תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

ימד

משתמש מקצוען
משהו נתקל בתקלה באתר של סקיסקנר?
אני באה לבצע רכישה של כרטיסים והוא רושם כל הערב שיש תקלה באתר.

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
למי שמעוניין יש כאן פורום עם כל פרטי הטיסות המאורגנות, סגירת טיסות לבד, ועוד הרבה הרבה פרטים.

חיננית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כמה עולה לי מזוודה בינונית?
כמו''כ, שמעתי שיש אפשרות לרכוש מקום נוסף בשביל מזוודה, חיפשתי באתר ומצאתי משהו על כך. מישהו ניסה את זה?
כבודה.png

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
שאלה-
לא יצא לי להזמין בוויזאייר עם כבודה.
אם אני רוצה מזוודה, להוסיף בהזמנה, או שאפשר בצק אין?
ומה יוצא זול יותר?
תודה
@צ'ייסר
@המוכשר !!!
ועוד...
אפשר מתי שרוצים
אבל יש לשים לב שהמחיר משתנה
הוא יכול לקפוץ במאות שקלים
הייתי ממליץ לא להזמין מזוודה בהזמנת הכרטיס ואז להיכנס מידי כמה ימים לבדוק את המחיר
כבר יצא לי פעם להזמין 20 קילו ב30 שח במקום 260 שח

בהצלחה ונסיעה טובה

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
שאלה:
אם נגיד אני נוסע מסלול קברי צדיקים שמתחיל בטיסה לוינה ומשם עושה מסלול שכולל הונגריה ופולין (שזה אומר גם מעבר בסלובקיה)
יש את הנושא של כבישי אגרה, שצריך לקנות מדבקות, ('אבריקס' נותן לי זכות רק בסלובקיה ואוסטריה-וינה) השאלה היא, איך משיגים מדבקות, ועוד יותר איך אני יודע מתי אני נכנס לכביש אגרה שבמקרה ואין לי מדבקה זה קנס אדיר.

שלום בעולם

משתמש חדש
שלום,
מחפשים (זוג) טיסה ליעד מענין ויפה לא יקר (עד כ-4000 ש"ח להכל- טיסות, לינה ואוכל) ל3 לילות - 19/12-22/12 (חנוכה).להיכן מומלץ?
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה