מידע שימושי ביטוח פרטי? או גניבה!!

בֶּכָויֹל מקרה

עיבודים קוליים
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
שלום וברכה!

כבר כמה פעמים שמתקשרים אליי אנשים המציגים עצמם כחברת ביטוח פרטית, ומציעים שירותי ביטוח בריאות פרטית כמו רופא עד הבית חינם ושירותי אמבולנס או החזרים על כל הטיפולים הפרטיים שרק קיימים בעולם..

אני מזמן הרגיש לי שזה לא אמין.

היום מתקשרת אלי איזה נציגה מאחת מהחברות המזוייפות (כנראה..) האלה ומציעים לי וכו' וכו'
ואמרתי לעצמי.. אני מנסה לזרום איתם (אפי' שזה נשמע לי נורא מגוחך ולא אמין.. לא מציאותי..)
התענייתי אצלה ורציתי לדעת למשל אם אני הולך לטיפול רגשי אצל פסיכולוג מסויים פרטי האם אני מקבל החזר, היא אומרת לי כן! בוודאות! כל טיפול! לא משנה מה! אתה מקבל 70 % החזר! ללא תקופת אכשרה! משהו שלא מוצאים בשום חברת ביטוח רשמית....
וזה עולה רק 120 שקל בערך לחודש...
ופשוט חבל ששום מלאך מהשמיים כאילו לא גילה את זה עד עכשיו, ומה שנשאר לי זה רק להסכים.. והחיים שלי ישתנו לגמריי...;)

תכלס אמרתי, בוא ננסה אותם, היא שואלת אותי איך אני רוצה לשלם וכו', ואז היא פשוט מקריאה לי 4 ספרות אחרונות של כרטיס אשראי שלי.. דבר שלא יכול להיות, אני שואל אותה מאיפוה יש לך את 4 ספרות האחרונות של האשראי שלי, היא אומרת לי, מה זאת אומרת, ממערכות הממשלתיות או מהקופ"ח... אני אומר לה זה לא יכול להיות אני בכלל משלם לקופ"ח עם הו"ק בנקאית ולא דרך כרטיס אשראי.. בקיצור נשמע הזוייי.. שום חברה רשמית לא יחשפו לך פרטי אשראי (אפי' רק חלק), כי אין זה לשום חברה אמינה, רק לאחר שנרשמת לאיזשוהי שירות ואתה כבר משלם אז הם יכולים להציג לך ארבע ספרות אחרונות לצורך זיהוי למשל...

אמרתי לה אני יחשוב על ההזדמנות הזאת ושתישלח לי למייל פרטי הסכם וכל הסעיפים, ואז אני יבדוק האם אני ירצה להצטרף, ואז היא לא נתנה לי פשוט לסיים את השיחה, היא פשוט מתחילה להקריא לי את 4 ספרות הראשונות (!!) של האשראי שלי, ואומרת לי נווו נו תמשיך.. כאילו היא יודעת הכל.. ולצורך חשיבות העניין אני רק צריך להביא פרטי אשראי ואז לעדכן אותם האם אני מעוניין בפוליסה הזאת...

מעניין אותי מה דעתכם בעניין ?? והאם אתם גם נתקלים בכאלה דברים??

כמובן שיש לי עוד הרבה מה לתאר אבל אין לי כאן מקום וזמן להאריך מידי...

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ההצעה עצמה אינה הזויה בעייני - כי ביטוחי בריאות מחוץ לקופת חולים של חברות הביטוח.
אבל לדעת את הכרטיס אשראי שלך - זו הזיה!!! כי גם למי שסולק את האשראי שלך אין לו את הפרטים המלאים אחרי שהוא מזין במחשב זה שמור רק בחברת אשראי.
אני הייתי עושה עם זה משהו
לך תדע מה יגבו לך מחר בכרטיס

בֶּכָויֹל מקרה

עיבודים קוליים
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
ההצעה עצמה אינה הזויה בעייני - כי ביטוחי בריאות מחוץ לקופת חולים של חברות הביטוח.
אבל לדעת את הכרטיס אשראי שלך - זו הזיה!!! כי גם למי שסולק את האשראי שלך אין לו את הפרטים המלאים אחרי שהוא מזין במחשב זה שמור רק בחברת אשראי.
אני הייתי עושה עם זה משהו
לך תדע מה יגבו לך מחר בכרטיס
שאני יכול לקבל החזרים על כל הסוגי טיפולים??

שאלתי פעם יועץ ביטוח הוא אמר לי שאין לאף חברת ביטוח החזרים על טיפולים רגשיים אצל רופאים פרטיים!!
בקופ"ח נותנים לך את כל השירותים, אבל רק אצל רופאים משלהם, וכולם יודעים שאצל רופאים פרטיים אף אחד לא נותן החזרים, אלא פה ושם, עכ"פ לא בצורה חופשית, אלא עד כמה טיפולים בשנה וכולי...

לכן, זה נשמע לי שקר גדול!!!

בֶּכָויֹל מקרה

עיבודים קוליים
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אם כרטיס האשראי שלך מתחיל ב 4580 אז כל אחד יכול לגלות לך את 4 הספרות הראשונות...
אמרתי 4 ספרות אחרונות
וגם 4 ספרות ראשונות שיתאים גם עם האחרונות... זה לא נפוץ מדי... לא לכל אחד יש את אותם 4 ספרות אחרונות וראשונות!!!

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אמרתי 4 ספרות אחרונות
כתבת שהיא אמרה לך בהתחלה את הארבע ספרות האחרונות, ואחר כך את הארבע הראשונות...

אגב, גם ארבע ספרות אחרונות לא מידי קשה לגלות. הן מופיעות בכל קבלה מחנות שבה שילמתם באשראי.

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

אגב, גם ארבע ספרות אחרונות לא מידי קשה לגלות. הן מופיעות בכל קבלה מחנות שבה שילמתם באשראי.
ומה נראה לך שהחברת ביטוח העמידה נציגות ביציאה מחנויות להתאים קבלה של קניה לאדם ואז להתקשר אליו??

בֶּכָויֹל מקרה

עיבודים קוליים
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

ברור שאפשר לגלות בקלות.. אבל מי מברר?? רק גנבים!!
מה לא ברור ??

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים

בֶּכָויֹל מקרה

עיבודים קוליים
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
בקיצור, מה שאני אומר,
תפסיקו להאמין לכל החברות האלו!!
תנתקו מיד שיחה!!
זה בטח לא חברות ביטוח אמינות כמו: מנורה, כלל, מגדל וכדו'
זה לא נשמע טוב!!
למה שיתנו כיסוי ביטוחי על דברים שאף חברה לא נותנת כיסוי ביטוחי

בֶּכָויֹל מקרה

עיבודים קוליים
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
בשביל לשכנע אותך לעבור אליהם.
זה הבעיה, שזה משכנע אבל הם משקרים עליך, אני קראתי את התקנון והסעיפים באותיות הקטנות אתה לא יוצא עם כלום בסוף, העיקר שהם אומרים שאתה מקבל הכלללל

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

בֶּכָויֹל מקרה

עיבודים קוליים
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
שום חברה?
יש להם הרבה שמות כל פעם משהו אחר

רצוני לעשות רצונך

משתמש מקצוען
שאלתי פעם יועץ ביטוח הוא אמר לי שאין לאף חברת ביטוח החזרים על טיפולים רגשיים אצל רופאים פרטיים!!
כיום לא ניתן לרכוש כיסוי לטיפולים פסיכולוגיים/רגשיים בחברות הביטוח,
(מלבד כיסוי של התפתחות הילד שהוא רק לילדים)
כך שאם מישהו מציע לכם כזה דבר- זו לא חברת ביטוח חוקית...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה