• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

קמפיין התרמה הבטחתי לפרסם!!!

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
בישיבת "ברית יעקב" ישנו כולל כולל לימוד בליל שישי, מטרת הלימוד היא להקנות את הלימוד שנלמד במהלך השבוע, ועל מנת שבחורים לא ייצאו לטייל (במקרה הטוב), ייסדו את הכולל שבו בחורים לומדים מה שרוצים, מוסרים חבורות על מה שרוצים, והעיקר שיילמדו.
הכולל מתקיים בין השעות 10:15 בלילה על 12:45(!), זה נראה ככה:
5876186d75939e0e8415.jpg

הכולל משלם מילגה סמלית על סך 20 ש"ח, בשבוע זה כ-4,000 ש"ח, תוכלו להמשיך לחשבן כמה זה בחודש-- ו-בשנה----

אנחנו כבר התרגלנו שכל מי שזקוק לעזרה, יכול לתרום לכולל ומיד (!) יזכה לישועה שהוא צריך, אם זה הבחורים שקונים הקפות בשמחת תורה (הכסף הולך לכולל) שזוכים להתחתן (כן, כולם!) ועד מי שנתקע בטרמפ בחור נידח באמצע הלילה, שבסכום סמלי מקבל את הרכב החדיש ביותר לאן שהוא צריך.... לא, זה לא מעשה מופת, זה כוחה של התורה, כולנו התחנכנו ע"ז שלתורה יש כוח, אז כאשר מדובר בתרומה שהיא 100% (באמת) ללימוד תורה, ובלי שום הוצאות, אז הכסף נהיה קדוש ובעליו זוכה להיות מחובר לתורה הקדושה!!!

אז ככה, אתמול נפלו לי משקפיים באחד החופים בכינרת, "זוטו של ים", חיפשנו ללא הרף עד שהתייאשנו, ב"ה לא נהרס לי הטיול כי קניתי עדשות מגע...
למחרת בבוקר חזרנו ותוך כדי החיפושים נזכרתי שיש כולל שיש לו "דיבור" ישירות עם הקב"ה... הבטחתי לתרום סכום, והופ, המשקפיים בידי! בלי שברים ובלי שריטות, שלמות ומקופלות כאילו חיכו לי....
והנה אני פה מפרסם את הישועה בגלוי, פה בפרוג כולם רואים, והבטחתי.
תוכלו גם אתם להתחייב בכל עת מצוקה, ומי שרוצה קשר ישיר להקב"ה יכול גם לעשות הוראת קבע, בדוק ומנוסה!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  32  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה