תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

החסידים

משתמש צעיר
2. תנסו להגיע לשדה תעופה אחר בארה"ב.
לא תמיד משתלם להגיע לשד"ת אחר צריך לקחת בחשבון שאם זה יותר רחוק המונית תעלה הרבה יותר ולא תמיד הפער בכרטיס כ"כ גדול (לדוג' אלה שרוצים להגיע לברוקלין לנחות בניוארק לא תמיד משתלם כי המוניות לוקחות בערך 80 דולר על זה שזה מדינה אחרת וצריך לחצות את הגשר וכו' עדיף לשלם עוד קצת ולנחות בJFK).
מניסיון אישי נסעתי עם עוד מישהו לקווינס אני נחתתי בJFK והוא נחת בניוארק אני שילמתי 30 דולר למונית והוא 120 דולר.

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
לא תמיד משתלם להגיע לשד"ת אחר צריך לקחת בחשבון שאם זה יותר רחוק המונית תעלה הרבה יותר ולא תמיד הפער בכרטיס כ"כ גדול (לדוג' אלה שרוצים להגיע לברוקלין לנחות בניוארק לא תמיד משתלם כי המוניות לוקחות בערך 80 דולר על זה שזה מדינה אחרת וצריך לחצות את הגשר וכו' עדיף לשלם עוד קצת ולנחות בJFK).
מניסיון אישי נסעתי עם עוד מישהו לקווינס אני נחתתי בJFK והוא נחת בניוארק אני שילמתי 30 דולר למונית והוא 120 דולר.
כנראה אתה לא מודע מה המחירים עכשיו, זה הפרש יותר גדול מ90$.
בכל מקרה כדאי לקחת בחשבון ולבדוק הכל.

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
@איצ'ה קו המידע
סליחה על ההתקפה...
מותר לשאול מאיפה המידע שלך לגבי טיסות והמסתעף?
פשוט יש הרבה דברים קצת משונים בהודעותיך בנושא (נראה לי שבעבר כבר הערתי על משהו ספיציפי).
למשל היום אמרת (לפי הבנתי בשמיעה בין רצף הודעות) שריינאייר ביטלו בגלל המצב, כפי הידוע לי לריינאייר לא היו אמורים להיות טיסות בחודשים (חודש וחצי) הקרובים.
(הם החזירו לשבועיים, ואז בטלו מחדש - סיפור ישן, ואז האריכו את הביטולים, ולאחרונה קצרו בחזרה, שבמקום למכור רק מאחרי החגים (תשפ"ה) הם כבר מוכרים מיוני, כך זה נשאר גם עכשיו).
בתחילת השבוע אמרת שיש ביטולים בוויזאייר, שטסים מיום שלישי בלו"ז הרגיל.
ויש עוד דברים "דקים" יותר.
(אני הייתי מצפה לשמוע הודעה בסגנון: חברות רבות כולל חברות ישראליות בטלו טיסות רבות ויש להתעדכן, חברות פלוני ופלוני בטלו את כל טיסותיהם להשבוע).

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
סתם עצה טובה, לבדוק פה לפני שמדווחים:
כך למשל תוכל לראות שכרגע אין טיסות מתוכננות של ריינאייר (אם היו מתוכננות שהתבטלו הם היו מופיעות אם הכיתוב מבוטל), כל החברות הישראליות כבר פועלות בלי ביטולים, וויזאייר פועלת כרגיל, וכו'.
יש לציין שלא תמיד מדוייק שם, תמונה זה נותן.

רק עיצוב

משתמש פעיל
עדיין ניתן להשיג מקומות אחרונים ישיר לארה"ב המראה היום בלילה נחיתה בשעה 5-6 לפנות ביקר של ערב פסח.
מקומות אחרונים כמובן.

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
איפה מסמנים באתר של וייז אם אני רוצה הגנה על הטיסה במידה ויובטל בגלל המלחמה?
מי שיוכל לעזור לי תודה רבה רבה מראש!

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
איפה מסמנים באתר של וייז אם אני רוצה הגנה על הטיסה במידה ויובטל בגלל המלחמה?
מי שיוכל לעזור לי תודה רבה רבה מראש!
יכול להיות שפה?
1713710203821.png

או אוטומטית כשאני קונה אם יתבטל הם יחזירו לי?

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
יכול להיות שפה?
צפה בקובץ המצורף 1633241
או אוטומטית כשאני קונה אם יתבטל הם יחזירו לי?
אם אתה חושש שוויז אייר יבטלו את הטיסה - אין ענין להוסיף את זה, וויז אייר נותנים לך לבחור טיסה אחרת בטווח של שבוע אחורה או חודש קדימה, ולחילופין מחזירים 120 אחוז כזיכוי או 100 אחוז לכרטיס האשראי.
פלקס מיועד למקרים בהם תרצה לבטל את הטיסה מיוזמתך

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אם אתה חושש שוויז אייר יבטלו את הטיסה - אין ענין להוסיף את זה, וויז אייר נותנים לך לבחור טיסה אחרת בטווח של שבוע אחורה או חודש קדימה, ולחילופין מחזירים 120 אחוז כזיכוי או 100 אחוז לכרטיס האשראי.
פלקס מיועד למקרים בהם תרצה לבטל את הטיסה מיוזמתך
הבנתי תודה רבה לך!
הם מחזירם בטוח אם הם מבטלים, נכון?

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
קיבלתי מהם כמה פעמים
אתה יכול להיות רגוע
רק כמובן לקנות ישירות דרכם ולא דרך אתרי סוכנויות
עוד שאלה קטנה, הוא לא ביקש ממני מספר דרכון רק שמות..
זכור לי שפעם שעברה שטסנו איתם הם רצו גם מס' דרכון.. אני טועה?

מאמינים

משתמש חדש
לכל המעוניין 4 מקומות בטיסה לקטוביץ הלוך ב-7/5 ה אייר חזור ב13/5 מקטוביץ המראה ב- 0625 בבוקר
במחיר מטורף רק 145$ לכל כרטיס הלו"ש לפרטים שלחו מייל ל -A3145886
ניתן לקנות גם כרטיסים בודדים

avi++

משתמש מקצוען
איך אני מגדיר קונקשן (כדי שהחברה תדע להעביר לי את המטען לטיסה הבאה)?
וכמה זמן מינימום מומלץ?
והאם זה אפשרי ב2 חברות שונות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה