מידע שימושי הוצאת דרכון ביומטרי מהבית ללא צורך להגיע ללשכה!

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
רגע לפני חופשות הקיץ, בשורה לטסים לחו"ל: החל מהיום (שלישי) בפעם הראשונה יהיה ניתן להוציא דרכון ביומטרי מהבית - מבלי להגיע ללשכה. לפי החוק שאישרה הכנסת, לפרק זמן מוגבל ניתן יהיה להנפיק דרכונים ותעודות זהות ביומטריות באמצעות הגשת בקשה מקוונת בלי צורך להגיע אישית לרשות האוכלוסין וההגירה.

בזכות הטכנולוגיה מתאפשרת הוצאת הדרכונים מרחוק, ויש כמה דגשים שכדאי להכיר לפני שניגשים להוציא את הדרכון מהבית.

התנאים להוצאת דרכון ביומטרי מרחוק

1. רק מי שהונפק לו דרכון ביומטרי בעבר.

2. אזרחים בני 18 ומעלה, כאלה שנמצאים בארץ והמחשב שאיתו הם נכנסים לאתר של רשות האוכלוסין וההגירה נמצא בכתובת ישראלית.

3. יש להוסיף תמונת פנים עדכנית, כמה שיותר דומה לזו שכבר נמצאת במאגר.

4. לא יתאפשר שינוי בפרטים הקיימים במאגר.

5. הדרכון יהיה תקף ל-5 שנים בלבד - התוקף שלו קצר מהדרכון הביומטרי שאנחנו מוציאים באחת הלשכות של רשות האוכלוסין וההגירה. זו גם הסיבה שלא ניתן להוציא ויזה חדשה לארה"ב כי נדרש תוקף ל-10 שנים.

מה אשיב

משתמש רשום
ניסיתי להזמין דרכון דרך האתר,
זיהוי דרך אשראי,

פתחתי אחכ את החשבון בנק שלי וראיתי שירד לי שקל ממשרד ראש הממשל בהתאם לכמות הפעמים שכתבתי את כרטיס האשראי שלי.
מצורף צילום מסך.
חשוב לי לציין שהיה כתוב במפורש שלא ייעשה שום שימוש בכרטיס,
אז מה זה אמור להיות??

1714941267093.png

קבצים מצורפים

• 1714940497335.png
    1714940497335.png
    KB 6.7 · צפיות: 16

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
זיהוי דרך אשראי,

פתחתי אחכ את החשבון בנק שלי וראיתי שירד לי שקל ממשרד ראש הממשל בהתאם לכמות הפעמים שכתבתי את כרטיס האשראי שלי.
מצורף צילום מסך.
אז מה זה אמור להיות??

צפה בקובץ המצורף 1641598
זה כדי לאמת את הכרטיס.
החיוב הזה מתבטל תוך כמה ימים.

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
ככה זה בכל אתרי הממשלה

אירילה

משתמש צעיר
צילום מקצועי
זיהוי דרך אשראי,

מצורף צילום מסך.
אז מה זה אמור להיות??

צפה בקובץ המצורף 1641598
ואם לא ז תרמת קמת למדינה מה קרה 😉😉😉😉😉😉😉😉😉

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
האם יש דרך לקצר את התהליך של הנפקת דרכון? לא היה לי דרכון בעבר ולכן אין לי אפשרות להנפיק בדרך הנ"ל, תורים להנפקת דרכון יש רק עוד חודש- וזה רק אם אסע לצפון או לדרום. במרכז- שם אני גרה יש תורים לעוד יותר מחודשיים.
יש פיתרון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה