דרוש מידע אשמח למידע על מחירים במתחם הסופרים/אילת השחר/שריקי/אביסרור בבני ברק וכן למידע על מוסדות ציבור שיהיו במקום

חרישאי

משתמש מקצוען
לא אמרתי ברגל, אלא התכוונתי ברכב (וכך גם לשאר המקומות שכתבתי). 10 דק' נסיעה ברכב לאיצקוביץ' (לפי גוגל מפס). לדעתי המקום מתומחר בפחות מהשווי שלו, והוא הולך לעלות חזק. זה באמת ובתמים המיקום הכי טוב בארץ.
המיקום הטוב בארץ הוא בירושלים, תבחר לך איפה בדיוק

גולש בנט

משתמש מקצוען
איזה סמינר יש בק.הרצוג/פ.כץ?
ועדיין המחירים שבשכונה הזו עלו המון בשנים האחרונות (למרות שיש בה חסרונות רבים ...-חלקם נפתרו במהלך השנים..)

עריכה: אופי התושבים, כמה הם ישמרו על השכונה , וכמה החיבור שלה לבב , הם שיקבעו את המחירים בשכונה....
לא שואל בהקשר של מחירים, אלא בשביל אינפורמציה.
ופרדס כץ סמוכה לבני ברק ומתחם הסופרים לא.

גולש בנט

משתמש מקצוען
לא הייתי ברורה,
אני א יודעת בני כמה הגולשים כאן,
אבל כשהחלו חרדים לקנות בשכונות ק.הרצוג, ולאחריה פ.כץ
היו המון ספקנ ים,
מדובר היה בשכונות פשע ישנות ומטות לינפול....(לא מתחיל להתחרות במה שמחם הסופרים מציע..)
המחחירים בכשונה היו פחות מחצי, ממש שהיו בבני ברק,
וכולם אמרו מי ילך לגור שם בין כל האריתראים, ואנשי הפשע (עד היום יש כמה מהם...)
וכן זה היה מעבר להרי החושך, בגלל זבוטינסקי שהפריד בין בני ברק לקריה....
כמו"כ בהתחלה ההתיישבות החרדית ,היתה יותר בעומק של ק.הרצוג - ממש לא קרוב פיזית לבב....
וכיום המחירים שם כמעט משתוווים לבני ברק...

בשכונה הזו אמנם הכ ל יותר רחוק מק. הרצוג...
אבל עדיין גם אברך מק. הרצוג לא משתמש במוסדות בתוך העיר,
(למעט ישיבות וסמינרים שזה גיל יותא מבוגר...)
ולשכונה יש את כל החסרונות של בני ברק,
מלוכלך ישן וכו וכו (כמובן שגם שם כמו בבני ברק שי אזורים חדשים וטיפפה טובים יותר...)
עד פה מסכים לכל הנכתב.
פה מדובר על שכונה יפיפיה , שמתוכננת מחדש, עם פארק ענק באמצע כבישים רחבים (מרכז מסחרי - שאין בק. הרצוג פ.כץ)
מיקום מטורף, וקירבה לירקון...
לא רואה סיבה שזה לא יעלה מעלה מעלה (לא כרגע אלא כשהשוק כולו יעלה...)
בכל מקרה, אם השכונה לא תצליח, יש המון הייטקיסטים שמאד ישמחו!!!
(חלקם כבר זכו במ. למשתכן)
מי שחולם שמתחם הסופרים תהיה שכונה שרחוקה מהמצב בבני ברק - חי בסרט.

מומלץ לראות מה רייסדור בנו ביהודה הנשיא - חזו"א ואת ההבטחות שזו שכונה יוקרתית ואיך הכונה נראית היום- חירבא דחירבא.

לצערי, שבניין עם 40 דיירים מהמגזר החרדי שלכל אחד יש בין 5 ל-10 ילדים תהיה איכות חיים הוא 0 אחד עגול.

הבניין עם 40 הדיירים ו-400 הנפשות המתגוררות בו, יסריח משקיות הזבל שמטפטפות (לא ראיתי שיש פיר זבל בבניין בתוכניות של שריקי וחבל מאוד), הרעש של 400 ילדים בבניין, גני הילדים המתוכננים בבניינים, שינויי הבנייה שיחלו מייד לאחר קבלת טופס 4 וכהנה וכהנה.
לגבי רחובות השכונה, אני מעריך שהם יהיו פקוקים ומוזנחים, מאחר וכל תושבי בני ברק יגיעו לבריכה העירונית שתשכון בשכונה.
ואגב, העריייה תזניח את השכונה הזו, כפי שכל העיר בני ברק מוזנחת ומי שחושב אחרת , שחמשיך לחשוב.

לגבי מרכז מסחרי, מוייחל טויבות, זו שכונה של 10 דקות נסיעה מבני ברק, אז אין צורך בשום מרכז מסחרי, אלא רק במספר מכולות שכונתיות בלבד, וממילא אף אשה לא תעשה קניות בגדים במרכז השכונתי בשכונה שם ואף גבר לא יקנה שם כובע וחליפה.

גולש בנט

משתמש מקצוען
ירדו כבר בכ-10% אם יש לך סבלנות, אז לדעתי הם יירדו בעוד כ-10% לפחות בשנה הקרובה.
(לא מדבר על מתחם הסופרים, שטרם החלו המחירים לרדת, אבל יש שם קיפאון מטורף ומעריך שגם שם תהיה שם ירידת מחירים נאה).

די

משתמש סופר מקצוען
כאשר שכחתי להוסיף גם את קו הרכבת הקלה המתוכננת לעבור שם בקרוב.
מבחינת הרכבת הקלה עדיף לגור בבני ברק ליד התחנות של בני ברק, מאשר באיילת השחר, מה עוזר לך שאתה רואה את הרכבת אם אין לך תחנה? (הקרובה בקרית אריה) לגבי תעסוקה כמו שכתבו יש מקומות בבני ברק הרבה יותר קרובים לב.ס.ר. לדוגמא. (בכלל איך מגיעים מאיילת השחר לקריית אריה-איך עוברים את כביש 4?)
ההשוואה לרמת החייל אפשר גם להשוות את זה לפתח תקווה שנמצאת בדיוק מהצד השני של השכונה, שהמחירים בפ"ת בערך כמו ב"ב.

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
עד פה מסכים לכל הנכתב.

מומלץ לראות מה רייסדור בנו ביהודה הנשיא - חזו"א ואת ההבטחות שזו שכונה יוקרתית ואיך הכונה נראית היום- חירבא דחירבא.

לצערי, שבניין עם 40 דיירים מהמגזר החרדי שלכל אחד יש בין 5 ל-10 ילדים תהיה איכות חיים הוא 0 אחד עגול.

הבניין עם 40 הדיירים ו-400 הנפשות המתגוררות בו, יסריח משקיות הזבל שמטפטפות (לא ראיתי שיש פיר זבל בבניין בתוכניות של שריקי וחבל מאוד), הרעש של 400 ילדים בבניין, גני הילדים המתוכננים בבניינים, שינויי הבנייה שיחלו מייד לאחר קבלת טופס 4 וכהנה וכהנה.
לגבי רחובות השכונה, אני מעריך שהם יהיו פקוקים ומוזנחים, מאחר וכל תושבי בני ברק יגיעו לבריכה העירונית שתשכון בשכונה.
ואגב, העריייה תזניח את השכונה הזו, כפי שכל העיר בני ברק מוזנחת ומי שחושב אחרת , שחמשיך לחשוב.
.
לצערי הרב אני מסכימה עם כל דבריך....
אבל לפחות, הבניה עצמה הפארק באמצע, והכבישיפ הרחבים ישארו...

אבל דבריך תקפים גם לבית שמש, וכל עיר חרדית אחרת , ברגע שראש העיר משויך מפלגתית לאחת מהמפלגות החרדיות....
ולא מתאמץ עבור התושבים שבחרו בו, אלא עבור המפלגה שבחרה בו....

די

משתמש סופר מקצוען
איילת השחר לא תהיה יוקרתית כמו שכונה חילונית כי ב"ה יש הרבה ילדים וכו', אבל עדיין זה יותר יפה משכונה ישנה, אותו דבר שכונות חדשות בבית שמש ואפילו בניין חדש בתוך בני ברק הרבה יותר יפה מבניין ישן (מבחינות אחרות יתכן שעדיף בניין ישן כמו אופציות בניה וכדו').

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
איילת השחר לא תהיה יוקרתית כמו שכונה חילונית כי ב"ה יש הרבה ילדים וכו', אבל עדיין זה יותר יפה משכונה ישנה, אותו דבר שכונות חדשות בבית שמש ואפילו בניין חדש בתוך בני ברק הרבה יותר יפה מבניין ישן (מבחינות אחרות יתכן שעדיף בניין ישן כמו אופציות בניה וכדו').
אופציות של בניה בבני ברק,
מעולם ם לא הוסיפו לה חן ...

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
ההשוואה לרמת החייל אפשר גם להשוות את זה לפתח תקווה שנמצאת בדיוק מהצד השני של השכונה, שהמחירים בפ"ת בערך כמו ב"ב.
לפ"ת אין מעבר ברגל בגלל כביש 4 שמפריד לחלוטין בין הערים. לעומת זאת לרמת החייל ניתן ללכת ברגל - ב18 דק' לפי מפת גוגל
1687034273950.png

שווה

משתמש רשום
מה שידוע לי בודאות שאביסרור ירדו במחירים כמה בדיוק לא יודע,
הבריכה לא ברור מתי ואם תוכל להפתח עקב בעיות משפטיות של הפרדה עיין ערך הבריכה בקרית ארבע

די

משתמש סופר מקצוען
לפ"ת אין מעבר ברגל בגלל כביש 4 שמפריד לחלוטין בין הערים.
אז איך השכונה היא כמה דקות מקריית אריה? ברכב? (יש פקקים...)
הנקודה שאני אומר היא ששכונות סמוכות לא בהכרח אומר על המחיר כמו רמת החייל שסמוכה לפתח תקווה, גם אם אין מעבר ביניהם, תכלס המרחק מהם למרכז ת"א הוא בערך אותו דבר.

גולש בנט

משתמש מקצוען
מה שידוע לי בודאות שאביסרור ירדו במחירים כמה בדיוק לא יודע,
הבריכה לא ברור מתי ואם תוכל להפתח עקב בעיות משפטיות של הפרדה עיין ערך הבריכה בקרית ארבע
כל הקבלנים מורידים, כולל מי שמספר בטלפון שהוא "לא יוריד בחיים"
בסופו של דבר, אף קבלן לא רוצה לפשוט לא רגל ולא יד.
מה הפער במחיר בין שריקי לאביסרור באותה גודל דירה?

תמרהלה

משתמש פעיל
מישהו יודע על מחירים בשוק החופשי ?
בכמה אפשר למכור כזו דירה ? (שריקי)
הדירה עורפית בניין 29 קומה 5
כולל המחסן שצמוד לדירה וחניה
1686160619466-png.1393710

עוד ירושלמי

משתמש פעיל
מישהו יודע על מחירים בשוק החופשי ?
בכמה אפשר למכור כזו דירה ? (שריקי)
הדירה עורפית בניין 29 קומה 5
כולל המחסן שצמוד לדירה וחניה
1686160619466-png.1393710
לדירה כיוון אוויר אחד
דהיינו יש שש דירות בקומה
הרבה בניינים של שריקי הם כך
קשה לקרוא לזה שכונת יוקרה שקטה
הצפיפות והלכלוך יהיו כפול מבני ברק

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
עד פה מסכים לכל הנכתב.

לגבי מרכז מסחרי, מוייחל טויבות, זו שכונה של 10 דקות נסיעה מבני ברק, אז אין צורך בשום מרכז מסחרי, אלא רק במספר מכולות שכונתיות בלבד, וממילא אף אשה לא תעשה קניות בגדים במרכז השכונתי בשכונה שם ואף גבר לא יקנה שם כובע וחליפה.
משום מה נתפס לי שמי שהולך לגור באזור שם
אלו לא חרדים קלאסיים רגילים
אלא חרדים מודרניים הרבה יותר
מכיוון שהמקום גם ככה לא בדיוק בבני ברק
ואופי התושבים ככל הנראה יהיה מודרני חוצניק וכדומה

לכן יש סיכוי דווקא שזה יראה שונה

יהודה הנשיא וחזו"T וכו אלו מקומות שהמיקום שלהם הוא בני ברקי
וממילא ציביון התושבים הוא אחרי הכל בני ברקי
משא"כ שם שככל הנראה יהיו אוכלווסיה שונה

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
משום מה נתפס לי שמי שהולך לגור באזור שם
אלו לא חרדים קלאסיים רגילים
אלא חרדים מודרניים הרבה יותר
מכיוון שהמקום גם ככה לא בדיוק בבני ברק
ואופי התושבים ככל הנראה יהיה מודרני חוצניק וכדומה

לכן יש סיכוי דווקא שזה יראה שונה

יהודה הנשיא וחזו"T וכו אלו מקומות שהמיקום שלהם הוא בני ברקי
וממילא ציביון התושבים הוא אחרי הכל בני ברקי
משא"כ שם שככל הנראה יהיו אוכלווסיה שונה
הממ, אני מכירה כמה אברכים סופר מיינסטרים שקנו שם (לא מדברת על אלו שהגיעו ממחיר למשתכן...)
לכאורה זה ילך לכיוון של בני ברק,
אבל בנתונים הראשוניים יהיו טובים יותר...
(מקום חדש, כבישים רחבים פארק גדול באמצע... ובנינים חדשים! בהם הקבלן ממצה במקסימום את יכולת הבניה , כך שלא ניתן להגדיל יותר את הבנין...)

אבל יש שכונה (קטנטונת) אחת בבני ברק שפחות או יותר שומרת על מראה סביר.
והיא דווקא קרובה מאד לשכונה/רחוב לנדא- יהודה הנשיא, שציינו בהודעה למעלה...
וזה שכונה מגדל המים/בעלתה תניא (או איך שלא תקראו לה)
נ.ב. קצת מצחיק לקרוא לזה שכונה אלא יותר רחוב...
בכל מקרה הרחוב /שכונה הנל ,
עם בנינים ענקיים מסודרים ויפים, כמה שזכור לי אין שם הגדלות או חריגות נראות לעין,
הבנינים בנויים על גינה,/גינות קטנות..
ויש שם משפחות ברוכות ילדים ולמרות הככל האזור נקי יחסית (הוא לא סביון או צפון תל אביב... אבל בהחלט מקום נחמד..)
העיריה - אותה עיריה, התושבים פלוס מינוס אותו הסגנון (לא מכירה את האזור ברזולציה מספיק קרובה , אבל ככה עושה רושם מבחוץ..)
אני לא ספיכולוגית ואין לי מושג איך השכונה שמרה על נראות הטובה שלה..
אולי חכמי פרוג, ואלו שמכירים יותר טוב מבפנים -ידעו לאבחן את התופעה....
אולי הסמיכת לר"ג.. אולי בגלל שבאזור כמעט ואין חנויות...
אבל אולי אולי אולי יש כן תקווה לשמור על מראה שפוי .. גם בבני ברק....

שווה

משתמש רשום
אני אומר מידיעה מהנתונים שלי יהיה אכלוס גדול של ציבור איכותי [לא מודרני ולא חוצניק].

רבקהנ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אשמח לדעת מה המחירים בפרויקט החדש שם שריקי/אביסרור במתחם הסופרים (שהעירייה החליטה שיקרא "אילת השחר)

אני שואל על מחירים לדירות פנטהאוז/דירות גן/5 חדרים.

והאם הם עושים הנחות בעקבות ירידת מחירי הנדל"ן או שנותנים הטבות כמו 10/90, אי הצמדה למדד, אי תשלום ריבית על משכנתא וכו'.

כמו"כ אשמח לדעת האם אמורים להיות במקום בתי ספר, ישיבות וסמינרים וא"כ איזה סמינרים יהיו שם?

אשמח לפרטים מלאים.
בינתיים מכל התגובות, זה לא נשמע שבאמת מעניין הפרטים האלו.
רק רצון לשכנע בדעה מסוימת שדי הפוכה מזה..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה