דרוש מידע אני צריך לקבל הודעת SMS ואין לי אפשרות בפלאפון, יש פתרון?

מצב
הנושא נעול.

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
מה הכוונה לנייד לימות המשיח?
ואיך לא לוקחים לי כסף על המספר החדש שאזמין?
ומה הכוונה שאם אתקשר לימות המשיח כך יוכלו לראות תמספר שלי מי שמקבל אסאמאס (בהודעה אחרת כתבת את זה)
תודה רבה
לנייד לימות המשיח הכוונה כפשוטו ממש, מקבלים מהם טפסים ומעבירים אליהם את המספר.
ברגע שיש ניוד מפסיקים לשלם כמובן לחברה שממנה ניידנו את המספר, והמשיח מבחינתו גם לא לוקח כסף. המספר נשאר בבעלותו, רק מי שמנייד מקבל אפשרות להשתמש במספר.
את השאלה השלישית נא להסביר יותר טוב.

RAME

משתמש מקצוען
נגיד התכתבתם עם מישהו דרך SMS. עכשיו אתם רוצים לחייג אליו ושיופיע לו על הצג המספר שממנו הוא קיבל את הSMS.
אז אפשר לחייג דרך ימות המשיח וכך יופיע לו.
מה הכוונה שמחייגים דרך ימות המשיח איך זה הולך?
תכלס אם אני רוצה עכשיו לקבל אסאמאס לטלפון מה השלבים שעלי לעשות אשמח כרחל ביתך הקטנה שלא יהיו פשלות תודה רבה

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
מה הכוונה שמחייגים דרך ימות המשיח איך זה הולך?
תכלס אם אני רוצה עכשיו לקבל אסאמאס לטלפון מה השלבים שעלי לעשות אשמח כרחל ביתך הקטנה שלא יהיו פשלות תודה רבה
הכי קל - לפנות לימות המשיח במייל y0773137770אין לכתוב כתובת מייל, לבקש מס' של וירטואל פלוס, לשלם 50 ש"ח, והם ידריכו בדיוק מה ומו לעשות.
פחות קל וחסכון כספי של 40 ש"ח -
1. מתקשרים לסלקום, או דרך אתר סלקום, מזמינים קו חדש, עדיף את הכי זול (קו קידס). מבקשים לשלוח חשבונית למייל.
2. במקביל שולחים לימות המשיח y0773137770אין לכתוב כתובת מייל מייל לבקש טפסים לניוד מספר לוירטואל פלוס.
3. כשמקבלים מסלקום את הטפסים שמאשרים שיש לכם קו כזה, ממלאים את הטפסים ומחזירים לימות המשיח עם הטפסים.
4. כשימות המשיח יטפלו בזה, אפשר להתחיל ולהשתמש בקו הוירטואלי לקבל SMS.
דהיינו, נניח המס' מסלקום הוא 0529998888, אז מי שרוצה לשלוח לכם SMS שולח לכם הודעה למס' 0529998888. באותו רגע, אתם מקבלים צינטוק מהמספר הזה (0529998888), ואז חוזרים אליו, ולפי התפריט מגיעים לSMS.
יותר נח, זה לראות את ההודעות ולהחזיר דרך אתר ימות המשיח.
5. את הסים של סלקום אפשר לזרוק (או למחזר, נניח).

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
יותר נח, זה לראות את ההודעות ולהחזיר דרך אתר ימות המשיח.
יש מקום באתר שלהם שאפשר ממש לכתוב ולקרוא הודעות סמ"ס?
תוכל לשלוח קישור לדוגמא או לשים צילום מסך שנראה איך זה ידידותי

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
יש מקום באתר שלהם שאפשר ממש לכתוב ולקרוא הודעות סמ"ס?
תוכל לשלוח קישור לדוגמא או לשים צילום מסך שנראה איך זה ידידותי
בדף הבית של המשיח יש כניסה לניהול המערכת. אם המערכת היא של SMS אפשר להכנס ולראות את הSMS.

המערכת ידידותית באופן סביר בהחלט. הבעיה לפעמים שהוא לא נותן להיכנס למערכת. אז מנסים דרך מערכות אחרות ואז בדר"כ מסתדרים איכשהו. בטלפון אין את הבעיה הזו.

אני מקווה שהסברתי מספיק טוב, בתור מי שהוא עדיין לא עובד של המשיח, וגם לא סוכן מכירות.

נדוניה כהלכה

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לשים צילום מסך שנראה איך זה ידידותי
בבקשה
ימות.jpg

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
10zsrRroneP7KYDG-NeLxgXknw4HisSIJ5sy6qwze0oVD46I43YRMPV7P2whV2iUdklIjeFvMTw0nnG2A1fp-QibKgskLl2mnnRBWTbY5sht8SQIxN184mTsIRyuDUsTJRGGuvSnKnsZvcvDee0I=s0-d-e1-ft
הודעה שהועברה במיילים:

image

העתק - הדבק | תוכן מוכן עבור פניה לגוגל | העתיקו והדביקו ב'משוב'
העתק - הדבק | תוכן מוכן עבור פניה לגוגל | העתיקו והדביקו ב'משוב'
בתקופה האחרונה הפסקתם את השימוש באופצית 'הודעות קוליות' עבור אימות החשבון, שחזור סיסמה, ועוד.
רציתי להביא לידיעתכם כי אני ומאות אלפים נוספים הצורכים את שירתוי גוגל, מחזיקים בטלפונים שאינם מקבלים הודעות SMS, או מספר הטלפון איתו נרשמנו לשירות שלכם, משוייך לקומה סלולרית שאיננה מספקת שירות קבלת הודעות SMS.
מדיוניותכם החדשה זו, מסכנת את המשך השליטה שלנו בחשבון הגוגל ובתיב האימייל שלנו. הננו בבקשה מכם להחזיר בהקדם את אפשרות 'הודעה קולית' כאימות לחשבון!
תודה.
הדגמה מפורטת כיצד להגיע לעמוד משוב​

image

sk1203

משתמש מקצוען
2) נרשמים לגמח סמס : S3546515 בגימייל. אחר כך שולחים את הסמס למספר
0543907811 וזה מגיע למייל שלכם.
כיום אין צורך להירשם
נכנסים לקבוצה הזאת (אין צורך להירשם), שולחים סמס למספר שכתוב שם ומרעננים את העמוד כדי לראות את ההודעות החדשות

חלבנה

משתמש חדש
אני משתמש עם השירות הזה לקבלת SMS
אפשר לקבל את זה למייל, וגם לצפות באזור האישי, תמורת 2$ לחודש.

בלונדי

משתמש פעיל
ברעיון פעם היית צריך לקבל הודעה SNS כדי לפתוח את המייל, אמר לי חבר שאם יש לי סי 2 וחברת גולן אז הם שולחים גם למספר כשר, וככה פתחתי את המייל

zipi1000

משתמש מקצוען
בתפריט התחל הקישו 'cmd' ופיתחו את שורת הפקודה, הדביקו שם את הפקודה הבאה והקישו אנטר, זה יתן לכם את הכתובת:
קוד:
ipconfig | findstr /r /c:"Default Gateway"
נותן לי את הכתובת אבל עדיין רושם שלא ניתן לגשת אל השרת
ידוע לכם מה הבעיה?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  37  פעמים

לוח מודעות

למעלה