דרוש מידע אקמול פוקוס- תופעות לוואי

חורף מטריה בענן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
השתמשתי ב2 קפליות של אקמול פוקוס, ועכשיו גיליתי שפג התוקף של הכדורים לפני 15 יום
יש מה לדאוג?
אם מופיעים תופעות לוואי זה קשור לזה?

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אישית אני משתמשת בתרופות גם חודש ויותר לאחר תום התוקף.
לתרופות יש תוקף של כמה שנים בדר"כ
אז ההיגיון הפשוט אומר שהן לא מתקלקלות יום לאחר התאריך הרשום עליהן, אלא קצת יותר מזה
(אם קוטג' שיש לו תוקף של שבוע יכול להיות מצויין גם 3 ימים אח"כ אם הוא היה סגור, אז ק"ו תרופה שאינה צריכה קירור)
מצד שני- אם יש תופעות לוואי- בכל מקרה נראה לי הייתי פונה לרופא כדי להיות רגועה.

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
לפי הידוע לי המקסימום שיכול להיות בתרופה לא בתוקף זה שהחומר הפעיל פחות יעיל.
בכל מקרה בכל מוצר שיש לו תוקף של כמה שנים, כמה ימים לפה או לשם וודאי לא משמעותייים.

יונלה

משתמש מקצוען
לפי הידוע לי המקסימום שיכול להיות בתרופה לא בתוקף זה שהחומר הפעיל פחות יעיל.
בכל מקרה בכל מוצר שיש לו תוקף של כמה שנים, כמה ימים לפה או לשם וודאי לא משמעותייים.
רוקח אמר לי שניתן להשתמש עד חצי שנה מפקיעת תוקף של תרופה רגילה,
למעט בסטרואידים , החומר הפעיל שבהם אינו יעיל אחרי התפוגה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יא

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד בַּיהוָה חָסִיתִי אֵיךְ תֹּאמְרוּ לְנַפְשִׁי (נודו) נוּדִי הַרְכֶם צִפּוֹר:ב כִּי הִנֵּה הָרְשָׁעִים יִדְרְכוּן קֶשֶׁת כּוֹנְנוּ חִצָּם עַל יֶתֶר לִירוֹת בְּמוֹ אֹפֶל לְיִשְׁרֵי לֵב:ג כִּי הַשָּׁתוֹת יֵהָרֵסוּן צַדִּיק מַה פָּעָל:ד יְהוָה בְּהֵיכַל קָדְשׁוֹ יְהוָה בַּשָּׁמַיִם כִּסְאוֹ עֵינָיו יֶחֱזוּ עַפְעַפָּיו יִבְחֲנוּ בְּנֵי אָדָם:ה יְהוָה צַדִּיק יִבְחָן וְרָשָׁע וְאֹהֵב חָמָס שָׂנְאָה נַפְשׁוֹ:ו יַמְטֵר עַל רְשָׁעִים פַּחִים אֵשׁ וְגָפְרִית וְרוּחַ זִלְעָפוֹת מְנָת כּוֹסָם:ז כִּי צַדִּיק יְהוָה צְדָקוֹת אָהֵב יָשָׁר יֶחֱזוּ פָנֵימוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה