מידע שימושי דחוף!! "העיפו" את הקטנצ'יק שלי מהמסגרת...

מצב
הנושא נעול.

מים רבים

משתמש מקצוען
D I G I T A L
הבן שלי- בן כמעט שנה, נשאר בפתאומיות בלי מסגרת...
המטפלת שלו (משפחתון תמ"ת) הודיעה לי כי קשה לה איתו (הוא מפונק...) והיא לא יכולה להמשיך לטפל בו.
מחפשת בדחיפות משפחתון/ מעון - דווקא של התמ"ת- שיוכל לקבלו מיידי , באזור רמות / הר נוף או גבעת שאול.
אשמח מאד לכל מידע!

הונגרי אמיתי

משתמש פעיל
הבן שלי- בן כמעט שנה, נשאר בפתאומיות בלי מסגרת...
המטפלת שלו (משפחתון תמ"ת) הודיעה לי כי קשה לה איתו (הוא מפונק...) והיא לא יכולה להמשיך לטפל בו.
מחפשת בדחיפות משפחתון/ מעון - דווקא של התמ"ת- שיוכל לקבלו מיידי , באזור רמות / הר נוף או גבעת שאול.
אשמח מאד לכל מידע!
ממש חוצפה!!
וזה הסיבה שאני לא שולחת למשפחתון!!

מים רבים

משתמש מקצוען
D I G I T A L
השאלה אם ניתן להתלונן
ויותר מכך בנוגע לתשלום יש לה זכות לחייב אותך לשלם קדימה כמו מי שעוזב מעצמו
מה יעזור לי להתלונן?
לקפח פרנסה של אשת אברך?

ולגבי התשלום היא לא גובה ממני להמשך- מה גם שמיד כשהבן שלי עזב נכנס כבר תינוק אחר...

עט הדר

משתמש מקצוען
בהחלט יש כזה מושג!
כנראה זה צריך לעבור אישור של מפקחת
אבל בהחלט ניתן להבין שיש ילדים שמקשים מאד על המערכת ויש גבול כמה שהמטפלת יכולה להתמוד.
למשל בכיתת מעון, ילד שהורגל להיות כל היום על הידיים, וכבר כמה חודשים שאם מורידים אותו הוא יכול לבכות ברצף כמה שעות...
מה עוד אפשר לדרוש מהצוות?

מים רבים

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תנסי במעון לדעתי עדיף על משפחתון
דווקא אני חשבתי אחרת...
תמיד שאני עוברת ליד כיתת התינוקות במעון יש שם צרחות...
אבל עכשיו נראה לי שהבן שלי צריך "חינוך מחדש" בכל הנוגע לבכיות שלו... ;)

מעגלת פינות

משתמש פעיל
דווקא אני חשבתי אחרת...
ילד מפונק הוא הרבה פעמים ילד שסובל ממשהו
אפשר למנוע הרבה כאב וקושי מתינוקים שלא יודעים לבטא את עצמם
אולי רגישות תחושתית, אולי רגישות למזון מסויים או משהו
הייתי בודקת את זה...
הרבה נחת!

זכיתי בפיס!

משתמש פעיל
דווקא אני חשבתי אחרת...
ילד לא בוכה סתם!
גם אם זה נראה כמו פינוק, יתכן שהוא ילד רגיש יותר הזקוק לחום, אהבה והגנה בכמות גדולה יותר!
וכדאי מאוד לדאוג שיקבל זאת גם אצל המטפלת
וההבדל בין מעון טוב!!! למשפחתון הוא שבמעון המטפלות צריכות "רק" לטפל בילדים ובמשפחתון גם לבשל ולהכין אוכל, וכן להיות גם עם הילדים הפרטיים שלה וזה, איך לאמר קצת הרבה לדעתי.
בנוסף במעון את יכולה לבא ולראות מה קורה, להיכנס ולוודא שטוב לו, ובמשפחתון קצת פחות...
המון הצלחה

malka1

משתמש פעיל
יש את מעון תפארת בגבעת שאול תבררי אם במקרה יש מקום..
לי היתה שם בת אומנם בבוגרים לא תינוקות, נהניתי מאוד.

מעגלת פינות

משתמש פעיל
ההבדל בין מעון טוב!!! למשפחתון הוא שבמעון המטפלות צריכות "רק" לטפל בילדים ובמשפחתון גם לבשל ולהכין אוכל, וכן להיות גם עם הילדים הפרטיים שלה וזה, איך לאמר קצת הרבה לדעתי.
אין כללים בכלל!!!!
שלחתי למעון שנחשב לטוב מאד, 2 ילדים באותה תקופה, בכיתה אחת נהניתי מאד ובשנייה הרבה הרבה פחות, ובמעון יש לך פחות אפשרות לבחור מטפלת מסויימת ובאזור שלנו יש מחסור במטפלות מעון, כך שברור שמנהלות מתפשרות...
מצד שני, שלחתי לשני משפחתונים שונים, באחד מהם באמת הרגשתי שהמטפלת מידי משקיעה בבית שלה בשעות של המשפחתון, ובמשפחתון השני אני מרוצה עד הגג והרבה יותר מזה, מטפלת שאוהבת את התינוקים במשפחתון וההוכחה הכי טובה היא התינוק שרץ למטפלת בבוקר ומתקשה להיפרד ממנה בצהריים... ו - אפס בכיות גם כשאני מגיעה באמצע היום.
אז פשוט להתפלל לס"ד...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה