דר' פקטורוביץ ממודיעין עילית

בנימין (אחר!)

משתמש צעיר
מה הקטע להקפיץ שרשור משנת 2019???
לפני שאתה ישר מגיב בלי לבדוק, שים לב מי הקפיץ!
איך קובעים תור?
וכמה עולה פגישה באופן פרטי?
במקרים כאלה חובה להוציא לע"ז כי זה דיני נפשות
ומי שמתיפיף עבירה היא בידו
אני לא מדברת דווקא בהקשר לרופא הנ"ל אלא בכללי בכל הקשור למידע על רופאים ומטפלים למיניהם.

פרוגר הלוי

משתמש צעיר
האם יש מישהו שיודע כעת בשנת תשפ"ד, האם הד"ר הנ"ל עדיין בשיאו כפי שדווח כאן בעבר בהרבה אשכולות והוא עדיין מקבל לקוחות שאינם ממודיעין עילית?
זה נוגע לבן משפחה הזקוק לאבחונים ורגישיות במערכת העיכול!
תודה וחג שמח!

ידידים ורעים

משתמש חדש
אני מכיר אותו אישית
אגב הוא גר במושב יסודות והמרפאה שלו במודיעין ויש לו עוד מרפאה איפשהוא
יש לי את הפלאפון הפרטי שלו אבל זה מי שרוצה ביקור פרטי שזה עולה יקר מאוד מאות שקלים
בשביל לקבוע תור פרטי מתקשרים אליו כמדומני בשביל לקבוע תור למרפאה לא מתקשרים אליו ככה שאם מישו צריך בכל אופן שידבר איתי

סומך

משתמש רשום
אני מכיר אותו אישית
אגב הוא גר במושב יסודות והמרפאה שלו במודיעין ויש לו עוד מרפאה איפשהוא
יש לי את הפלאפון הפרטי שלו אבל זה מי שרוצה ביקור פרטי שזה עולה יקר מאוד מאות שקלים
בשביל לקבוע תור פרטי מתקשרים אליו כמדומני בשביל לקבוע תור למרפאה לא מתקשרים אליו ככה שאם מישו צריך בכל אופן שידבר איתי
מה הפלאפון שלו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  37  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה