עזרה איך מסירים ריח של שום מהידיים

EfratHL

משתמש פעיל
עברו כבר 4 ימים ואינספור שטיפות בכל סוגי הסבונים, אבל אני עדיין מריחה ניחוח קל של שום מהאצבעות. וזה לא שקצצתי ראש שלם, בסך הכל 2-3 שיניים. זה נורא מציק לי, מישהו יודע איך מתפטרים מזה?

הפיצוציה

משתמש צעיר
פעם ראיתי אופציה של לשים מעט משחת שיניים על האצבעות, לשפשף ולשטוף.
לא ניסיתי מעולם..

אני 2023

משתמש מקצוען
עברו כבר 4 ימים ואינספור שטיפות בכל סוגי הסבונים, אבל אני עדיין מריחה ניחוח קל של שום מהאצבעות. וזה לא שקצצתי ראש שלם, בסך הכל 2-3 שיניים. זה נורא מציק לי, מישהו יודע איך מתפטרים מזה?
מי אמר שאפשר?;)

**Moko**

משתמש מקצוען
לפעמים מה שמשמעותי זה איך קוצצים ולא כמה
אם חתכת עם סכין אז נגעת בו הרבה זמן ויהיה קשה יותר להוריד
לעומת לקלף שום ולהכניס אותו שלם לתבשיל..
מקווה שיירד לך מהר :)

אני 2023

משתמש מקצוען
זה מה שרובי ייעץ, ללא אחראיות:
שיטה נפוצה אחת להסיר את ריח השום מהידיים היא לשפשף אותן בנירוסטה. אתה יכול להשתמש בכף נירוסטה, סכין, או אפילו בחלק הפנימי של כיור נירוסטה. שפשפו את הידיים עם חפץ הנירוסטה מתחת למים זורמים למשך כמה דקות.
שיטה נוספת היא לשפשף את הידיים במלח ובמיץ לימון, ואז לשטוף במים.
אתה יכול גם לנסות לשטוף את הידיים במים וסבון, ולאחר מכן לשפשף אותן עם משחה העשויה מסודה לשתייה ומים לפני שטיפה נוספת.

צ ב י

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לשפשף 20 שנ בחומץ ואח"כ סבון וכאילו לא היה

א.ב.ג.ד

משתמש פעיל
תשטפי ידיים עם אקנומיקה, ככה בטוח יעלם הריח.... :)
ועיצה יותר יעיל ומנוסה:
תמרחי על הידיים כמות נכבדה של קרם ידיים (עדיף פנג'ל) ותעסי את הידיים במשך דקה - שתיים עד שהקרם יספג.

(: אני :)

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
פטנט פצצה!!!
מרטיבים מעט את הידיים,
לוקחים מעט מלח ביד,
משפשפים, שוטפים,
והריח נעלם!

דסי

משתמש מקצוען
D I G I T A L
זה מה שרובי ייעץ, ללא אחראיות:
שיטה נפוצה אחת להסיר את ריח השום מהידיים היא לשפשף אותן בנירוסטה. אתה יכול להשתמש בכף נירוסטה, סכין, או אפילו בחלק הפנימי של כיור נירוסטה. שפשפו את הידיים עם חפץ הנירוסטה מתחת למים זורמים למשך כמה דקות.
שיטה נוספת היא לשפשף את הידיים במלח ובמיץ לימון, ואז לשטוף במים.
אתה יכול גם לנסות לשטוף את הידיים במים וסבון, ולאחר מכן לשפשף אותן עם משחה העשויה מסודה לשתייה ומים לפני שטיפה נוספת.
זה עובד.
להעביר את הידיים על הברז.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה