קינוחים בר מתוקים- איך מתחילים?

אמיליה

משתמש מקצוען
את מזכירה לי את עצמי לפני כמה חודשים
פתחתי בדיוק כזה אשכול
ואני התחלתי מאפס, הפטיפורים הראשונים שהכנתי בחיי היו לבר מצווה של הבכור שלי
גיסתי הסבירה לי איך להסתכל על זה בכלל, לוויתי ממנה תבניות ויצאתי חמושה ברשימת הוראות
נעזרתי גם פה בהשראות ורעיונות
עשיתי הרבה בעצמי, נעזרתי גם באחייניות וחברות ועוד כמה סוגים קניתי
לקחתי כלים מגמח שזה עשה את רוב השואו
והתוצאה היתה מהממת, לטעמי :)

מצרפת תמונות
זה היה בגברים-

צפה בקובץ המצורף DSC_6360.JPG

זה בנשים

צפה בקובץ המצורף DSC_6374.JPG
צפה בקובץ המצורף DSC_6372.JPGצפה בקובץ המצורף DSC_6376.JPG

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
פתחתי בדיוק כזה אשכול
גיסתי הסבירה לי איך להסתכל על זה בכלל, לוויתי ממנה תבניות ויצאתי חמושה ברשימת הוראות

מצרפת תמונות
זה היה בגברים-

צפה בקובץ המצורף 1638930

זה בנשים

צפה בקובץ המצורף 1638952
צפה בקובץ המצורף 1638955צפה בקובץ המצורף 1638954
קו נקי ומרשים! ממש מיוחד

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
פתחתי בדיוק כזה אשכול

מצרפת תמונות
זה היה בגברים-

צפה בקובץ המצורף 1638930

זה בנשים

צפה בקובץ המצורף 1638952
צפה בקובץ המצורף 1638955צפה בקובץ המצורף 1638954
מדהים!!!!!
מה זה?
1714977234361.png

ללדת אחרת

משתמש פעיל
הערה לתשומת לב מעצבות הברים ועורכות השמחה
[דווקא בתמונות היפהפיות שכאן אין בעיה כזאת]
אם המפות שחורות וכוסיות המוס הצבעוניות קרובות לקצה השולחן /נגישות לילדים / בעלות נטיה להתהפך - מהר מאד עוד בטרם התחיל האירוע - צריך להתמודד עם כתמי מוס על המפות.
כותבת אחרי שהייתי באירוע כזה עם בר מושקע ויפהפה ומוסים בתכלת ומנטה, כמו גם הארטיקים הקטנטנים שמשכו את תשומת לב הילדים, והיתה הרבה עוגמת נפש.
יתכן שעדיף פחות מוסים ויותר עוגות קטנטנות שהאורחות באמת מתכבדות בהן, או לחילופין שהמוסים יהיו בקומה הגבוהה של הכלים.
ועוד הערה - עוגת ויטרינה כשמה כן היא - ויטרינה, אין טעם שיותר מידי כאלו יתפסו מקום על הבר אם ממילא תפתחו אותם רק למחרת.:)

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
טראטלטים שאחיינית אלופה עשתה
היא הכינה את הבצק, שיקעה בתבניות ואפתה
מילתה באין לי מושג מה, וחתכה פירות לפרוסות זעירות ונעצה במילוי
נראה שהמילוי הוא קרם פטיסייר וזה באמת מה שהולך עם פירות מעולה

סטאזרית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תמונות מהבר בבר המצווה של הבן שלי לפני כחודש וחצי
את רוב רובם של הדברים אני הכנתי ובכמויות... לא רציתי לסמוך על מה שיכינו לי אלא רציתי שתהיה לי בבית כמות שמספיקה לבר (לבסוף גיסות יקרות שלחו כל אחת משהו, אבל מבחינתי לא התבססתי על זה)

כמה נקודות:

בחרתי בעיקר מתוקים וטארטלטים מלוחים שיכלתי להכין מראש ולהקפיא, ולכן למרות שממש חלמתי על יותר מלוחים וסלטים בבר, הייתי ריאלית ודי ירדתי מזה (היתה סעודה מלאה ועשירה, זה היה נטו לגיבוי לאורחים שבאים מאוחר יותר)
את השייק פירות, הפירות החתוכים וסירות החסה וסלמון הכינו לי אמא שלי וחמותי היקרות שהציעו והתנדבו, ולי ממש עזר כי אלו דברים שצריך להכין ממש בערב שלפני/באותו יום
עוגות חתוכות לא רציתי (מבחינתי מוצה בהנחת תפילין), אלא רק קינוחים / מתוקים אישיים

עצה טובה מנסיון - מאד כדאי שתהיינה לך בחורות / חברות שיסדרו את הבר במקומך
זו היתה הטעות שלי שסידרתי בעצמי וזה כמעט לא ריאלי כשיש לך על הראש עוד ילדים ועוד כמה נושאים וכמובן התרגשות בשיא... (אצלי היתה לקייטרינג גם טעות בסידור השולחנות למרות ששלחתי מראש קובץ עם פרוט מדויק וגם דיברתי עליו עם בעלת הקייטרינג, כך שהמוון זמן יקר נשרף לי באולם)

נשארתי עם המון כי הגזמתי עם הכמויות (40-100 חתיכות מכל סוג)
בנוסף היה גם בר ממתקים מעוצב ומהמם לילדים כך שהם פחות השתוללו על הבר של המבוגרים
מבחינת כמות אני מודעת לזה שממליצים 3 יחידות לאורח, אני הכנתי לפחות 6 לאורח ואכן נשארתי עם כמות, אבל עדיין לדעתי חישוב של 3 לאורח זה לא מספיק (קחו בחשבון שאנשים ממלאים צלחות הביתה בלי בושה - היו כמה שדיברו איתי כמה ימים לאחר האירוע והחמיאו בלי להתבייש - איך התפנקנו בליל שבת על המתוקים מהבר מצווה שלכם....)

אני אישית רציתי שיגמר, היה מעט לפני פסח, היה שפע ובאמת שלא היה לי מה לעשות עם הכל
אבל כבר נתקלתי באירועים שהבר התרוקן מהר מדי ולא היה במה למלא...
DSC_8377.JPG

Tmj

משתמש פעיל
וואו
ממש תודה לכולכן
עשיתן לי קצת סדר בראש

Tmj

משתמש פעיל
את רוב רובם של הדברים אני הכנתי ובכמויות... לא רציתי לסמוך על מה שיכינו לי אלא רציתי שתהיה לי בבית כמות שמספיקה לבר (לבסוף גיסות יקרות שלחו כל אחת משהו, אבל מבחינתי לא התבססתי על זה)

כמה נקודות:

בחרתי בעיקר מתוקים וטארטלטים מלוחים שיכלתי להכין מראש ולהקפיא, ולכן למרות שממש חלמתי על יותר מלוחים וסלטים בבר, הייתי ריאלית ודי ירדתי מזה (היתה סעודה מלאה ועשירה, זה היה נטו לגיבוי לאורחים שבאים מאוחר יותר)
את השייק פירות, הפירות החתוכים וסירות החסה וסלמון הכינו לי אמא שלי וחמותי היקרות שהציעו והתנדבו, ולי ממש עזר כי אלו דברים שצריך להכין ממש בערב שלפני/באותו יום
עוגות חתוכות לא רציתי (מבחינתי מוצה בהנחת תפילין), אלא רק קינוחים / מתוקים אישיים

עצה טובה מנסיון - מאד כדאי שתהיינה לך בחורות / חברות שיסדרו את הבר במקומך
זו היתה הטעות שלי שסידרתי בעצמי וזה כמעט לא ריאלי כשיש לך על הראש עוד ילדים ועוד כמה נושאים וכמובן התרגשות בשיא... (אצלי היתה לקייטרינג גם טעות בסידור השולחנות למרות ששלחתי מראש קובץ עם פרוט מדויק וגם דיברתי עליו עם בעלת הקייטרינג, כך שהמוון זמן יקר נשרף לי באולם)

נשארתי עם המון כי הגזמתי עם הכמויות (40-100 חתיכות מכל סוג)
בנוסף היה גם בר ממתקים מעוצב ומהמם לילדים כך שהם פחות השתוללו על הבר של המבוגרים
מבחינת כמות אני מודעת לזה שממליצים 3 יחידות לאורח, אני הכנתי לפחות 6 לאורח ואכן נשארתי עם כמות, אבל עדיין לדעתי חישוב של 3 לאורח זה לא מספיק (קחו בחשבון שאנשים ממלאים צלחות הביתה בלי בושה - היו כמה שדיברו איתי כמה ימים לאחר האירוע והחמיאו בלי להתבייש - איך התפנקנו בליל שבת על המתוקים מהבר מצווה שלכם....)

אני אישית רציתי שיגמר, היה מעט לפני פסח, היה שפע ובאמת שלא היה לי מה לעשות עם הכל
אבל כבר נתקלתי באירועים שהבר התרוקן מהר מדי ולא היה במה למלא...
צפה בקובץ המצורף 1644645
הבר נראה ממש מקסים!!
עיצוב נקי אסטטי ובטוב טעם
מה יש בתוך הכלי הקטן מקדימה (משטח זהב עם כיפה שקופה)?
אני פשוט הזמנתי גם כזה ולא יודעת מה להכין בהם

סטאזרית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הבר נראה ממש מקסים!!
עיצוב נקי אסטטי ובטוב טעם
מה יש בתוך הכלי הקטן מקדימה (משטח זהב עם כיפה שקופה)?
אני פשוט הזמנתי גם כזה ולא יודעת מה להכין בהם
מיני קרמבו ביתי
חלקם מצופים בשוקולד וחלקם בלוטוס

• תודה
Reactions: Tmj

Ins

משתמש צעיר
את ירושלמית? אם כן, מהיכן הכלים?

שביס - שבי הרצל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לפני בר מצווה ראשונה בעז"ה ואני קצת (הרבה...) אובדת עצות
לאירוע יהיה קייטרינג כך שהאוכל לא על הכתפיים שלי ב"ה
נשאר לי לארגן בר
אני יודעת לאפות ולהכין פטיפורים וכו
אבל אף פעם לא ארגנתי הכל לבד
מה אתן ממליצות ?
איך להתחיל?
איזה כמות?
מה העלויות של זה?
ועוד דבר, יש כזה דבר מעצבת ? ז"א שאני מביאה לה הכל והיא רק מעצבת?
כל עצה טובה שתהיה לכן תשמח אותי מאוד
בשמחות
קודם כל מזל טוב
אשמח לעזור לך בכמה טיפים
דבר ראשון אם את יודעת להכין לבד עוגות מה טוב, את יכולה להכין ולהקפיא,בד''כ מחשבים 2 עד 3 קינוחים למאיש. במידה ויש לך ממש הרבה אורחים אז המינימום ל בר. זה 300 יח' כולל גם שייקים וחיתוכי פירות אם תרצי להכין, ולגבי שאלתך על מעצבת שתבוא למקום האירוע ותעצב לך אז כן ,אני מגיעה להמון שמחות כאלה מביאה איתי את כל הכלים הכולל מפות,מגשים לעוגות סטנדים,פרחים ונירות,ומעצבת לך הכל במקום כך שכל העולם של העיצוב יורד ממך. מקווה שעזרתי לך. את יכולה לשאול עוד שאלות ובשמחה אענה לך, השמלות שבי

Ins

משתמש צעיר
קודם כל מזל טוב
אשמח לעזור לך בכמה טיפים
דבר ראשון אם את יודעת להכין לבד עוגות מה טוב, את יכולה להכין ולהקפיא,בד''כ מחשבים 2 עד 3 קינוחים למאיש. במידה ויש לך ממש הרבה אורחים אז המינימום ל בר. זה 300 יח' כולל גם שייקים וחיתוכי פירות אם תרצי להכין, ולגבי שאלתך על מעצבת שתבוא למקום האירוע ותעצב לך אז כן ,אני מגיעה להמון שמחות כאלה מביאה איתי את כל הכלים הכולל מפות,מגשים לעוגות סטנדים,פרחים ונירות,ומעצבת לך הכל במקום כך שכל העולם של העיצוב יורד ממך. מקווה שעזרתי לך. את יכולה לשאול עוד שאלות ובשמחה אענה לך, השמלות שבי
מה מספר הטלפון שלך?

חנה שטרסר

משתמש מקצוען
אופציה נוספת -להכין מיני בר לכל שולחן ,מכובד ומרשים
הכנתי גם לגברים גם לנשים, בכמות פי 6 ממספר המוזמנים
היה בשפע , ומה שנשאר חילקתי ליקרים לי שבאו לשמוח איתנו
גם לחברות ולשכנות שילדיהן יהנו..
(קניתי מראש קופסאות שקופות יפות למלא בהן עוגות)

קבצים מצורפים

• IMG_3410.JPG
    5 MB · צפיות: 43
  • IMG_3414.JPG
    4.5 MB · צפיות: 37
  • IMG_3411.JPG
    4.7 MB · צפיות: 37

עיתונאית

משתמש סופר מקצוען
אפשר מתכונים??
ממש מכובד ויפה!!

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
הכל נראה כ"כ יפה אסתטי ואצילי!
אשמח למתכון של העוגה העדינה הזו
תודה
1715543196502.png

חנה שטרסר

משתמש מקצוען
אפשר מתכונים??
ממש מכובד ויפה!!
תודה
תכתבי מה מעניין אותך

(לצערי אין לי מתכונים לכל העוגות
עוגת וופלה וטארטלט בייגלה- המצאתי ושילבתי טעמים בקרמים תוך כדי עבודה,
כשאין לי ספק שאני זוכרת הכל.. וכעת אין לי מושג מה שמתי שם! והם היו כוכבי הערב , טעימים ברמה
כבר כמה ביקשו את המתכון.. ואין)

עיתונאית

משתמש סופר מקצוען
תודה
תכתבי מה מעניין אותך

(לצערי אין לי מתכונים לכל העוגות
עוגת וופלה וטארטלט בייגלה- המצאתי ושילבתי טעמים בקרמים תוך כדי עבודה,
כשאין לי ספק שאני זוכרת הכל.. וכעת אין לי מושג מה שמתי שם! והם היו כוכבי הערב , טעימים ברמה
כבר כמה ביקשו את המתכון.. ואין)
העוגה הזו נראית באמת מיליון דולר, חבל שאין לך מתכון...:(
לשני אלה אשמח לקבל את המתכון:
1715544532635.png
1715544542136.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה