עזרה האם אפשר לשלוח תמונה במייל שתימחק לאחר שרואים אותה?

מצב
הנושא נעול.

הדר דוידי

משתמש פעיל
אשמח לעזרה
עשיתי את ההודעה במצב סודי
אבל כשמשהו מקבל את ההודעה כתוב לו מתי פג התוקף
האם יש משהו שלא כתוב שם?

studio-outline

משתמש מקצוען
אני רוצה לשלוח למשהי הודעה ובלי שהיא תדע ימחק לה ההודעה
אבל כשעושים את ההודעה במצב סודי זה נכתב לה שבתאריך... זה ימחק
האם יש אפשרות אחרת?
לא, איך שידוע לי...
אין אפשרות בכלל להוריד?
או שהתוקף של ההורדה פג בעוד שבוע?
א"א בכלל להוריד.

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
המייל עצמו לא מופיע. נמחק לחלוטין
אבל אם עושים צילום מסך וזה אפשרי בכל מצב או שיוכלו לצלם את עמוד המייל במצלמה חיצונית ואז לא יועיל כלום!

מסקנה: אם זה משהו אישי שלא הייתם רוצים שיהיה אצל מישהו יותר מרגע/שעה/יום, אל תשלחו. תנסו להעביר ידנית.
למשל הסיבה שלי למחוק זה כשאני שולחת תמוה לצורך שידוך ואני לא רוצה שהיא תישאר אצל מי שאני שולחת אותה
לעולם אל תשלחי תמונה שלך בדרך כזו ובכלל..!! חוץ מהבעיה המוסרית ואולי אף ההלכתית לא כדאי מכמה וכמה סיבות. ידועות - ושאינם...

רפרפת

משתמש פעיל
איך לא כתבו- לשתף קישור לתמונה בדרייב, ולמחוק מהדרייב כשרוצים.
לעשות הגבלת גישה שלא יוכלו להעביר את התמונה הלאה.
לא פותר את ענין הצילום מסך,
אבל לכאורה אנשים לא ימהרו לעשות צילום מסך, כי למה שיחשדו שהתמונה תימחק?!

טלללללם

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
יש אפשרות למחוק הודעה במייל שכבר שלחתי למישהו והתחרטתי?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה