דרוש מידע אשמח לעזרתכן...

יעל זלמנוביץ

משתמש מקצוען
יש לי חברה חוןדה ומתוקה, אנרגטית וחברותית, יצירתית וחכמה, (אואוווו כמה מחמאות...אבל זה כדי שתדעו לדייק)
בתקופה האחרונה היא מאותגרת מאוד ויש לה קושי רב, הציעו לה למלא את עצמה (משפט יפה...)
אמממה , ב"ה יש לה ילדים והיא לא מאוד משועממת ובנוסף גם המצב הכלכלי לא מאפשר להוציא בלי גבול
מה כן? יותר פנויה בערבים ובמחירים נמוכים,
אם יש לכן רעיון עבורה- הרבה יותר מאשמח, היא מתגוררת בבני ברק ,מתאים גם שיעורי השקפה ותורה אבל ברמה
תודה רבה

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הרבנית רות שמש מאד מומלצת, נותנת המון כח וכלים, אפילו בסיטואציות קטנות בבית,
ממש טעינה לנפש.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אם היא בתחום האמנות יכולה להמליץ לה על סדנה בזום מאד מוצלחת לא חייבים ידע קודם לומדים טכניקות קלילות ובעיקר הנאה

יעל זלמנוביץ

משתמש מקצוען
אם היא בתחום האמנות יכולה להמליץ לה על סדנה בזום מאד מוצלחת לא חייבים ידע קודם לומדים טכניקות קלילות ובעיקר הנאה
היא מאוד בתחום האומנות, נראה לי תעדיף פרונטלי , אבל בכל זאת תתני לי פרטים והעביר לה - כדי שתוכל לבחור ולהחליט
הליכה עם חברה, זה בחינם...
אני הולכת איתה מידי פעם

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
לא הבנתי, מבחינת מה מאותגרת? כלומר, מה היא צריכה? הנאה במינימום זמן וכסף?

:)Rachel

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש את קו למען אמהות
יש שם המון הרצאות מאד יפות ותוכניות
אם ישחרר אותה להקשיב טלפונית
025796551

יעל זלמנוביץ

משתמש מקצוען
לא הבנתי, מבחינת מה מאותגרת? כלומר, מה היא צריכה? הנאה במינימום זמן וכסף?
מאותגרת בנושא מסוים ולא נותנת לעצמה כלום!
מעניקה את כל כוחותיה בבית ולה - כלום! ולכן מחפשת לה משהו שיוציא אותה מהרוטינה של בית עבודה ושוב...
ובלי קשר אני חושבת שגם אישה שלא מתמודדת עם כלום (אין כזה דבר) צריכה לדעת לפרגן לעצמה ולספק את עצמה!

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
מה היא אוהבת לעשות? לקרוא? לאפות? לצייר? לכתוב? להתעמל? סרטים? אמנות?
אין כאן שאלה לפני שאנחנו יודעים מה התחביבים שלה...

מצפה למשיח

משתמש מקצוען
אולי כדאי שהיא תתנדב ללמוד עם אישה שמתחזקת במיזם חברותא של ערכים או אילת השחר? זה יכול לאתגר אותה.

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
פעם בשבוע לצאת.
אפשר לבד.
או לקנות משהו, או לטייל.
להיות לפחות שעתיים בטבע.
(היציאה מאווררת, עוזרת "להחליף ראש" ומרגיעה.)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה