ברוח הימים....

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
קבלו להנאתכם. אין זכויות יוצרים. כלומר, יש וזה אני. לשימוש חופשי. מיועד לרכבי ההכרזה של פורים.

קבצים מצורפים

• 83769.mp3
    1.8 MB · צפיות: 25

Srool

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
נחמד, בפעם הבאה תגיד לי, אני אכתוב לך אקורדים יותר מדויקים....

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
אם הייתי יודע לקרוא...

Srool

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אברימי, בעזרת ספר שעולה כ60-70 ש"ח בכל חנות כלי נגינה תוכל גם אתה לדעת!

ואגב, אם מישהו פה צריך אקורדים - אני כאן.

yishay1

משתמש רשום
סאונד והפקות אולפן
אברימי, יפה מאד. הקובץ נכנס לך לדיסטורשין. בהנחה שזו לא הקלטה מאורגן שלא נעשתה נכון (כי גם השירה סובלת מזה), תוריד את הווליום ביציאה או תשים קומפרסור על הinsert של היציאה. בהצלחה!!! אהבתי את הרעיון!!! ו... סחטיין על האידיש...

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
ענק!!!

אברימי! כל הכבוד!

ו... סחטיין על העברית...

LF4

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אז אותך אנחנו שומעים לזמר מפעם לפעם?

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י yishay1;228381:
אברימי, יפה מאד. הקובץ נכנס לך לדיסטורשין. בהנחה שזו לא הקלטה מאורגן שלא נעשתה נכון (כי גם השירה סובלת מזה), תוריד את הווליום ביציאה או תשים קומפרסור על הinsert של היציאה. בהצלחה!!! אהבתי את הרעיון!!! ו... סחטיין על האידיש...
הדיסטורשן הוא על כל הקובץ או על חלקים?
אני לא זיהיתי דיסטורשן מעבר לערוצי ה"מקהלה" שם זה מבוקר ובכוונה.

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
מגניב, סחה על הרעיון!
איזה אורגן זה?
יש שם תדר מידי מעצבן שחייבים להחליש אותו קצת, בגללו התוף מרים נשמע מעצבן.

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
זה VA7 של רולנד. התדר הזה בכוונה "מעצבן" התדרים מותאמים לרמקולים "שופרות" ששמים על רכבי ההכרזה. לא שומעים בסים ותופים, אז זה התדר היחיד שנותן קצב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  30  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה