דרוש מידע דיאטת 12 שעות? 9 בערב עד 9 בבוקר)

מצב רוח תקין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
@מצב רוח תקין,
לפי דבריך יצא שירדת בממוצע 285 גר' ביום ולא 500/700! (2.000/7=285)
כי:

מה שהוריד לך את המשקל הוא:

תזונה מאוזנת ודיאטטית

וגם:

תכלס, כמה ירדת בשלושה השבועות שעשית את הדיאטה הזו?
וכמה עלית מאז שהפסקת ועד עכשיו?
אגב, דיאטה שיורדים בה הרבה בפרק זמן קצר- עולים את מה שירדו הרבה יותר מהר ובריביות,
עדיפה דיאטה איטית ומאוזנת ומדיאטה מהירה וחובבנית...
לא כל כך מדוייק. ציינתי שחמישי ושבת לא הקפדתי. כך שלחלק את זה ל -7 ימים זה לא נכון. וכפי שציינתי שאני מאמין שאם הייתי מקפיד 7 ימים בשבוע הייתי מוריד 3 קילו ומעלה.
בנוסף, לגבי מה שכתבת בנושא התזונה, זה בהחלט יכול להיות, על אף שאני זוקף את הירידה במשקל בעיקר לצום בלילה. בעקבות ניסיונות בעבר לאכול מה שבא לי במשך היום ולצום בלילה. שגם אז הורדתי מס'פרים כאלו כמו שציינתי.

מה שכתבתי שהורדתי בין500-700 ג' זה פר יום. ז"א שיום אחד שקלתי 94 ולמחרת 93.3. ולמחרת לצורך העניין 92.7.

לא נשקלתי מאז פסח כך שאני לא יודע כמה עליתי. וגם - פסח זה לא אינדיקציה. אולי אשקל מחר בבוקר ואעדכן.

בעז"ה מקווה לחוזר לדיאטה שלפני פסח, וננסה גם להתמיד.

מצב רוח תקין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
כותב בזהירות רבה: אולי נפתח איזשהיא קבוצת תמיכה באחד הפלטפורמות (לא יודע אם פרוג מתאים לזה - לפי כללי האתר וכו') לכל אלו שרוצים לרדת במשקל בצורה הזו. ויציינו שם כל יום את המשקל. אני מאמין שכזה דבר יכול מאוד לדרבן ולהביא הרבה אנשים לירידה במשקל.

האם זה משהו רלוונטי?

בשלן

משתמש פעיל
כותב בזהירות רבה: אולי נפתח איזשהיא קבוצת תמיכה באחד הפלטפורמות (לא יודע אם פרוג מתאים לזה - לפי כללי האתר וכו') לכל אלו שרוצים לרדת במשקל בצורה הזו. ויציינו שם כל יום את המשקל. אני מאמין שכזה דבר יכול מאוד לדרבן ולהביא הרבה אנשים לירידה במשקל.

האם זה משהו רלוונטי?
אני רוצה
אולי בגוגל צאט

מאור התורה

משתמש פעיל

האם זה משהו רלוונטי?
@הכלבויניק
אולי אפשר לפתוח פורום כזה סגור בדומה לקבוצות תמיכה וכו'?

משתמש משודרג

משתמש מקצוען
לא כל כך מדוייק. ציינתי שחמישי ושבת לא הקפדתי. כך שלחלק את זה ל -7 ימים זה לא נכון. וכפי שציינתי שאני מאמין שאם הייתי מקפיד 7 ימים בשבוע הייתי מוריד 3 קילו ומעלה.
לא מודדים ירידה פר יום,
אלא ירידה פר תקופה,
כי יש גם ימים שלא יורדים או אפילו עולים (למרות שמקפידים מאוד על הדיאטה)
לכן שאלתי אותך כמה זמן עשיתי את הדיאטה וכמה ירדת במהלך התקופה הזו?
אם ירדת בממוצע 2 קילו בשבוע אז ירדת בממוצע 285 גר' ביום...

אתה לא מגדיר פה את דיאטת 8/16....כמעט ולא אכלת גם ב8....
אם תאכל את מה שאכלת אפילו בשאר שעות היום היית יורד אותו דבר.....
ההגדרה בדייאטת 8/16...נכון שמציאות יורד זמן האכילה ל8 שעות...וזה שווה....אבל ב8 שעות אפשר לאכול כמעט הכל...א"א להגדיר את זה אצלך....מעניין כמה יורדים שפחות מקפידים....
זה לא מדויק
הרבה ממליצים לשלב את זה עם תזונה בריאה
והרבה שלא שילבו מדווחים דווקא על עליה במשקל
ומנסיון (עשיתי 16/8 וגם דיאטות אחרות) תזונה לבד הרבה פחות משפיע

לא לפרסום

משתמש פעיל
זה לא מדויק
הרבה ממליצים לשלב את זה עם תזונה בריאה
והרבה שלא שילבו מדווחים דווקא על עליה במשקל
ומנסיון (עשיתי 16/8 וגם דיאטות אחרות) תזונה לבד הרבה פחות משפיע
כל מילה פנינה....
אבל התפריט של האוכל שהוא אכל היה ממש מעט[2 ארוחות וגם בהם במשורה] וע"ז כתבתי שאין קשר לשעות....

נחליאלי(ת)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מפסיקה אוכל ב12 בלילה
אחת הסיבות להשמנה
כי בלילה מערכת העיכול לא עובדת באותה עוצמה כמו במהלך היום, ואז האוכל שוכב בגוף כמעט בלי תהליך עיבוד משמעותי מיידי
אם תקדימי את הארוחה לאחרונה ל10 בערב(כולל כל הנשנושים), כנראה שתהיה ירידה במשקל, גם בלי 8/16

אקסטרה היפראקטיבי

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הנה המאמר שהעלתי שמתמצת את כל נושא צום לסירוגין.
אם יש שאלות נוספות תכתבו לי בתגובות, וארחיב עליהם.

אחת הסיבות להשמנה
כי בלילה מערכת העיכול לא עובדת באותה עוצמה כמו במהלך היום, ואז האוכל שוכב בגוף כמעט בלי תהליך עיבוד משמעותי מיידי
אם תקדימי את הארוחה לאחרונה ל10 בערב(כולל כל הנשנושים), כנראה שתהיה ירידה במשקל, גם בלי 8/16
התכוונת לומר שבשעות האלו הגוף עובד חצי קלאץ'
גם אני שמעתי דבר דומה אבל לפי מה ששמעתי החל מהשעה 7-8 בערב אסור לאכול כלום!
היות ובשעות החשיכה הגוף עובר לתפקוד חלש כל מה שעובר במערכת העיכול נהיה שומנים
כי הגוף לא באמת מסוגל לעכל אותם
מקווה שעזרתי ;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה