עזרה בני ברקים ויש לכם מצלמת קנון SX260?

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי בעיה במצלמה ובשביל לבדוק את מהות התקלה אני מחפשת לשאול לכמה שעות מטען מקורי ובטריה שתואמים למצלמה הנ"ל

מי שמעוניין לעזור אפשר לתייג אותי או להגיב פה ואפנה באישי לתיאום

בתודה מראש

אבישי ויינגולד

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
יש לי בעיה במצלמה ובשביל לבדוק את מהות התקלה אני מחפשת לשאול לכמה שעות מטען מקורי ובטריה שתואמים למצלמה הנ"ל

מי שמעוניין לעזור אפשר לתייג אותי או להגיב פה ואפנה באישי לתיאום

בתודה מראש
בשמחה רבה!
לנו יש
אני מניח שהתכוונת ל-SX620.
052-766-5165

אבישי ויינגולד

משתמש צעיר
מנוי פרימיום

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אינני מכיר את הדגם 260.
אם יעזור אוכל להעלות תמונה
של מה שכן יש לנו.
אני מכירה את הדגם שלכם, יש אותו לאחותי
הדגם שלי אכן הרבה יותר ישן (וזו סידרה אחרת כמדומני)

תודה על הרצון!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה