עזרה בת מצווה

מאמושקה

משתמש פעיל
גרה במודיעין עילית אשמח לעזרה יש לנו שיר לקליפ ומחפשת צלמת ומסריטה שסיימה התמחות או תוך כדי למידה , אולפן טוב ולא יקר
חשבתי לעשות סדנת תכשיטים לילדות- המלצה על ערכות לתכשיטים בזול , רעיון למזכרת ונושא

תודה רבה -

זוהר05

משתמש פעיל
יש מישהי בקרית ספר שיש לה גמ"ח תכניות בת מצוה,
יש לה כמה מצגות כל אחת בנושא שונה חלק עם הפעלה במהלך המצגת, חלק עם ציור בחול עם מסר לוקחת בין 40-50 למצגת,
אם מענין אותך אחפש את המס' שלה

זוהר05

משתמש פעיל
אני עשיתי במקום תכשיט
פעם אחת קניתי דפים שמתכווצים באפיה ומחזיקי מפתחות, הדפסתי מראש כל מיני ציורים ואותיות וחתכתי את הדף,
כל ילדה קיבלה חתיכה ויכלה לבחור מה לצייר/לכתוב, עשינו חו עם מנקב חורים ואפינו, יצאו מחזיקי מפתחות מהממים.
יצירה לא מלכלכת, לא מבלגנת והרוב לא הכירו.
זה נקרא דפי שרינקי, דף בגודל A4 חתכתי ל8 בנות

בבת מצוה אחרת קניתי צבעי חלון(נראה כמו טוליפים), יצרנו על נילונית שמתחה שמנו ציורים שהדפסתי מראש,
לוקח יותר זמן להתיבש ומלכלך וכמובן יותר יקר, ואת זה הדבקנו על כוסות זכוכית,

אפשר לצייר על כלי זכוכית עם לורדים מתאימים,
ערכות תכשיטים בד"כ יותר יקרות,
אולי יצירת סבונים?

מאמושקה

משתמש פעיל
יש לה כמה מצגות כל אחת בנושא שונה חלק עם הפעלה במהלך המצגת, חלק עם ציור בחול עם מסר לוקחת בין 40-50 למצגת,
אשמח מאוד זה נשמע לי רעיון מוצלח

איירבראש

משתמש רשום
אני אשמח לקבל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה