דרוש מידע גיימבוי- למי שתקוע עם ידע ברמת מריו שנות ה-90

מימי זו

משתמש סופר מקצוען
האפיקומן האחרון והמאתגר שנותר לנו לצלוח-
גיימבוי, ועדיף שני מסכים.
מה זה? עדיין קיים במאה ה21?
אלו שיפורים עבר?
איך מבטיחים איכות?
יש מקור וחיקויים?
יש מכירות זולות בציבורנו?

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
יש נינטנדו שני מסכים, עלה בזמנו כמה מאות טובות (בסביבות 200$ כמדומתני. לפני כמה שנים).
אפשר לקנות כרטיסי הרחבה למשחקים נוספים.
לשים לב לשני דברים:
1. כשרות המשחקים - שלא יהיו אלימים או פרוצים.
2. אינטרנט. כשבאתי לקחת את המכשיר מהילדות, כדי לחסום את הוויפי שלו, הן הודיעו לי בתום לב: "זה בסדר אמא, כבר ראינו איך מתחברים, וכבר חסמנו את זה עם סיסמת הורים(!!!)"
קחי בחשבון שהילדים של היום חכמים פי כמה מאיתנו בתחום הטכנולוגי. תוודאי שהמכשיר שאת קונה הוא בלי ווי פי כלל, או שהוא חסום.

מימי זו

משתמש סופר מקצוען
יש נינטנדו שני מסכים, עלה בזמנו כמה מאות טובות (בסביבות 200$ כמדומתני. לפני כמה שנים).
אפשר לקנות כרטיסי הרחבה למשחקים נוספים.
לשים לב לשני דברים:
1. כשרות המשחקים - שלא יהיו אלימים או פרוצים.
2. אינטרנט. כשבאתי לקחת את המכשיר מהילדות, כדי לחסום את הוויפי שלו, הן הודיעו לי בתום לב: "זה בסדר אמא, כבר ראינו איך מתחברים, וכבר חסמנו את זה עם סיסמת הורים(!!!)"
קחי בחשבון שהילדים של היום חכמים פי כמה מאיתנו בתחום הטכנולוגי. תוודאי שהמכשיר שאת קונה הוא בלי ווי פי כלל, או שהוא חסום.
אז נינטנדו הוא עם חיבור רשת?
מחפשת בלי.
יש דגם שאבקש?

מצוי

משתמש מקצוען
לכן מומלץ לקנות בחנויות משלנו ..
שיאמרו לכן שמדובר במכשיר כשר - בלי ווי פי
ומשחקים מותאמים לציבור החרדי .
יש מסכים קטנים
ויש מסכים גדולים יותר .
יש עלות גם למשחקים - שזה עוד סיפור ..
זה כמו לקנות מחשב בנפרד ואז את כל המשחקים
כשיש כרטיסי משחק שעולים 200 ש"ח אם אני לא טועה?

dini pitrkowski

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
אנחנו גם קנינו לאפיקומן, אמרו לנו שהנינטנדו עם שני המסכים שעולה בסביבות 600+ שח בקושי מגיע לתיקונים, ומכיוון שכבר היה לנו ניסיון עם גימבוי שעלה 250 וזה לא הכי זול בכלל, וחודש אחד הילדה לא נהנתה ממנו ורץ לתיקונים הלוך ושוב, קנינו כעת את היקר יותר.

נחיה ונראה כמו שאומרים.

בינתיים חגיגה, שקט, אפילו האכול כבר לא מעניין... ברכה באה הביתה...

קנינו בחנות משלנו שלוקחת מספק שחוסם את המכשיר מראש, ניסינו לבדוק בעצמנו והוא אכן חסום.
לגבי משחקים - קונים אותם ביחד וזה חלק מהעלות.

מצוי

משתמש מקצוען
השקט הזה הוא טוב לעכשיו
אבל האם לטווח ארוך הוא טוב?
חשבנו לקנותו לחג - אך כשהבהרתי לילדים שזה יהיה רק לחול המועד ולחופשות
וגם לא כל הזמן ותורנות וכד' - כדי להשאיר לילדים עוד עולם מלבד ב6 ס"מ מרובעים כפול 2
הם החליטו שזה לא שווה את המחיר ..
אני עדיין שוקלת
כשאני חושבת שחייבת להיות הגבלה
זה לא עוד משחק
זה משחק שיוצא בזמנים מיוחדים .. אפילו בראש חודש אפשר ..
לא ביום יום ..
לדעתי .

מימי זו

משתמש סופר מקצוען
השקט הזה הוא טוב לעכשיו
אבל האם לטווח ארוך הוא טוב?
חשבנו לקנותו לחג - אך כשהבהרתי לילדים שזה יהיה רק לחול המועד ולחופשות
וגם לא כל הזמן ותורנות וכד' - כדי להשאיר לילדים עוד עולם מלבד ב6 ס"מ מרובעים כפול 2
הם החליטו שזה לא שווה את המחיר ..
אני עדיין שוקלת
כשאני חושבת שחייבת להיות הגבלה
זה לא עוד משחק
זה משחק שיוצא בזמנים מיוחדים .. אפילו בראש חודש אפשר ..
לא ביום יום ..
לדעתי .
זה באמת שיקול.
אצלנו זה הותנה מראש בהגבלת זמן,
וזה אחרי תקופה מאוד ארוכה שהיא מבקשת, כך שלא הרגיש לי נכון בשם העקרונות לחסוך ממנה לכל החיים משחק שעוד חצי שנה היא תזנח אותו לחלוטין או כמעט לחלוטין. יש מספיק דברים לשלול באופן אבסולוטי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה