דרוש מידע בהמשך לאשכול הסרת משקפיים בלייזר: האם אתם ממליצים על קר לייזר Care Laser ? האם יש משהו שכדאי לבקש לפני הניתוח?

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
פתחתי אשכול חדש כדי לקבל מידע יותר מדויק על Care Laser

האם יש לכם המלצות או דיס?
האם יש מנתח מסוים שעדיף?
האם יש משהו שכדאי לברר לפני?
האם המקומות האחרים עדיפים עליהם?

הר-יד

משתמש רשום
עריכה תורנית
פתחתי אשכול חדש כדי לקבל מידע יותר מדויק על Care Laser

האם יש לכם המלצות או דיס?
האם יש מנתח מסוים שעדיף?
האם יש משהו שכדאי לברר לפני?
האם המקומות האחרים עדיפים עליהם?

יש לי המלצות, אני ואשתי נותחנו שם, אשתי PRK על ידי הפרופסור קיזרמן, אני לאסיק על ידי דוקטור יובל דומיניץ.
שתינו מרוצים.
עברנו בדיקות התאמה אצל כמה מכונים, כדי לקבל תמונת מצב אמתיתי על מצב העיניים שלנו, ולבסוף בחרנו לבצע בקר לייזר. אצל המנתחים הבכירים שם הנ"ל.

זבנג

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני ואחותי עשינו אצל ד"ר יובל דומניץ (ניתוח PRK) בקאר לייזר
מרוצים מאד!
(אמרו לנו שהרב פירר ממליץ עליו- לא בדקתי אם זה נכון)

מג'

משתמש מקצוען
עשינו ארבע אחיות בקייר לייזר ועוד שלוש שכנים שעשו אחרי. כולם מרוצים ורואים מעולה ב"ה.
חלק אצל קרייזמן וחלק אצל דומיניץ. (אני אישית עשיתי PRK אצל דומיניץ..)

אייל?

משתמש צעיר
אנחנו עשינו אצל ד"ר שטרסמן, כמה מהמשפחה, כולם מרוצים מאד!
מה שמיוחד אצלו זה היחס החביב והמקצועיות.
מכירה הרבה שעשו אצלו וכולם מרוצים.

רוקד ושר

משתמש חדש
אני עשיתי בקאר אצל קייזרמן מאד מאד מרוצה רואה מצוין ומכיר עוד המון חברים וכמה מהמשפחה שעשו בקאר ומאד מאד מרוצים שרות מצוין קייזרמן ודומיניץ תותחים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה