דרוש מידע איך מקבלים בחזרה את הכסף מאלי אקספרס

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
הזמנו מזמן חבילה באלי אקספרס עברו ארבע חדשים ולא הגיע ההזמנה.
מה עושים? איך מקבלים את הכסף חזרה?
על החזרה כתוב תקופת ההחזרה עברה.

מלכי מלכה

משתמש חדש
תנסי לפתוח סכסוך,
דברי עם המוכר בצאט
מקווה שיהיה נחמד וירצה לעזור לך :)

מ. ב.

משתמש רשום
נכנסים לעלי אק
תמונה 1.jpg
ספרס ומתחברים לחשבון שלכם ואז יש אפשרות "מחלוקות ודוחות" (תמונה מס 1 ) ואז נפתח דף שיש שם אפשרות או להתלוננן על מוכר או לפתוח מחלוקת (תמונה מס 2) ואז שולחים אותך להזמנות שלך ואת/ה צריך/ה לבחור את ההזמנה שלא קיבלת ושם לפתוח את האפשרות של לכתוב למוכר (תמונה מס 3) ואז נפתח דף ששם אפשר לרשום מה הבעיה (תמונה מס 4) באפשרות הראשונה (I have not received goods. what can I do? ) משם ממשיכים הלאה...
תמונה 4.jpg
תמונה 3 .jpg
תמונה 2.jpg

נערך לאחרונה ב:

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
תנסי לפתוח סכסוך,
דברי עם המוכר בצאט
מקווה שיהיה נחמד וירצה לעזור לך :)
א. זה מדהים פה בפרוג איך פונים בסתם בלשון נקבה. גם אם שם הניק יהיה ר' אלימלך יעקב....
ב.
נכנסים לעלי אקצפה בקובץ המצורף 1652832ספרס ומתחברים לחשבון שלכם ואז יש אפשרות "מחלוקות ודוחות" (תמונה מס 1 ) ואז נפתח דף שיש שם אפשרות או להתלוננן על מוכר או לפתוח מחלוקת (תמונה מס 2) ואז שולחים אותך להזמנות שלך ואת/ה צריך/ה לבחור את ההזמנה שלא קיבלת ושם לפתוח את האפשרות של לכתוב למוכר (תמונה מס 3) ואז נפתח דף ששם אפשר לרשום מה הבעיה (תמונה מס 4) באפשרות הראשונה (I have not received goods. what can I do? ) משם ממשיכים הלאה...צפה בקובץ המצורף 1652835צפה בקובץ המצורף 1652834צפה בקובץ המצורף 1652833
רק דרך התכתבות עם המוכר?
התחלתי להתכתב, הוא עונה לי:
"חבר יקר, אני מצטער, המוצר הזה שקנית אזל מהמלאי, האם תוכל לשנות לסגנונות אחרים?"
מה לא מובן שאני רוצה את הכסף חזרה?

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
פותחים סכסוך.
בסוף תקבלי את הכסף. גם לי זה קרה והכסף חזר אלי.

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי

מ. ב.

משתמש רשום
א. לגבי הנקבה-זכר יש כאן מלא ניקים עם שמות בדויים ואי אפשר לדעת אם זה זכר או נקבה מה שכן שרוב המשתמשים הם נשים
ב. תמשיך/י לכתוב למוכר את כל מה שאת/ה רוצה יש גם אפשרות לכתוב לו, לא רק מה שהרובוט מציע, ובמידה שאין תגובה מצד המוכר/ת, עלי אקספרס מתערב/ת ודואג/ת לך במידה ואת/ה צודק/ת.
א. זה מדהים פה בפרוג איך פונים בסתם בלשון נקבה. גם אם שם הניק יהיה ר' אלימלך יעקב....
ב.

רק דרך התכתבות עם המוכר?
התחלתי להתכתב, הוא עונה לי:
"חבר יקר, אני מצטער, המוצר הזה שקנית אזל מהמלאי, האם תוכל לשנות לסגנונות אחרים?"
מה לא מובן שאני רוצה את הכסף חזרה?

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
:LOL:
מתי? תוך כמה זמן? בלי פנייה ממני?
אז ככה: זה שהמוכר "לא עונה" לך, זה לא מדויק. יש הודעות אוטומטיות. בסוף הוא כן יענה.
לגבי פתיחת סכסוך, אתה לא כותב שהגיע משלוח, בשום אופן! אחרת לא תוכל לפתוח סכסוך.
בדף ההזמנות שלך, איפה שהמוצר שהזמנת מופיע צריכה להיות אופציה לפתיחת סכסוך. אני לא יכולה לשים לך תמונה, כי כרגע אין לי הזמנה עומדת באליאקספרס, אבל זה אמור להיות שם.
גם אם הם מסרבים להחזיר לך את הכסף, בסוף תקבל אותו, איכשהו זה קורה, לא יודעת למה. אבל זה לוקח זמן.

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
בקיצור, אין דרך? המוכר לא עונה על הבקשה.

1 היה אברהם

משתמש מקצוען
גם אם הם מסרבים להחזיר לך את הכסף, בסוף תקבל אותו, איכשהו זה קורה, לא יודעת למה. אבל זה לוקח זמן.
הוא כתב 4 חודשים אז ככה שמה שאת כותבת כבר מזמן לא רלוונטי, ניתן לפתוח רק תוך 15 יום מאישור המוצר.
בקיצור, אין דרך? המוכר לא עונה על הבקשה.
לפי מה שנראה, מה שהוא כתב לך זה הודאה בכך שהוא בכלל לא שלח את המוצר, תכנס לקישור הזה תנסה להגיע לנציג אנושי ותראה לו צילום מסך של הצאט עם המוכר.
אם הנציג לא לענין, תנסה להתחיל שוב עם נציג אחר.
תשים לב להיות כל הזמן ליד הצאט, אם אין תגובה 30 שניות הצאט נסגר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יא

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד בַּיהוָה חָסִיתִי אֵיךְ תֹּאמְרוּ לְנַפְשִׁי (נודו) נוּדִי הַרְכֶם צִפּוֹר:ב כִּי הִנֵּה הָרְשָׁעִים יִדְרְכוּן קֶשֶׁת כּוֹנְנוּ חִצָּם עַל יֶתֶר לִירוֹת בְּמוֹ אֹפֶל לְיִשְׁרֵי לֵב:ג כִּי הַשָּׁתוֹת יֵהָרֵסוּן צַדִּיק מַה פָּעָל:ד יְהוָה בְּהֵיכַל קָדְשׁוֹ יְהוָה בַּשָּׁמַיִם כִּסְאוֹ עֵינָיו יֶחֱזוּ עַפְעַפָּיו יִבְחֲנוּ בְּנֵי אָדָם:ה יְהוָה צַדִּיק יִבְחָן וְרָשָׁע וְאֹהֵב חָמָס שָׂנְאָה נַפְשׁוֹ:ו יַמְטֵר עַל רְשָׁעִים פַּחִים אֵשׁ וְגָפְרִית וְרוּחַ זִלְעָפוֹת מְנָת כּוֹסָם:ז כִּי צַדִּיק יְהוָה צְדָקוֹת אָהֵב יָשָׁר יֶחֱזוּ פָנֵימוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה