דרוש מידע גם אצלכם האתר איטי באופן מיוחד?

גילת ורנן

משתמש סופר מקצוען
עד שהצלחתי להתחבר לאתר לקח לי לפחות דקה
וכשאני פותחת את ההתראות זה לוקח כמה דקות

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
עד שהצלחתי להתחבר לאתר לקח לי לפחות דקה
וכשאני פותחת את ההתראות זה לוקח כמה דקות
עכשיו האתר עובד מהר מאוד.
זה משהו נקודתי אצלכם.
נסו להיכנס בגלישה בסתר, ללא התחברות לחשבון, עדיין איטי?

היוש ביוש

משתמש צעיר
אני על גלישה בסתר
מקודם הוא היה ממש איטי כמו צב...
עכשיו דווקא הסתדר!!!

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
נתקע כל הזמן

קושקוש

משתמש... תחליטו אתם!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
אכן איטי,
חשבתי שזה משהו באינטרנט, אבל השאר עובד כרגיל..

אשקלון

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
לי מאד מאד איטי.
כל דף שעווווווות עד שהוא עולה וכל הזמן שולח הודעות "אופס... נתקלנו בכמה שגיאות, נסו מאוחר יותר".
זה ממש מוציא את התאבון.

eli001

משתמש צעיר
לדעתי זה קשור לפרסומות המוגזמות. האתר הזה פשוט כבד! תראו בכמה MB הוא משתמש (הצבעה על הלשונית), ותשוו לאתרים אחרים. מי שיש לו אינטרנט סלולרי, בזמני עומס הקליטה לא כ"כ טובה עד גרועה.. וזה מה שמתקבל.
חשבון פשוט עשיתי, פתחתי את האתר והסתכלתי כמה MBIT יורד לי תוך כדי הפתיחה, התוצאה היתה בערך 40 ל7 שניות +/-, אני מכפיל את זה בשניות, יוצא 280, למי שהקליטה שלו בזמני עומס לא טובה (3MBIT) או גרועה (1MBIT) יקח לו 93 שניות או 280 שניות עד שהאתר יעלה... וזה אם הוא לא מנסה לפתוח בינתיים משהו, כי הרי הוא לא יסתכל רק על העיגול מסתובב...
אחרי שהאתר נפתח כמה פעמים בהפרש לא גדול הוא כבר לא מוריד הכל אלא משתמש בקבצים שהוא הוריד לפני ואז זה משתפר.

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
לי מאד מאד איטי.
כל דף שעווווווות עד שהוא עולה וכל הזמן שולח הודעות "אופס... נתקלנו בכמה שגיאות, נסו מאוחר יותר".
זה ממש מוציא את התאבון.
גם לי...
לפעמים הוא כותב גם שאני צריכה לבדוק אם המחשב מחובר לאינטרנט וכו'
גם להעלות הודעות לפעמים לוקח כמה דקות טובות
ולפעמים הוא גם כותב לי שגיאת התחברות כאילו האתר קרס (היה לי לפני חצי שעה בערך) או שכותב לי שגיאה 500 משהו כזה

יהודי תם

משתמש חדש
אצלי היה תקופה שבאייפון זה היה מאוד איטי, ובו זמנית במחשב זה עבד מעולה.
אך בתקופה האחרונה גם באייפון זה עובד חלק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה