דרוש מידע אין לחם (במודיעין עילית)

פינחס רוזנצוויג

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אין בחנות לחם, הגיע ארגז אחד על הבוקר נגמר לפני שהגעתי.
לא נורא.
עדיין נשארו קצת מצות לעוד יום יומים.
אבל אני, רק שאלה אחת,
יתכן שתמיד הלחם הוא מלפני יומים? כי איך אחרי יממה שלמה עדיין אין לחם?

משהו ראה הבוקר לחם במודיעין עילית? (לא כזה שאפוי בבית...)

**Moko**

משתמש מקצוען
יתכן שתמיד הלחם הוא מלפני יומים? כי איך אחרי יממה שלמה עדיין אין לחם?
שאלה טובה.
למרות שעל פניו לא נראה ככה, כי בכל ימות השנה הלחם מגיע חם ומרגיש טרי ..

אבל גם בבני ברק המצב קשוח ואין להשיג לחם מבצק שהוכן לאחר הפסח.. אלא רק במאפיות בודדות
כל הלחמים והפיתות "נמכרו כדין" וכד'
ואם מישהו ראה אחרת אשמח להתעדכן איפה

שולי איטח

משתמש מקצוען
נכון
הגעתי לחנות ב 7:15
והיה קצת לחם ועוד קצת פיתות ולחמניות
לדעתי מי שהגיע אחרי 7:40 כבר לא נשאר לו.
זה פשוט הזוי
גם אתמול היה זוועה...

בירושלים דבר כזה לא קורה
רק במודיעין עילית
אני בירושלים לא בגאולה אבל בשכונות מסביב
אין לנו לחם בכל החנויות מסביב:)

פינחס רוזנצוויג

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אין חלות, אני מבין, הרי תמיד אופים את החלות ביום שני, והשבוע זה היה עדיין חג הפסח. (לפי שאריות הארגזים כנראה שקצת חלות כן היה)
אבל למה אין חלב, זה אני לא מבין, מה, בעלי הרפתות מקפידים להאכיל את הפרות בתערובת 'נטחן'?

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אין חלות, אני מבין, הרי תמיד אופים את החלות ביום שני, והשבוע זה היה עדיין חג הפסח. (לפי שאריות הארגזים כנראה שקצת חלות כן היה)
אבל למה אין חלב, זה אני לא מבין, מה, בעלי הרפתות מקפידים להאכיל את הפרות בתערובת 'נטחן'?
באיזו חנות אתה קונה??
ביש-היה רגיל
נטו חיסכון-כרגיל
אהבת חסד-לא ראיתי משהו חריג

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה