למסירה אשכול לבקשת ומסירת ציוד מתכלה לסכרת סוג 1

משנ'ס

משתמש פעיל
כידוע לכולכם חלק מקופת החולים מתקמצנות על הציוד המתכלה כגון סנסורים וציוד למשאבות כך שמספיק בצמצום ממש, וחלק (בעקר קופת חולים מכבי) נותנות ברווח, וכך נוצר מצב שיש כאלה שנשאר אצלם ערמות מיותרות של קופסאות כשאחרים נצרכים להם ועבורם זה פיקוח נפש ממש!!! (כידוע פסיקת הרבנים לחלל שבת ע"מ לחבר משאבה וסנסור).
אצלי למשל נצבר ערימה של קופסאות של דקסקום G6 ואומינפוד דש, נתקלתי בכמה בקשות דחופות פה בפורום והשאתי את המספר שלי, ואז שמתי לב לצורך הדחוף ביצירת תיווך בין הצדדים,
אשמח לשמוע את דעתכם בענין.
כמו"כ אני מסתפק איך יהיה הכי נכון לנהל אם בצורה של אשכול בקשות או באיזה כתובת מייל נפרדת?

משנ'ס

משתמש פעיל
כידוע לכולכם חלק מקופת החולים מתקמצנות על הציוד המתכלה כגון סנסורים וציוד למשאבות כך שמספיק בצמצום ממש, וחלק (בעקר קופת חולים מכבי) נותנות ברווח, וכך נוצר מצב שיש כאלה שנשאר אצלם ערמות מיותרות של קופסאות כשאחרים נצרכים להם ועבורם זה פיקוח נפש ממש!!! (כידוע פסיקת הרבנים לחלל שבת ע"מ לחבר משאבה וסנסור).
אצלי למשל נצבר ערימה של קופסאות של דקסקום G6 ואומינפוד דש, נתקלתי בכמה בקשות דחופות פה בפורום והשאתי את המספר שלי, ואז שמתי לב לצורך הדחוף ביצירת תיווך בין הצדדים,
כמו"כ אני מסתפק איך יהיה הכי נכון לנהל אם בצורה של אשכול בקשות או באיזה כתובת מייל נפרדת?
אין ביקוש?

Atr

משתמש רשום
מנוי פרימיום
נשאר אצלנו כמויות של אריזות סגורות של סטיקים - פריסטייל לייט (כיון שעברנו להשתמש ב'ליברה' דור 2).
רק הבעיה שרובם כבר פג-תוקף (01/2023 ; 04/2023)
אם יש מי שמעוניין בזה אעפ"כ - נשמח למוסרם.

קבצים מצורפים

• פריסטייל לייט.jpeg
    פריסטייל לייט.jpeg
    KB 215.5 · צפיות: 0

ש.הופנר

משתמש צעיר
בעיקרון יש גמ"ח של כל הדברים האלה... אז אולי למסור את זה לגמ"חים?

משנ'ס

משתמש פעיל
בעיקרון יש גמ"ח של כל הדברים האלה... אז אולי למסור את זה לגמ"חים?
אכן,
לא התכוונתי לפתוח מחסן חדש של המוצרים הנ"ל,
רק שבגמחי"ם כמעט ואין למצוא את המוצרים האלה- ובמקרה שאנשים נתקעים זה ממש דחוף,
לכן המחשבה הייתה על איזה שהוא תיווך במקרה הצורך,

ש.הופנר

משתמש צעיר
אכן,
לא התכוונתי לפתוח מחסן חדש של המוצרים הנ"ל,
רק שבגמחי"ם כמעט ואין למצוא את המוצרים האלה- ובמקרה שאנשים נתקעים זה ממש דחוף,
לכן המחשבה הייתה על איזה שהוא תיווך במקרה הצורך,
אה אוקי
בעיקרון קימות קבוצות מייל קבוצת וואצפ וקווי וואצפ בשביל כאלה דברים...
(אני נתקעתי כמה פעמים עזרתי ונעזרתי בהם...פשוט שואלים למי יש...ואגב גם נעזרתי בגמ"ח שפרוס בכל הארץ לא זוכרת מי בדיוק מנהל אותו הוא קיים במלא ערים... )

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה