דרוש מידע היום החלו לשלוח לנרשמים את תוצאות הגרלת מחיר למשתכן - מישהו קיבל?

פיאנו

משתמש חדש
גם אנחנו זכינו בקרית גת צפון.
אשמח לקבל יעוץ ומידע- האם שווה לממש את הזכיה עבור השקעה בלבד?
הבנתי שצפון לא מיועד לציבור החרדי...

מייל

משתמש פעיל
לי כתבו לצערנו לא זכית... אני מקוה שזה טעות יכול ליהות או בד"כ הם לא טועים מנסיון יש למשהו מושג ??????????

גולנים

משתמש חדש
לי כתבו לצערנו לא זכית... אני מקוה שזה טעות יכול ליהות או בד"כ הם לא טועים מנסיון יש למשהו מושג ??????????
הם לא טועים
אבל תבדקו יכול להיות שאתם לא כ"כ רחוקים ואז אולי יבטלו ותוכלו לממש את הזכיה:) אפשר לבדוק באתר איזה מקום (לא) זכיתם..

dcsh

משתמש צעיר
הם לא טועים
אבל תבדקו יכול להיות שאתם לא כ"כ רחוקים ואז אולי יבטלו ותוכלו לממש את הזכיה:) אפשר לבדוק באתר איזה מקום (לא) זכיתם..
יש סיכוי??????????
אחי ממתין לעוד ארבעים אם יבטלו את זכייתם בכדי שהוא יזכה.

גולנים

משתמש חדש
יש סיכוי??????????
אחי ממתין לעוד ארבעים אם יבטלו את זכייתם בכדי שהוא יזכה.
לא תמיד, צריך להפעיל שיקול דעת... בערך עד 25% יש סיכוי שיבטלו אז אם יש בפוריקט כ-160 דירות ומעלה, יש לו סיכוי. פחות, לא נראה לי.
נ.ב. אני לא יועץ (ובטח שלא מוסמך..:)

דוד מלך

משתמש חדש
מישהו יודע מדוע לא מופיע המספר של 'מיקום בתור' ?
האם יכול להיות שלא התעדכן לגמרי כי כבר כתוב לי שלא זכיתי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה