גירסת אקסס

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
פיתחתי תוכנה באקסס, וישנם שינויים בין גירסת אופיס 2000 ל אופיס 2007 ו2010.

איך אפשר לדעת איזה גירסה יש ללקוח ? (בVBA)

נפוליאון

משתמש רשום
אם את מפתחת ב2000, זה אמור להתאים לכל הגירסאות החדשות.

לחילופין את יכולה לשלוח יחד עם התוכנה גירסת ריצה של אקסס בגירסה שאת מעוניית שיהיה להם.

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י נפוליאון;548168:
אם את מפתחת ב2000, זה אמור להתאים לכל הגירסאות החדשות.

לחילופין את יכולה לשלוח יחד עם התוכנה גירסת ריצה של אקסס בגירסה שאת מעוניית שיהיה להם.

מה הכוונה גירסת הרצה ?

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
זה מיועד למי שאין לו אקסס ? מאיפה אפשר להוריד את זה ?

SHL

משתמש רשום
זה מיועד למי שאין לו אקסס או אין לו את הגירסה הרצויה
ואפשר להוריד את זה מהאתר של מייקרוסופט

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בכל מקרה, השאלה בעינה עומדת; איך אפשר לדעת איזה גירסת אקסס יש ללקוח ? בלי שהלקוח יצטרך להגדיר בתוכנה ?

אלי אלימלך

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
וואו, אני תקופה ארוכה מחפש איך עושים את זה.
כעת הורדתי את הרכיב הזה מהאתר של מייקרוסופט, התקנתי אותו, ומה הלאה?? איך אני לוקח את האקסס שלי והופכו לתוכנה רצה?

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י אלי אלימלך;555914:
וואו, אני תקופה ארוכה מחפש איך עושים את זה.
כעת הורדתי את הרכיב הזה מהאתר של מייקרוסופט, התקנתי אותו, ומה הלאה?? איך אני לוקח את האקסס שלי והופכו לתוכנה רצה?

הכוונה היא שאפשר להשתמש גם במחשב שאין בו אקסס, על ידי התקנת הRUNTIME במחשב ההוא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה