דרוש מידע הוצאת שיחות מהטלפון המשרדי דרך המחשב

שמואל שמואל.

משתמש רשום
שלום רב.
אני בעבודתי מתאם פגישות לבוס שלי ולעוד כמה עובדים במשרד, כל יום אני מוציא עשרות שיחות מהמהשרד, כאשר את המספרים אני רואה במחשב (יומן גוגל/ ווצאפ' וכד') ומקיש את המספר בטלפון שלידי ומתאם את הפגישה, השאלה שלי היא האם יש אפשרות להקיש על המספר במחשב והטלפון יחייג אליו?
כלומר לחבר את המחשב לטלפון.
לא יעזור לי להשתמש בתוכנות כמו MIKROSIP ע"י הקצאת SIP כי אני צריך שהשיחות יצאו מהטלפון.
תודה מראש.
שמואל.

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
השאלה שלי היא האם יש אפשרות להקיש על המספר במחשב והטלפון יחייג אליו?
כלומר לחבר את המחשב לטלפון.
לא יעזור לי להשתמש בתוכנות כמו MIKROSIP ע"י הקצאת SIP כי אני צריך שהשיחות יצאו מהטלפון.
יש אפשרות לחבר למחשב ולהוציא שיחה מהמחשב דרך הטלפון, יעזור?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה