איך נוסעים למירון?

לייקית

משתמש מקצוען
אז רק לידיעה,
שמעתי שהשנה אישורי הכניסה של האוטובוסים למירון הם ממוחשבים. מס' האוטובוס מאושר במחשב? הוא נכנס. לא מאושר, לא נכנס.
ולמי ששאל על מחירי האוטובוסים למירון בחברות הפרטיות- מחיר אני לא יודעת, אני רק יודעת שגם ב"דרכי נועם" בבני ברק יש מחיר מוזל במכירה מוקדמת

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י לייקית;n4897936:
אז רק לידיעה,
שמעתי שהשנה אישורי הכניסה של האוטובוסים למירון הם ממוחשבים. מס' האוטובוס מאושר במחשב? הוא נכנס. לא מאושר, לא נכנס.
ולמי ששאל על מחירי האוטובוסים למירון בחברות הפרטיות- מחיר אני לא יודעת, אני רק יודעת שגם ב"דרכי נועם" בבני ברק יש מחיר מוזל במכירה מוקדמת

תודה על המידע.
משום מה השנה לא היו פרסומות בלוחות המודעות אלא רק בבתי הכנסת.

בחור

משתמש פעיל
המחירים הנכונים להיום (בבני ברק):
דרכי נועם - 90 ₪
נתיבות חסד - 90 ₪
הופמן (מכירה מוקדמת) - 90 ₪

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י בחור;n4899200:
המחירים הנכונים להיום (בבני ברק):
דרכי נועם - 90 ₪
נתיבות חסד - 90 ₪
הופמן (מכירה מוקדמת) - 90 ₪

בטוח?!
זה מחירים ממש הזויים.
יש מכירה מוקדמת בדרכי נועם?

יוני מקרוני

משתמש פעיל
נכתב ע"י פרופסור;n4897060:
אגב, תעדכן אותנו בסוף האם הטריק הצליח גם השנה...

או קי אז השנה הטריק לא הצליח
ולא כי היה רישום של מיספרי אוטובוס אלא כי היה דף מיוחד על כל האוטובוסים השכורים "בשירות תחבורה ציבורית
ולא ידעתי את זה מראש ולא היה לי איך לצלם דף כזה
אזנסענו עד עין הוזים ומשם שאטלים :mad::eek:

פרופסור

משתמש צעיר
נכתב ע"י יוני מקרוני;n4901074:
או קי אז השנה הטריק לא הצליח
ולא כי היה רישום של מיספרי אוטובוס אלא כי היה דף מיוחד על כל האוטובוסים השכורים "בשירות תחבורה ציבורית
ולא ידעתי את זה מראש ולא היה לי איך לצלם דף כזה
אזנסענו עד עין הוזים ומשם שאטלים :mad::eek:

נו נו...
תזכור לשנה הבא?
תכין פתק יפה, עם לוגו של אחת החברות, רצוי לכתבו אוטובוס מס'...
:):)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה