דרוש מידע בשורה: חלוקת עונג שבת ויו"ט תתקיים במתכונת שכונות

משתמש תפוס

משתמש רשום
היי יש למישהו את המספר של אחד האחראים בקמחא דפסחא של שטרן
הייתה לי בקשה חריגה ודיברתי עם אחיין שלו ונמחק לי הטלפון
אשמח אם מישהו ישלח לי את המספר שלו

פיס

משתמש חדש
מישהו יודע אם יש חלוקה בנתניה?
ואם כן באיזו שכונה ודרך איזו קופה?

הוראת שעה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
רק לדייק. אולי בעבר החלוקה היתה לציבור מסויים מאוד היום החלוקה היא ל-כ-ו-ל-ם
רוב הכסף מגיע מתורם ליטאי(רכניץ) הלוגו שלו על כל הקרטונים. והנציג שלו עומד בשטח ביום החלוקה
אני לא יודע אם השנה עוד אפשר להירשם אבל אני כותב כי אולי יהיה שמושי לשנים אחרות
מדובר ביהודי צדיק שנותן כמעט לכל אחד. לא משנה אם אתה סאטמר כלל חסידי ליטאי או ספרדי
הצורה הכי בטוחה להירשם הוא לתפוס אותו אחרי שחרית(שלו...) בין 12:30 ל3:00 הגעתם והוא לא נמצא, לא נורא תנסו יום אחר. אין כללים פעם הוא למטה בשטיבלאך ופעם למעלה בבית מדרש פעם יש איזה שמחה או משהוא אחר והוא שבוע לא נמצא.אבל בד״כ הוא שם. זה הדרך הבטוחה. עוד דרך להשאיר לו פרטים בתיבת דואר אבל אין התחייבות שהוא יספיק לראות את זה...

הוראת שעה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
זה נראה שהם עוד לא עדכנו
בטלפון כרגע אתה רק שומע האם אתה מאושר ומיקום החלוקה
אין פרטים על ימים ושעות

אביודה

משתמש מקצוען
כשרשום על הכרטיס רחוב ים סוף בירושלים ובהודעה אומרים הר חוצבים, איפה זה בדיוק? למי שיודע משנים עברו... תודה רבה

הוראת שעה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
זה אותו דבר אתה יורד מגולדה בככר אתה לוקח שמאלה(כבר תראה לבד...)שם זה רחוב ים סוף עדיין. אחרי זה אתה ממשיך עם הכביש ואופס אתה בהר חוצבים
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה