דרוש מידע דחוף! מה החוק אומר??

שרה41102

משתמש צעיר
ב"סד

בבקשה עזרה דחופה.

קיבלתי הזמנה מאינטרנט מאחת החברות בארץ כאשר המוצרים הגיעו פחות מהכמות שהזמנתי ושילמתי וגם שמה שהגיע לא היה המוצר שהזמנתי חלק כן וחלק לא. בקיצור הם טעו.

עכשיו אני לא מעוניינת בעסקה ומבקשת שליח לאיסוף וביטול העסקה עקב הטעות שלהם ואני לא מעוניינת לשירותים שלהם.

הם רצו ממני תשלום של 5% לביטול העסקה (הם מוכנים לוותר על ה5%) ו30 ש"ח דמי שליח לאיסוף.
או להחליף לי את ההזמנה למקורית (ואני לא מעוניינת במוצרים האלה כי רכשתי כבר בחנות מפני שזה היה לי דחוף)

מה החוק אומר מי משלם דמי שליח על הטעות שלהם ולגבי ביטול עיסקה 5% ..???

A052

משתמש סופר מקצוען
בביטול עיסקה עקב פגם, הם צריכים לבוא לקחת את זה על חשבונם, וכמובן בלי שום 5%.
השאלה אם זה נקרא פגם, כי לכאורה מה שהם צריכים זה לספק את העיסקה המקורית, וזה אתם כותבים שהם מסכימים, אז לבטל עכשיו זה יוזמה שלכם וזה כבר כן אמור להיות על חשבונכם.

שרה41102

משתמש צעיר
נכון, מצד שני זמני ההספקה מתארכים עקב הטעות שלהם ואני הייתי נחוצה למוצר אז רכשתי אותו כבר במקום אחר.
ועל זה השאלה .

A052

משתמש סופר מקצוען
לא נראה לי שעל זמני אספקה יש את הכלל שזה על חשבונם. כי תמיד עלולות להיות תקלות.
ייתכן שכן אתם יכולים לזכות במשפט בתאוריה (על ה5%+30 ש"ח...), אבל זה ודאי לא העניין כאן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה