דרוש בית תוכנה/ מתכנת לפרויקט גדול.. אשמח לעזרה אין לי מושג למי לפנות..

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
תודה, אני אכן מתכוונת להתמקד בלקוחות יותר קטנים, גם כיוון שאני רוצה לבצע התאמה אישית (התוכנה שאני רוצה שיבנו לי כן תהיה גנרית, מה שאני בניתי ב no cod אני יכולה תמיד לשנות.. ) בניגוד למתחרים שמשווקים מוצר מדף.
רק לקחת בחשבון שיש סיבה למה חברות לרוב משווקים מוצר מדף ולא התאמה אישית
זה פשוט יוצא לרוב יותר יקר....

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
למה שיתנו לי ? למה שירצו לתת את הקוד לאחד שבסוף אולי יתחרה בהם?
אם את (קהל היעד שלך) יהיו הלקוחות שלהם, וישלמו להם כסף, עבור חורים- תיקונים, ואפילו פיצ'רים חדשים, למה שיקחו את המוצר של (חדש, עוד לא עבר מספיק) לעומ מוצר קיים שיש לו לקוחות מרוצים?? (וצריך כמה התאמות)

חורף מטריה בענן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אם את (קהל היעד שלך) יהיו הלקוחות שלהם, וישלמו להם כסף, עבור חורים- תיקונים, ואפילו פיצ'רים חדשים, למה שיקחו את המוצר של (חדש, עוד לא עבר מספיק) לעומ מוצר קיים שיש לו לקוחות מרוצים?? (וצריך כמה התאמות)
א. כיוון שהחברות הללו לוקחות מחיר שמרתיע את העמותות הקטנות
ב. ניסתי לפנות אליהם לשת"פ, וה API שלהם מפותח ברמה ממש נמוכה, למרות שדווקה כן רצו שאעבוד איתם.. זה היה כל הזמן טלפון שבור, למרות שמאוד רצו לפתח את הAPI שיהיה ברמה שתתאים לי. תכלס לא הצלחתי להתקדם איתם.
ג. היות ואני מתכוונת לבצע התאמה אישית, וכבר ביצעתי, והלקוח ב"ה מרוצה וממליץ, מקווה שאצליח לרצות את השאר.. תכלס עוד לא מצאתי גבול לאוטומציות.
בעז"ה מקווה שאצליח.
ד. עבור כל התאמה שלקוח מבקש לפתח על מוצר המדף, הם לוקחים הון.. ומדובר בהמון התאמות.
לקוחות שלהם שדיברתי איתם לא מי יודע מה מרוצים

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
א. כיוון שהחברות הללו לוקחות מחיר שמרתיע את העמותות הקטנות
אם את מבינה את העלויות, לא בטוח בכלל שתוכלי להציע מוצר יציב - ברמה גבוה במחיר נמוך יותר.... (אין לי מושג כמובן במה מדובר בפועל..)
במיוחד שאת רוצה לעשות התאמות פר לקוח... (שזה הון!)
ב. ניסתי לפנות אליהם לשת"פ, וה API שלהם מפותח ברמה ממש נמוכה, למרות שדווקה כן רצו שאעבוד איתם.. זה היה כל הזמן טלפון שבור, למרות שמאוד רצו לפתח את הAPI שיהיה ברמה שתתאים לי. תכלס לא הצלחתי להתקדם איתם.
קצת לא ברור ... אם תוכלי לתת דוגמא למה הכוונה....
ואם הם לא הצליחו להביא לך את מה שאת רוצה, אולי זה היה מידי מורכב, ולא שווה כלכלית? בדכ סטארטאפים שמחים למצוא שותף שמוכן להשקיע בהם.... גם אם זה דורש מהם....

ג. היות ואני מתכוונת לבצע התאמה אישית, וכבר ביצעתי, והלקוח ב"ה מרוצה וממליץ, מקווה שאצליח לרצות את השאר.. תכלס עוד לא מצאתי גבול לאוטומציות.
כבר יש לך אתר קיים , עבור לקוח? או שאת ההתאמות ביצעת על גבי האקסל??
תכלס עוד לא מצאתי גבול לאוטומציות.
אכן אין גבול....
ד. עבור כל התאמה שלקוח מבקש לפתח על מוצר המדף, הם לוקחים הון.. ומדובר בהמון התאמות.
ככה זה , התאמות עולות הרבה.. בנוסף כשהלקוח "בכיס שלך" אפשר לנצל את זה....
לקוחות שלהם שדיברתי איתם לא מי יודע מה מרוצים
ממה לא היו מרוצים?? הצלחת למקד , ולהגיע למסקנה??
בעז"ה מקווה שאצליח.

אמןןןן

חורף מטריה בענן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אם את מבינה את העלויות, לא בטוח בכלל שתוכלי להציע מוצר יציב - ברמה גבוה במחיר נמוך יותר.... (אין לי מושג כמובן במה מדובר בפועל..)
במיוחד שאת רוצה לעשות התאמות פר לקוח... (שזה הון!)
החברות הגדלות מציעים מוצר מדף שלא מי יודע מה מותאם, במחיר גבוה. (ואז דורשים עוד על התאמות) ממחקר שערכתי העמותות היו שמחות לשלם על משהו שמלכתחילה מותאם אישית בדיוק לצרכיהם.
קצת לא ברור ... אם תוכלי לתת דוגמא למה הכוונה....
ואם הם לא הצליחו להביא לך את מה שאת רוצה, אולי זה היה מידי מורכב, ולא שווה כלכלית? בדכ סטארטאפים שמחים למצוא שותף שמוכן להשקיע בהם.... גם אם זה דורש מהם....
משהו מוזר, הם משתמשים בשירותי API של פלטפורמה חיצונית קצת דפוקה, לא נראה משהו שנבנה ביחד עם האתר שלהם, אלא משהו שהוסיפו אחרי והאיכות בהתאם.. חסר חסר חסר המון פונקציונליות.
ככה זה , התאמות עולות הרבה.. בנוסף כשהלקוח "בכיס שלך" אפשר לנצל את זה....
אכן, ולכן יש לקוחות שלהם עצבניים מה "חתונה הקתולית", והיו שמחים לקבל מוצר שמלכתחילה נבנה בהתאמה לצרכים שלהם. די חקרתי, אבל בהחלט יכול להיות שאני צריכה לחקור עוד לקוחות.
ממה לא היו מרוצים?? הצלחת למקד , ולהגיע למסקנה?
לא היו מרוצים בעיקר מחוסר ההתאמה האישית. ומעוד כמה דברים אחידים שהצלחתי לקלוט מהתלונות של כולם..
כמו למשל- "מעצבן שהכול עם העכבר ואי אפשר להשתמש רק עם המקלדת" ועוד כמה..

נערך לאחרונה ב:

חורף מטריה בענן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
כבר יש לך אתר קיים , עבור לקוח? או שאת ההתאמות ביצעת על גבי האקסל??
כרגע מדובר באינטגרציות בלי פרצוף... מסכים שחורים שנפתחים ונסגרים.. אבל עושה את העבודה.
לא מרגישה ביטחון לשווק את המוצר בצורה כזאת מכוערת.

UU

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
האמת
אם זה הדוגמאות
מאמינה שעד שאת תפתחי מוצר מותאם אישית ללקוח אחד, ותנסי לשווק את זה ללקוח השני
אולי עוד לפני שזה יגיע ללקוח הראשון, תלוי בכמה פרמטרים, אבל לא חושבת שאחרי השני אפילו
החברה הנוכחית תשנה את כל ה-UI שלה לגמרי, תפתח אותו מהתחלה, ושום דבר לא יהיה רלוונטי במוצר שלך

בשביל מוצר בר קיימא את צריכה בידול משמעותי יותר מאשר UI, ממש פיתרון שאין בשבילו כלום בשוק

בכל מקרה נראה שאת נעולה להמשיך עם הרעיון, אז רק שיהיה לך המון הצלחות
נשמח שתחזרי לעדכן פה בהמשך מה קורה
כולנו נשמח לשמוע שטעינו

חורף מטריה בענן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
האמת
אם זה הדוגמאות
מאמינה שעד שאת תפתחי מוצר מותאם אישית ללקוח אחד, ותנסי לשווק את זה ללקוח השני
אולי עוד לפני שזה יגיע ללקוח הראשון, תלוי בכמה פרמטרים, אבל לא חושבת שאחרי השני אפילו
החברה הנוכחית תשנה את כל ה-UI שלה לגמרי, תפתח אותו מהתחלה, ושום דבר לא יהיה רלוונטי במוצר שלך

בשביל מוצר בר קיימא את צריכה בידול משמעותי יותר מאשר UI, ממש פיתרון שאין בשבילו כלום בשוק

בכל מקרה נראה שאת נעולה להמשיך עם הרעיון, אז רק שיהיה לך המון הצלחות
נשמח שתחזרי לעדכן פה בהמשך מה קורה
כולנו נשמח לשמוע שטעינו
אני משווקת לכל אחד מוצר שונה לגמרי, לפי הצרכים שלו. הבסיס מתייחס לבעיה אחת, אבל היתר- על בסיס הדמיון של כל לקוח
זה רק משהו קטן ואף אחד מכם לא טועה ביחס למידע הדל ששחררתי.
כל הדוגמאות ששמתי כאן זניח ביחס לבעיה המרכזית שהם לא פותרים, (שהם מתיימרים לפתור..)
אני חושבת שלא כל כך חכם לחשוף כאן את הפרטים כולם, למרות שוודאי הייתם עוזרים לי להחליט.

בעז"ה אשתף אתכם בתוצאות הטובות שהמון בזכותכם..

חגית קרמר

בניית אתרים ברמה בינלאומית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
החברות הגדלות מציעים מוצר מדף שלא מי יודע מה מותאם, במחיר גבוה. (ואז דורשים עוד על התאמות) ממחקר שערכתי העמותות היו שמחות לשלם על משהו שמלכתחילה מותאם אישית בדיוק לצרכיהם.

משהו מוזר, הם משתמשים בשירותי API של פלטפורמה חיצונית קצת דפוקה, לא נראה משהו שנבנה ביחד עם האתר שלהם, אלא משהו שהוסיפו אחרי והאיכות בהתאם.. חסר חסר חסר המון פונקציונליות.

אכן, ולכן יש לקוחות שלהם עצבניים מה "חתונה הקתולית", והיו שמחים לקבל מוצר שמלכתחילה נבנה בהתאמה לצרכים שלהם. די חקרתי, אבל בהחלט יכול להיות שאני צריכה לחקור עוד לקוחות.

לא היו מרוצים בעיקר מחוסר ההתאמה האישית. ומעוד כמה דברים אחידים שהצלחתי לקלוט מהתלונות של כולם..
הבעיות שאת מתארת קשורות לUX של המוצר, כלומר - לתכנון שלו.

אפשר בהחלט לפתח מוצר בסיס מצויין על בסיס כל התלונות של הלקוחות + מיפוי כל הבאגים,
ולשווק את המוצר עם מחיר X בבסיס שלו, ומחיר משתנה לפי רמת השדרוג.
את השדרוגים ניתן לצפות מראש, וכך לחסוך עבודת תכנון ופיתוח.

זה אמור לכסות לפחות 80% מהבעיות, ככה מהניסיון שלי.

neom

משתמש מקצוען
רק רוצה לציין שלמרות שאני לחלוטין מזדהה עם כל האמור לעייל מבחינת הסיכון והשוק וכו'
בשיחה עם יזמים רבים, וכן משקיעים, המסקנה העולה היא שהרעיון של הסטארטאפ הוא בדר"כ אחוז מאד קטן מההצלחה העתידית שלו.
כדי שסטארטאפ יצליח, הוא צריך בעיקר בניה נכונה, ניהול סיכונים נכון, שקול וזהיר, המון שיווק, ועוד שיווק ועוד שיווק, וכמובן שאחרי הכל ס"ד (או מזל, בלשונם).
אם את בקטע של 'להתאבד' עליו, מה שאומר המון השקעה כספית, למרות סיכון לא נמוך, כולל ייעוץ וליווי של אנשי מקצוע מסוגים שונים לאורך כל הדרך (מתחום המסחר, הכלכלה, השיווק והפיתוח), מתוך ידיעה שעדיין מדובר בסיכון לא קטן, אני מאמינה שיש גם סיכוי להצלחה.
בצורה אחרת, לא הכרתי עוד מיזם טכנולוגי שהצליח בשנים האחרונות.

חורף מטריה בענן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
רק רוצה לציין שלמרות שאני לחלוטין מזדהה עם כל האמור לעייל מבחינת הסיכון והשוק וכו'
בשיחה עם יזמים רבים, וכן משקיעים, המסקנה העולה היא שהרעיון של הסטארטאפ הוא בדר"כ אחוז מאד קטן מההצלחה העתידית שלו.
כדי שסטארטאפ יצליח, הוא צריך בעיקר בניה נכונה, ניהול סיכונים נכון, שקול וזהיר, המון שיווק, ועוד שיווק ועוד שיווק, וכמובן שאחרי הכל ס"ד (או מזל, בלשונם).
אם את בקטע של 'להתאבד' עליו, מה שאומר המון השקעה כספית, למרות סיכון לא נמוך, כולל ייעוץ וליווי של אנשי מקצוע מסוגים שונים לאורך כל הדרך (מתחום המסחר, הכלכלה, השיווק והפיתוח), מתוך ידיעה שעדיין מדובר בסיכון לא קטן, אני מאמינה שיש גם סיכוי להצלחה.
בצורה אחרת, לא הכרתי עוד מיזם טכנולוגי שהצליח בשנים האחרונות.
תודה
רק בעזרת ה' נעשה ונצליח.
אכן מתייעצת עם יעוץ מקצועי מגוון כמו כל מה שציינת.
כרגע מחפשת פרילנסר מסור ואמין. אבל אמין.
בהדרגה בהדרגה. ה' יעזור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה