה' מחווירה לעומתך

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
שאפו!
שאלת תם של מי שלא מידי מבינה בפוליטיקה הזאת: אם עיתון משפחה פרסם, למה חשבת שיהיה מסובך להוציא כספר?

נועה לבין (Tamar)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
ואוו יעל בהצלחה!
עקבתי אחרי הסיפור, והוא וואו! אם היית יודעת כמה פעמים התאכזבתי שלא שמרתי את כולו...
לגמרי מתנה לפורים.

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
שאפו!
שאלת תם של מי שלא מידי מבינה בפוליטיקה הזאת: אם עיתון משפחה פרסם, למה חשבת שיהיה מסובך להוציא כספר?
האמת שסתם התבדחתי לגבי זה .... אבל פשוט זה קצת לא יאומן להחזיק את הספר ביד :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה