דרוש מידע ביטוח רכב המלצות

arye izerwerk

משתמש פעיל
אשמח לשמוע מנסיון על חברות ביטוח לרכב (2012).
נהג בן 23 עם רשיון מעל שנה ללא עבר ביטוחי.
מי הכי זול? מי הכי פחות עושה בעיות?
לעזרתכם אודה.

כבקרת רועה

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אני באליוביץ והם בסדר גמור גם מבחינת שירות וגם מבחינת המחיר

תות פלוס

משתמש צעיר
יש למישהו עוד מספרים?
אור ביטוח נחשבים לזולים לנהג חדש?
כמה זה בערך לנהג מעל שנה רישיון ,בן 25,עם ביטוח שנה ?
תודה.

יוכבד02

משתמש פעיל
היי אני ממליצה מבחינת המחיר על ביטוח ישיר
לא יודעת להגיד מבחינת שרות....
זה זול משמעותית

יוכבד02

משתמש פעיל
ביטוח ישיר הם באמת מאד זולים אבל אם זה מגיע לא עלינו לתביעות הם מאד קשים
צודק לכן הדגשתי שלא יודעת איך השרות

ובמידה ומעוניינים דרך סוכן
אני ממש ממליצה על שוהם ביטוח בביתר עילית
בהדגש על השרות
0737692345

rrrry

משתמש מקצוען
יש את וישור הם מדורגים גבוה והם לא יקרים אפשר באתר לראות מחירים וכדאי לדבר אחרי זה עם נציג שירות הם מורידים במחיר
יש גם את ליברה שהם נותנים הצעת מחיר באתר ותדברו אחרי זה עם נציג ותגיד שקיבלת הצעה יותר זולה אם הם יכולים לתת גם והם משווים ואפילו קצת פחות

יוכבד02

משתמש פעיל
יש את וישור הם מדורגים גבוה והם לא יקרים אפשר באתר לראות מחירים וכדאי לדבר אחרי זה עם נציג שירות הם מורידים במחיר
יש גם את ליברה שהם נותנים הצעת מחיר באתר ותדברו אחרי זה עם נציג ותגיד שקיבלת הצעה יותר זולה אם הם יכולים לתת גם והם משווים ואפילו קצת פחות
זה גם סוג של ביטוח ישיר
אני ממש ממליצה על סוכן במקרה של תביעה הסוכן ממדנלחם עבורך ומדריך אותך
בכל המקומות הישירים כל יום אתה מתנהל מול פקיד שונה ואין מישהו ספציפי שאינו אתה מתנהל

rrrry

משתמש מקצוען
ב"ה אין לנו כל כך ניסיון עם תביעות והיינו אצל סוכן שהוא נקרא מאד זול ובוישור היה 1000 שח פחות (כי היה נהג צעיר).
בכל אופן חידשנו שבוע שעבר את הפוליסה בוישור עוד פעם בגלל המדד שירות של משרד התחבורה
וגם בגוגל נתנו לוישור ציון ממש גבוה משמעותי מכל החברות 4.8 מתוך
זה נראה שיש לי שם מניות...
אבל זה סתם בדיוק חקרתי את זה בשבוע האחרון.
1680535301724.png

כבקרת רועה

משתמש פעיל
עריכה תורנית
כשהייתי נהג חדש בדקתי ויצא לי הכי זול בחובה אצל ביטוח ישיר ובצד ג אצל שלמה דרך אליוביץ ובהמשך כשכבר לא הייתי נהג חדש הכי זול יצא לי גם במקיף וגם בצד ג אצל אליוביץ [לא זוכר אצל איזה חברה]

תות פלוס

משתמש צעיר
ב"ה אין לנו כל כך ניסיון עם תביעות והיינו אצל סוכן שהוא נקרא מאד זול ובוישור היה 1000 שח פחות (כי היה נהג צעיר).
בכל אופן חידשנו שבוע שעבר את הפוליסה בוישור עוד פעם בגלל המדד שירות של משרד התחבורה
צפה בקובץ המצורף 1350132
אצל איזה סוכן עשית את הביטוח?
כולל ביטול השתתפות עצמי במקרה של פגיעה

שוהם307

משתמש מקצוען
אני מאוד נהנה בביטוח ישיר. גם מבחינת המחיר.
וכדאי לדעת שכל שוק הביטוחים דומה לשוק של רוכלים,
אתה מתקשר לחברה אחרת ומבקש הצעת מחיר, אחר כך אתה מתקשר לביטוח ישיר (לדוגמא) ואומר להם 'קיבלתי הצעה כך וכך, מה תוכלו להציע לי'... וכן על זה הדרך.

יוכבד02

משתמש פעיל
אני מאוד נהנה בביטוח ישיר. גם מבחינת המחיר.
וכדאי לדעת שכל שוק הביטוחים דומה לשוק של רוכלים,
אתה מתקשר לחברה אחרת ומבקש הצעת מחיר, אחר כך אתה מתקשר לביטוח ישיר (לדוגמא) ואומר להם 'קיבלתי הצעה כך וכך, מה תוכלו להציע לי'... וכן על זה הדרך.
בגדול אתה צודק
אבל.... רק בביטוחים הישירים ללא סוכן
הסוכן נותן מקסימום הנחות
וכמו שאומרים יש את השרות של רמלה לוד ואת השרות של חנות נורמלית

השרות של הביטוח נמדדים בזמן תביעות שבזה לך תחפש את הכסף שלהם

הכי מומלץ זה דרך סוכן ששמעתם עליו המלצות כמובן בתביעות ולא בשרות שרכשתם את הפוליסה כי אז כולם נחמדים

צפה בקובץ המצורף 1350132
תוכל לשלוח לינק איפה שעשית את ההשוואה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה