דרוש מידע בועות סבון

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אנחנו רוצים לעשות הפעלה בבועות סבון בפארק לילדים (בני המשפחה). רציתי לשאול על מידע שיש לכם על כך.
איפה קונים אבקת סבון. ראיתי באשכול אחר שניתן להכין לבד עם מתכון אבל אנחנו רוצים לדעת איפה קונים שיהיה כבר מוכן.
איפה משיגים את החישוקים/ חבלים איך שקרואים לזה הענקיים שיוצרים איתם בועות ענקיות...
ואיזה עוד רעיונות לעשיית בועות (כמו מנקי מקטרות) יש לכם?

מצטרפת לשאלה
אנחנו רוצים לעשות הפעלה בבועות סבון בפארק לילדים (בני המשפחה). רציתי לשאול על מידע שיש לכם על כך.
איפה קונים אבקת סבון. ראיתי באשכול אחר שניתן להכין לבד עם מתכון אבל אנחנו רוצים לדעת איפה קונים שיהיה כבר מוכן.
איפה משיגים את החישוקים/ חבלים איך שקרואים לזה הענקיים שיוצרים איתם בועות ענקיות...
ואיזה עוד רעיונות לעשיית בועות (כמו מנקי מקטרות) יש לכם?
מאיפה אתם?

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני עשיתי עם הילדים כלים לבועות סבון ענקיות:
1. לוקחים 2 קשים. גוזרים את הצד המתקפל ובחלקים שנשארו משחילים חוט צמר ארוך, וקושרים. נוצר טבעת עם שני קשים.
כדי ליצור בועות: מחזיקים בשני הקשים, טובלים בתמיסה, פותחים, מרימים ידיים והולכים אחורה, נוצרת בועה ארוכה וענקית.
2. לוקחים 2 שיפודים, קושרים לקצה שלהם חוט צמר שיצור עיגול לא שווה- בין השיפודים למעלה קצר ולמטה ארוך. בצד הארוך שמים משקולת- קליפס קטן, חרוז כבד, טבעת של מחזיק מפתחות...
ועובדים עם הכלי הזה כמו עם הכלי של הקשים, רק מחזיקים בשיפודים.
מקווה ששני הנ"ל מובנים, אם לא כשנעשה בועות סבון אצלם את הכלים.

3. יוצרים עיגול ממנקה מקטרות ומחברים למקל ארטיק.
4. המשחק של הטבעות שמשחילים על מוט שיש בכל בית מצויין ליצירת בלונים.
5. קונים מזרק גדול (60-100 מ"ל) מפרקים אותו ובחלק השקוף בצד הרחב קושרים מגבון עם גומיה. טובלים את המגבון בתמיסה, נושפים בצד השני ויש נחש קצף. (שדרוג שלי לכלי שמכינים בבית עם כוס קש ומגבון, למע שמכירה, עוד שדרוג זה לגזור תחתית של בקבוק קטן, לעטוף במגבון כנ"ל. ולנשוף בצד של הפיה)
6. מסתובבים בבית ומחפשים כלים עגולים...

Designer

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שמעתי ששמפו פינוק עם מים יוצר בועות סבון טובות בכל מקרה אני שולחת לך באישי משפחה שמפרסמת שמוכרת אבקה וערכות של פעילויות עם בועות סבון

רוגע

משתמש מקצוען
קניתי סבון כלים FAIRY עלותו בערך 10 שקלים, השריתי 2 כוסות חד פעמי + קצת יותר מחצי גיגית (בינוני) מים, לפחות ליום אחד, נתתי לקבוצת ילדים כל סוגי החישוקים , וחובטי שטיחים וכו' והיה ממש כיף,

yyeudit

משתמש צעיר
אני הכנתי לבד לפי מה שהיה כתוב במרווה לצמא:
1 כוס סבון כלים פיורי
12 כוסות מים
2 כפיות אבקת אפיה
הכנו צורות גדולות מנקי מקטרות ויצאו בלונים ענקיים!
בהנאה!

נערך לאחרונה ב:

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כל המתכונים שניסיתי בבית, יוצא בועות יפות אבל לא כמו של החנות כמה ברצף. אלא אחד בודד כל פעם.

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני עשיתי עם הילדים כלים לבועות סבון ענקיות:
1. לוקחים 2 קשים. גוזרים את הצד המתקפל ובחלקים שנשארו משחילים חוט צמר ארוך, וקושרים. נוצר טבעת עם שני קשים.
כדי ליצור בועות: מחזיקים בשני הקשים, טובלים בתמיסה, פותחים, מרימים ידיים והולכים אחורה, נוצרת בועה ארוכה וענקית.
2. לוקחים 2 שיפודים, קושרים לקצה שלהם חוט צמר שיצור עיגול לא שווה- בין השיפודים למעלה קצר ולמטה ארוך. בצד הארוך שמים משקולת- קליפס קטן, חרוז כבד, טבעת של מחזיק מפתחות...
ועובדים עם הכלי הזה כמו עם הכלי של הקשים, רק מחזיקים בשיפודים.
מקווה ששני הנ"ל מובנים, אם לא כשנעשה בועות סבון אצלם את הכלים.

3. יוצרים עיגול ממנקה מקטרות ומחברים למקל ארטיק.
4. המשחק של הטבעות שמשחילים על מוט שיש בכל בית מצויין ליצירת בלונים.
5. קונים מזרק גדול (60-100 מ"ל) מפרקים אותו ובחלק השקוף בצד הרחב קושרים מגבון עם גומיה. טובלים את המגבון בתמיסה, נושפים בצד השני ויש נחש קצף. (שדרוג שלי לכלי שמכינים בבית עם כוס קש ומגבון, למע שמכירה, עוד שדרוג זה לגזור תחתית של בקבוק קטן, לעטוף במגבון כנ"ל. ולנשוף בצד של הפיה)
6. מסתובבים בבית ומחפשים כלים עגולים...
א. הכל מניסיו?
ב. לגבי סעיף אחד יש לך אולי תמונות כלשהם כי לא כ"כ הבנתי איך זה אמור לצאת...

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אוקי שלום לכולם.
היום בסייעתא דשמיא עשינו את ההפעלה של בועות הסבון למשפחה, השכרנו 2 חבלים (זה מקלות עם חבלים) באורך של מטר ויוצא בלונים ענקיים, עלה 7 ש"ח לאחד להשכיר ממולץ להשכיר 4 לפחות, אנחנו עשינו ל10 ילדים קטנים ועוד שאר המשפחה - הגדולים.
לקחנו גם כמה קטנים , עיגולים חישוקים ב3 ש"ח ואבקה להכנת הבועות שמצורף לזה מתכון (פיירי ומים מלבד האבקה), והיה ממש כיף, הילדים נהנו מאד, אפילו ילד אחד בן שנתיים הצליח לעשות בחישוקים עיגולים ממש גדולים. למזכרת קנינו ב'הכל בשקל' סתם בועות שעושים עליהם פו.
אז אני לקחתי ממשהי שנמצאת ב'נווה יעקב' והמספר שלה הוא: 0527685123. ויש עוד משהי שאני יודעת שיש לה בבית שמש אבל אין לי תמספר. נראה לי משהו מפה נתן לי את המספר.
בהצלחה! ותדעו שיהיה ממש כיף לילדים שלכם.
נ.ב. המלצה שלי: תעשו את זה בגינה או מגרש גדול כי כשעושים עם החבלים הגדולים צריך ללכת אחורה הפוך מכיוון הרוח וזה נהיה הכי טוב.

חמחם

משתמש מקצוען
צריך גם גליצרין
וזה נותן את האפקט המהמם הזה.

יש מתכון מדויק
אבל אני לא יודעת אותו:(
אולי תחפשי ברשת...

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
צריך גם גליצרין
וזה נותן את האפקט המהמם הזה.

יש מתכון מדויק
אבל אני לא יודעת אותו:(
אולי תחפשי ברשת...
לאו דווקא, לנו במתכון לא היה כתוב גלצירין אפילו שקנינו ויצא מושלם! מה הגלצירין אמור לעשות איזה אפקט?

efrat1

משתמש סופר מקצוען
@yyeudit הבגדים של הילדים לא נהרסו מהחומר הביתי?
אחרי נסיון כואב עם החומר הקנוי על חולצות חדשות עם כתמים חומים שלא יורדים
אני רוצה לוודא .

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
אוקי שלום לכולם.
היום בסייעתא דשמיא עשינו את ההפעלה של בועות הסבון למשפחה, השכרנו 2 חבלים (זה מקלות עם חבלים) באורך של מטר ויוצא בלונים ענקיים, עלה 7 ש"ח לאחד להשכיר ממולץ להשכיר 4 לפחות, אנחנו עשינו ל10 ילדים קטנים ועוד שאר המשפחה - הגדולים.
לקחנו גם כמה קטנים , עיגולים חישוקים ב3 ש"ח ואבקה להכנת הבועות שמצורף לזה מתכון (פיירי ומים מלבד האבקה), והיה ממש כיף, הילדים נהנו מאד, אפילו ילד אחד בן שנתיים הצליח לעשות בחישוקים עיגולים ממש גדולים. למזכרת קנינו ב'הכל בשקל' סתם בועות שעושים עליהם פו.
אז אני לקחתי ממשהי שנמצאת ב'נווה יעקב' והמספר שלה הוא: 0527685123. ויש עוד משהי שאני יודעת שיש לה בבית שמש אבל אין לי תמספר. נראה לי משהו מפה נתן לי את המספר.
בהצלחה! ותדעו שיהיה ממש כיף לילדים שלכם.
נ.ב. המלצה שלי: תעשו את זה בגינה או מגרש גדול כי כשעושים עם החבלים הגדולים צריך ללכת אחורה הפוך מכיוון הרוח וזה נהיה הכי טוב.

יש לך דרך לברר את הטלפון של ההוא מבית שמש?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה