• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

דחוף!!! משפחה לקראת קריסה

המהיר הזהיר

משתמש צעיר
שלום לכולם!!!
אני יודע שלא נהוג לפנות על דברים כאלו בפורום, אבל אני פשוט מזועזע!!! לפני יומיים התגלה לי מידע על קרובי משפחה הורים נשואים + 12 ילדים בלי עין הרע, שגרים בדירה ישנה בת 2 חדרי שינה וסלון, ועוד בשכירות, והיום הגיע אליהם צו עיקול מטלטלין מכיון שלא שילמו את הארנונה בזמן, אני מכיר את המשפחה די טוב, ועדין לא האמנתי שזה המצב!!! נכנסתי לחדר סתם כך ואני רואה על השולחן מכתב מת"ת של הילד שאם לא ישלמו את החוב שלהם עד יום ראשון הילד לא יוכל להגיע לת"ת!!! וזה עוד לא הסוף, הייתי אצליהם ערב שבת לא היה שם מה לאכול לשבת, כששאלתי אותם מה הם מתכונים לעשות, הם אמרו לי ששלחו את הילדה לקנות בסופר עם צ'יק אך בבדיקה הממוחשבת הצ'יק לא עבר. במקום הלכתי ועשיתי להם קני'ה בסיסית לשבת.
חברים יקרים!!! יש כאן משפחה לפני קריסה!!! יותר נכון כבר רגל בחוץ!!! יש לי מסמכים המעידים שכל מה שאמרתי ועוד הרבה מכך זה אמת וכן הסכמות של רבנים. יש עמותה שאפשר להעביר דרכה את הכסף וכך לקבל קבלות סעיף 46 או לתרום באשראי. אנא ממכם שכל אחד יפיץ את זה כמה שיותר וינסה לתרום ככל יכולתו. בואו ונעזור למשפחה הזאת לחזור לדרך המלך.
מס' הפלא' שלי: 0504-176-771
מייל: ig176771 ג'מייל

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
:( :( :( :eek::eek::eek:

cherry c

משתמש סופר מקצוען
והיום הגיע אליהם צו עיקול מטלטלין מכיון שלא שילמו את הארנונה בזמן,
לפנות לחברי עיריה חרדים, אתמול. איזה עיר?
ואני רואה על השולחן מכתב מת"ת של הילד שאם לא ישלמו את החוב שלהם עד יום ראשון הילד לא יוכל להגיע לת"ת!!!
מוזר, איזה חיידר מתנהג ככה?

בגדול, לפנות לקופה השכונתית, הם הכי טובים בטיפול בדברים כאלו.

משפחת לוי...

משתמש מקצוען
תתן קישור שיוכלו לתרום דרכו.
כמובן דרך עמותה שמי שירצה יקבל קבלה מסודרת +סעיף 46.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
קופת העיר יעזרו עזרה ראשונית מיידית
ואחרי זה יפנו לגורם במשפחה שינהל את העסק מול חברות מבינות בכלכלה כמו מסילה וגומיהם לעזור להם לצאת מהמצב..

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בלי קשר בכל שכונה יש קופה שכונתית שתסייע גם כן בעזרה מיידית.. תכתוב שכונה מאמין שכל אחד מיד יידע להפנות לאחראים ועסקנים בשכונה הספציפית

פ.נ

משתמש מקצוען
שלום לכולם!!!
אני יודע שלא נהוג לפנות על דברים כאלו בפורום, אבל אני פשוט מזועזע!!! לפני יומיים התגלה לי מידע על קרובי משפחה הורים נשואים + 12 ילדים בלי עין הרע, שגרים בדירה ישנה בת 2 חדרי שינה וסלון, ועוד בשכירות, והיום הגיע אליהם צו עיקול מטלטלין מכיון שלא שילמו את הארנונה בזמן, אני מכיר את המשפחה די טוב, ועדין לא האמנתי שזה המצב!!! נכנסתי לחדר סתם כך ואני רואה על השולחן מכתב מת"ת של הילד שאם לא ישלמו את החוב שלהם עד יום ראשון הילד לא יוכל להגיע לת"ת!!! וזה עוד לא הסוף, הייתי אצליהם ערב שבת לא היה שם מה לאכול לשבת, כששאלתי אותם מה הם מתכונים לעשות, הם אמרו לי ששלחו את הילדה לקנות בסופר עם צ'יק אך בבדיקה הממוחשבת הצ'יק לא עבר. במקום הלכתי ועשיתי להם קני'ה בסיסית לשבת.
חברים יקרים!!! יש כאן משפחה לפני קריסה!!! יותר נכון כבר רגל בחוץ!!! יש לי מסמכים המעידים שכל מה שאמרתי ועוד הרבה מכך זה אמת וכן הסכמות של רבנים. יש עמותה שאפשר להעביר דרכה את הכסף וכך לקבל קבלות סעיף 46 או לתרום באשראי. אנא ממכם שכל אחד יפיץ את זה כמה שיותר וינסה לתרום ככל יכולתו. בואו ונעזור למשפחה הזאת לחזור לדרך המלך.
מס' הפלא' שלי: 0504-176-771
מייל: ig176771 ג'מייל
תעבירי את זה שיפרסמו את זה ברדיו

המהיר הזהיר

משתמש צעיר
צירפתי את הלינק לתרומה. יש לבחור בכולל אברכים - שותפות החזקת התורה, ולציין בהערות עבור הצלת המשפחה. אחרת הכסף לא יגיע אל המשפחה.
מומלץ מאוד לשלוח מייל אחרי התרומה, בשביל שאדע לגבות את זה מהעמותה.
כתובת המייל: ig176771 ג'מייל
תזכו למצוות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה