דרוש מידע אנדוקרינולוג בחו"ל

שמעון ק'

משתמש חדש
שלום
הבן שלי נמוך גבולי מבחינת אחוזונים ולכן לא זכאי כרגע לטיפול בארץ. כמו כן - יש קידום בגיל עצמות אבל לא ברמה שמאפשרת טיפול (קידום של פחות משנתיים).
הבנתי שבחו"ל הקריטריונים שונים ונותנים טיפול יותר בקלות בדגש על מתן הורמון גדילה ללא הוכחת חסר גם לילדים באחוזונים מעל אחוזון 3.
לכן-
אם אתם תושבי חו"ל ויש לכם ניסיון בנושא - אשמח לשמוע
שווה לי לטוס כמה פעמים או לשלם על ייעוץ בזום
או אם אתם תושבי הארץ ומכירים עסקן שמכיר אנדוקרינולוגים ביעדים רלוונטיים בחו"ל - אשמח שתחכימו אותי.
כמובן עדיף יעדים כמה שיותר קרובים וכמה שיותר גמישים מבחינת הקריטריונים לטיפול.
תודה גדולה מראש.

מנהטן

משתמש פעיל
ההורמון הזה לא פוגע בפוריות?
תבדקו היטב, כי לפעמים הצער שאחכ לא שווה את זה.
הרבה בריאות

שמעון ק'

משתמש חדש
אשמח מאוד אם לא תסיטו את נושא האשכול
מי שחושש שיפתח אשכול חדש בנושא החשש
אני לא חושש
ואני רוצה שהאשכול יישאר ממוקד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה