איך עומדים בתחרות???

מירלה כהן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הי
אתמול בשיעור ניו בורן בפרוג דיברנו על צלמות, מחירים ומותגים
וראינו שיש צלמות מאד מאד מוכשרות שלא מצליחות להרויח מצילום ומצד שני יש כאלה שהם ברמה סבירה ועובדות ומרויחות חבל על הזמן
דיברנו על זה שתכלס, בעסק עצמאי צריך להשקיע מאד בשיווק, ניהול ומכירה
לא מספיק להשקיע במקצועיות , בעוד ועוד חידושים כי על זה נופלים עסקים רבים

כשחזרתי קיבלתי מייל עם פרסום של יום העצמה עיסקית של ניר דובדבני
אני עצמי השתתפתי בזה לפני יותר משנה ואח"כ גם בקורס
זה הקפיץ לי את העסק כי לפעמים תקוע לנו בתודעה כל מיני דעות ואנחנו תוקעים את עצמינו
ממליצה בחום לכל עצמאית וכמובן לצלמות שהרבה אני שומעת את הקושי של התחרות והמחירים

פעם אמרתי על כל היעוצים האלה- עוד מי שמנסה לעשות עלי קופה
תכלס, אני כל הזמן לומדת ומשתלמת כי א"א לנהל עסק בלי לדעת לעשות את זה נכון
אם בא למישהי פה יש פרטים
https://hub.ravpage.co.il/סירטונים של RND
ופה אפשר להירשם
https://secure.cardcom.solutions/u/oom/
מקווה שהועלתי למישהי פה

photosbyrik

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני תמיד אומרת שצריך לדעת לנהל עסק מעבר ללצלם יפה. ורובינו בעיקר משקיעות בלצלם בגלל שזה בא מהנשמה. רוב האומנים בתחומים האחרים עובדים עם המרגן. כמו ציירים שבתכלס הגלריות מוכרות את התמונות. שחקנים וזמרים מישהוא אחר מנהל והם רק באים בקטע האומנותי. ואנחנו צריכות לעשות הכל.

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אני תמיד אומרת שצריך לדעת לנהל עסק מעבר ללצלם יפה. ורובינו בעיקר משקיעות בלצלם בגלל שזה בא מהנשמה. רוב האומנים בתחומים האחרים עובדים עם המרגן. כמו ציירים שבתכלס הגלריות מוכרות את התמונות. שחקנים וזמרים מישהוא אחר מנהל והם רק באים בקטע האומנותי. ואנחנו צריכות לעשות הכל.
מאה אחוז
וריקי
לפחות כאן פוגשת אותך..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה