רכבים בניברקים, היכן אתם מתקנים את הקורולה?

חסידים של ה'

משתמש צעיר
אני צריך לעשות כמה טיפולים לקורולה 2007 כגון: החלפת תושבות מנוע, החלפת צלחות ודסקיות בברקסים קדמיים, תיקון חלון שמאלי קדמי, החלפת מיכל וישרים שנשבר, ואף החלפת שמן מנוע,
היכן אתם הייתם עושים את הטיפולים הנ"ל, אני חסר ניסיון ואשמח שתתרמו משלכם, עדיף כמובן באזור בני ברק, אך מעל הכל מקצועיות אמינות ומחירים טובים...
מחירים לדוגמא שקיבלתי מדימה המוסכניק- תושבת מקורית בודדת 1000, לא מקורית 500, ברקסים-650, מיכל וישרים- 400, חלון 200/400,(תלוי אם הבעיה חשמלית או לא)
תודה מראש.
(@היכל
@חגיגה בגינה)

2980

משתמש פעיל
אני צריך לעשות כמה טיפולים לקורולה 2007 כגון: החלפת תושבות מנוע, החלפת צלחות ודסקיות בברקסים קדמיים, תיקון חלון שמאלי קדמי, החלפת מיכל וישרים שנשבר, ואף החלפת שמן מנוע,
היכן אתם הייתם עושים את הטיפולים הנ"ל, אני חסר ניסיון ואשמח שתתרמו משלכם, עדיף כמובן באזור בני ברק, אך מעל הכל מקצועיות אמינות ומחירים טובים...
מחירים לדוגמא שקיבלתי מדימה המוסכניק- תושבת מקורית בודדת 1000, לא מקורית 500, ברקסים-650, מיכל וישרים- 400, חלון 200/400,(תלוי אם הבעיה חשמלית או לא)
תודה מראש.
(@היכל
@חגיגה בגינה)
דני מהמוסך של סוזוקי

חיים יפים מאד

משתמש מקצוען
לגבי חלפים
תמיד כדאי לבדוק באתר של השוואת מחירים
והכי הכי טוב לכתוב מס' רכב

yitzhak3151

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
המשתמש נחסם
יעקב ישראל ברח הירדן מול ביתן המלך (קצת אחרי)
אמין מאוד, לגבי מחירים אומרים שהוא יקרן אבל לא בדקתי את הנושא.
אני אישית נורא מרוצה מהשירות שלו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה