דרוש מידע הדרן וייז בלבד שנפתח אתמול מישהו נתקל?

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
האם מישהו נתקל אתמול במכשיר לוייז בלבד שנפתח לגמייל ול"נט טוב?

יש לי חבר שיש לו כזה מכשיר ונפתחו לו אופציות שונות במכשיר.
ולא היה למי לפנות כי זה היה אחרי השעה 5

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
זה מה שכתבתי באשכול אחר. שעכשיו הכל חסום כבתחילה (ועוד אפליקציה נחסמה בתוספת)
ואני חוזר על מה שהיה
נפתח לי האימייל -גמייל
נפתח המצלמה
נפתח הנט טוב, (ויש תמיד באג במכשירים של הדרן, שתמיד ביום הראשון לפני הסכרונים והעדכונים יש דברים שנפתחים!!! כמו בהתחלה כשקניתי את המכשיר הזה עבד שיחות טלפון ורק אחרי שסכרנתי ועידכנתי זה נחסם)
ואז בנט טוב היה אפשרות ללחוץ על קישורים שונים כמו למשל פרסומת של מאוחדת וראו אחות עם מסיכה.
אני לא מתרגש לעצמי, אלא לרמת הסינון שנפתח בטעות.
וגם אחר כך הנט טוב פעל בקישורים שונים.

אז כמו שאמרתי עכשיו נחסם מחדש.

ואגב מה שמפריע לי כשאני נתקל בבעיה בעיקר רוחנית כמו ירידה בחסימה, למה אחרי השעה 5 אחה"צ אין למי לפנות????
וסתם כך למה מרכז הפניות שבאפליקציה של המכשיר סגור אחרי השעה 5? זה לא מדינה מתוקנת

ועוד בעיה שיש לי פרסומות באפליקציה של השירות לקוחות, וביקשתי מהם להסיר והם לא פתרו לי את הבעיה.

יהודה וולף

משווק מכשירי הדרן וטלפונים כשרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
זה מה שכתבתי באשכול אחר. שעכשיו הכל חסום כבתחילה (ועוד אפליקציה נחסמה בתוספת)
ואני חוזר על מה שהיה
נפתח לי האימייל -גמייל
נפתח המצלמה
נפתח הנט טוב, (ויש תמיד באג במכשירים של הדרן, שתמיד ביום הראשון לפני הסכרונים והעדכונים יש דברים שנפתחים!!! כמו בהתחלה כשקניתי את המכשיר הזה עבד שיחות טלפון ורק אחרי שסכרנתי ועידכנתי זה נחסם)
ואז בנט טוב היה אפשרות ללחוץ על קישורים שונים כמו למשל פרסומת של מאוחדת וראו אחות עם מסיכה.
אני לא מתרגש לעצמי, אלא לרמת הסינון שנפתח בטעות.
וגם אחר כך הנט טוב פעל בקישורים שונים.

אז כמו שאמרתי עכשיו נחסם מחדש.

ואגב מה שמפריע לי כשאני נתקל בבעיה בעיקר רוחנית כמו ירידה בחסימה, למה אחרי השעה 5 אחה"צ אין למי לפנות????
וסתם כך למה מרכז הפניות שבאפליקציה של המכשיר סגור אחרי השעה 5? זה לא מדינה מתוקנת

ועוד בעיה שיש לי פרסומות באפליקציה של השירות לקוחות, וביקשתי מהם להסיר והם לא פתרו לי את הבעיה.
לגבי לפני הסינכרון הראשון. התשובה פשוטה כי המכשיר לא הוגדר לוויז או רגיל.
לגבי בעיה בירידה בחסימה אפשר לפנות אלי באישי.
לגבי הפירסומות. עשית לפי ההוראות?

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
לגבי לפני הסינכרון הראשון. התשובה פשוטה כי המכשיר לא הוגדר לוויז או רגיל.
לגבי בעיה בירידה בחסימה אפשר לפנות אלי באישי.
לגבי הפירסומות. עשית לפי ההוראות?
לתחושתי המכשיר אמור להגיע ללקוח מסונכרן.
כרגע כמו שכבר הבהרתי המכשיר חזר להיות חסום כבתחילה (רק אפליקציה אחת מאושרת, נעלמה)
לגבי הפרסומות עשיתי לפי ההוראות ולא הצלחתי (אמרו לי תבקש לעבור מסלול). (ורק שאני ידרג בסקר את הנציג...)

יהודה וולף

משווק מכשירי הדרן וטלפונים כשרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לתחושתי המכשיר אמור להגיע ללקוח מסונכרן.
כרגע כמו שכבר הבהרתי המכשיר חזר להיות חסום כבתחילה (רק אפליקציה אחת מאושרת, נעלמה)
לגבי הפרסומות עשיתי לפי ההוראות ולא הצלחתי (אמרו לי תבקש לעבור מסלול). (ורק שאני ידרג בסקר את הנציג...)
בוא לאישי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה