עזרה דיסק אונקי שנפל ולא תקין, מה עושים?

פייגי וקשטוק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש לנו דיסק אונקי עם שטח אחסון ענק הכרטיס קטן ומתכתי כזה של סאנדיסק, נפל על הרצפה בעבר ומאז איך שלא אחבר אותו, למערכת שמע או למחשב הוא בכלל לא קורא את מה שיש בפנים, בחיבור למחשב הוא מציין שצריך לבצע אתחול,
יש כאן 2 בעיות 1. כשאני מחברת למחשב אני לא מצליחה בכלל לראות את מה שיש בפנים כך שאין לי אפשרות קודם להעתיק למחשב או לדעת על מה אני מוותרת, לחילופין 2. נצא מנקודת הנחה שאוותר על מה שיש בפנים, ואני מעונינת לאתחל אותו, לוחצת על האופציה הזו אבל הוא לא מתאתחל
מישהו מכיר את התופעה ויודע לומר מה ניתן לעשות בענין? או שהכרטיס הלך?
תודה מראש לעונים!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה